• Informacje na temat:

  francji nicolas

Artykuły na temat: francji nicolas
 • Mary-Kate Olsen weźmie ślub z bratem Nicolasa Sarkozy'ego!

  Mary-Kate Olsen spotyka się z siedemnaście lat starszym Olvierem Sarkozy od prawie dwóch lat. Przyrodni brat byłego prezydenta Francji zostawił dla niej żonę i dwójkę dzieci. Dotąd nikt nie traktował ich związku poważnie. Była żona Oliviera Sarkozy, najwidoczniej wciąż zazdrosna o byłego męża, nazwała ich relację "groteską". Olsen i Sarkozy zdają się nie przejmować opiniami innych...

 • Heroina bohaterką kina

  Od najbliższego piątku, 12 czerwca, polscy widzowie będą mogli zobaczyć inspirowany prawdziwymi wydarzeniami thriller, który z francuskiej perspektywy pokazuje historię opisaną w słynnym "Francuskim łączniku". "Marsylski łącznik" to film ujawniający brutalne realia przemytu hurtowych ilości heroiny z wybrzeży Francji do USA. Co ciekawe, ten narkotyk od dawna stanowił inspirację dla twórców kina.

 • Gorący romans prezydenta Francji (WIDEO!)

  Gazety nad Sekwaną rozpisują się o romansie prezydenta Francji - Nicolasa Sarkozyego (52 l.) z piękną piosenkarką Carlą Bruni (39 l).

 • "Uprowadzona 3" : Wstydliwa przyjemność

  "Uprowadzonej 3" nie uda się uprowadzić wymagającego widza. Dać się porwać temu filmowi, zjechanemu za oceanem przez przytłaczającą większość krytyków, to właściwie trochę wstyd. Ale od czego mamy kino, jeśli nie od realizowania wstydliwych przyjemności?

 • Monica Bellucci: Serce bije dla coraz młodszego faceta

  ..."Dobrze wyglądam, bo uprawiam dużo seksu" - zażartowała w jednym z wywiadów Monica Bellucci (54 l.). Od niedawna partnerem pięknej aktorki jest dużo młodszy od niej Nicolas.

 • Koniec zdjęć do "Niewinnych" Anne Fontaine

  Na Warmii dobiegają końca zdjęcia do francusko-polskiej koprodukcji w reżyserii Anne Fontaine. Ekipa "Niewinnych" spędziła na planie w Polsce 7 tygodni.

 • "Barwy szczęścia": Gwiazda mody w serialu!

  W 1587 odcinku „Barw szczęścia” pojawi się nowy bohater: Nicolas. Sympatyczny Francuz kupi stary dom, w którym mieszkała dotąd Agata z Pawłem. A do obsady serialu dołączy Ylan Anoufa – znany artysta i właściciel domu mody Maison Anoufa.

 • Polański: Sarkozy był bardzo skuteczny

  Szwagierka Romana Polańskiego Mathilde Seigner oświadczyła w czwartek, 26 listopada, że prezydent Francji Nicolas Sarkozy "był bardzo skuteczny" w doprowadzeniu do tego, że sąd szwajcarski zgodził się zwolnić reżysera za kaucją.

 • Obchodzą swoją pierwszą rocznicę ślubu

  Nicolas Sarkozy i Carla Bruni obchodzą swoją pierwszą rocznicę ślubu. 54-letni prezydent Francji poślubił piękną Włoszkę w Pałacu Elizejskim dokładnie rok temu, 2 lutego.

 • Eastwood z Orderem Legii Honorowej

  Prezydent Francji - Nicolas Sarkozy odznaczył w Pałacu Elizejskim amerykańskiego aktora i reżysera filmowego, Clinta Eastwooda, najwyższym francuskim odznaczeniem - Orderem Legii Honorowej.

Zdjęcia na temat: francji nicolas
Wideo na temat: francji nicolas