• Informacje na temat:

  francuska piosenkarką

Artykuły na temat: francuska piosenkarką
 • ​Zmarła aktorka i piosenkarka Marie Laforet

  Marie Laforet, słynna francuska piosenkarka i aktorka, zmarła w sobotę w wieku 80 lat w szwajcarskim Genolier. Artystka zagrała w 35 filmach, sprzedała ponad 35 mln płyt i zasłynęła między innymi z piosenek "Viens, viens" i "Les vendanges de l'amour".

 • Sveva Alviti: Włoska modelka w roli francuskiej piosenkarki

  Film "Dalida. Skazana na miłość" to intymny portret gwiazdy, nowoczesnej kobiety, która podejściem do życia wyprzedziła swoje czasy. W rolę artystki wcieliła się włoska modelka Sveva Alviti.

 • Piosenkarka wygrała proces z magazynem

  Wokalistka Lily Allen otrzymała zadośćuczynienie od wydawcy francuskiego magazynu futbolowego, który twierdził, że artystka wyrażała niepochlebne opinie o Davidzie i Victorii Beckham oraz Cheryl i Ashley Cole.

 • Piosenkarka Cheryl Cole jest w ciąży?

  Brytyjskie tabloidy na tropie kolejnego gwiazdorskiego macierzyństwa.

 • Depp nienawidzi francuskiego

  Nauka francuskiego sprawia ci trudności? Jesteś w doborowym towarzystwie. Bożyszcze kobiet, miłośnik Francji Johnny Depp też sobie nie radzi z językiem Diderota i Napoleona.

 • "Typowo francuski głos"

  Włoska wokalistka In-Grid zawdzięcza swoje imię słynnej gwieździe filmowej Ingrid Bergman. Ponieważ jej rodzice są właścicielami kina, dorastała oglądając filmy, które - jak sama twierdzi - miały największy wpływ na to, że zdecydowała się zostać piosenkarką. Karierę muzyczną rozpoczęła na lokalnych scenach w północnych Włoszech. Bardzo szybko doceniono jej talent, niecodzienną barwę głosu oraz...

 • Mireille Mathieu: "Kopciuszek" francuskiej estrady kończy 70 lat

  ...piosenkarką zza "żelaznej kurtyny", która wystąpiła w Chinach (1986) i jedyną artystką muzyki popularnej, która miała możliwość występowania w moskiewskim Teatrze Wielkim (1976). Mathieu nie...

 • Björk odznaczona przez francuski rząd

  Na oficjalnej witrynie Björk (www.bjork.com) pojawiła się informacja, że ta charyzmatyczna, pochodząca z Islandii wokalistka została w zeszłym tygodniu odznaczona przez francuski rząd odznaczeniem państwowym i od 18 sierpnia jest posiadaczką tytułu Kawalera Orderu Zasług (Chevalier de l'Ordre National du Merite).

 • Dalida: Życie stało się nie do zniesienia

  ..." Dalida to nie tylko rekordzistka w swojej branży - najczęściej nagradzana francuska artystka estradowa, 170 milionów sprzedanych płyt, 2000 nagranych piosenek, 70 złotych płyt... - to także(...) zafascynowany piosenkarką dziennikarz Lucjan Kydryński , który towarzyszył jej na trasie podczas pierwszej wizyty w Polsce. "Ogromnie się cieszę, że mogę ponownie odwiedzić wasz kraj. Mam wielki sentyment do...

 • Christina Milian i Matt Pokora zostali rodzicami. Para pokazała zdjęcie, ujawniła imię i płeć dziecka

  Amerykańska aktorka i piosenkarka Christina Milian oraz francuski wokalista polskiego pochodzenia Matt Pokora na Instagramie poinformowali, że zostali rodzicami. Gwiazdy spotykają się od sierpnia 2017 r.

Zdjęcia na temat: francuska piosenkarką