• Informacje na temat:

  fragmenty srebrnych

Artykuły na temat: fragmenty srebrnych
 • Etiuda & Anima: Laureaci

  ..."Brutus" w reż. Rosjanki Svetlany Filippovej oraz "Fragmenty" w reż. Agnieszki Woszczyńskiej - to najlepsze filmy 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda & Anima, który w czwartek, 27 listopada, zakończył się w Krakowie.

 • Celińska czyta Białoszewskiego

  Stanisława Celińska wystąpi w warszawskim Muzeum Literatury przy Rynku Starego Miasta. 1 sierpnia, w 69. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego, aktorka przedstawi fragmenty "Pamiętnika z powstania warszawskiego" i "Litanię powstania" w aranżacjach muzycznych.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • "Córki dancingu": Preis, Gierszał i Cielecka podbijają stolicę

  Dystrybutor filmu "Córki dancingu" zaprezentował teledysk promujący obraz Agnieszki Smoczyńskiej. Zawierający niepublikowane fragmenty filmu klip powstał do zawartego w obrazie utworu ,,Przyszłam do miasta" zespołu Ballady i Romanse. Kompozycji, która znajdzie się również na zapowiedzianej na pierwszy kwartał 2016 roku płycie ,,Córki Dancingu".

 • Show-biznes bez cenzury. Fragment książki!

  Dlaczego nie warto inwestować w girlsbandy, jak bardzo nienawidzili się członkowie Led Zeppelin i jak ustawiany jest brytyjski "X Factor". Tylko u nas obszerne fragmenty książki "Pop Babylon" Imogen Edwards-Jones!

 • Queen: Nieznana historia (cz. 1)

  Pod koniec stycznia ukaże się po polsku książka "Queen: Nieznana historia. Moje życie u boku największego zespołu rockowego XX wieku" autorstwa Petera Hince'a, który jako fotograf spędził wiele lat na trasach koncertowych Queen. U nas możecie przeczytać obszerne fragmenty pierwszego rozdziału.

 • "Barbara": Niemiecka "Casablanca"

  ...na ekranie w wybitnej roli" - to z kolei fragmenty recenzji z "Le Monde", "New York Timesa", "Stuttgarter Zeitung", "The Guardian" i "Variety". "Petzoldowi udała się rzecz paradoksalna: uchwycił istotę...

 • Smok Smoków 2020 dla "alchemika kina" Pétera Forgácsa

  ...mieli również niecodzienną okazję zobaczyć fragmenty audiowizualnej instalacji "Listy do tych co daleko", którą Forgács przygotował specjalnie na otwarcie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN...

 • "Alchemik kina" Peter Forgacs nagrodzony Smokiem Smoków

  ...sen" czy "Miss Universe 1929". Widzowie będą mogli zobaczyć także fragmenty audiowizualnej instalacji "Listy do tych co daleko", którą Forgacs przygotował specjalnie na otwarcie Muzeum Historii Żydów...

 • 59. Krakowski Festiwal Filmowy: Kino plenerowe, pokazy dla dzieci, warsztaty, wystawy

  ...zaprezentuje slajdy i fragmenty filmów, by pokazać, w jaki sposób ewoluowało jej myślenie o pracy animatorki. Opowie też o tym, jak znalazła się na obecnym etapie swojej kariery, na którym bardziej niż(...) naczelnego "Gazety Krakowskiej" oraz filmowca, który pochylał się nad ludzkim nieszczęściem i społeczną niesprawiedliwością. W przeglądzie znajdą się fragmenty głośnego cyklu Polska zza siódmej miedzy...