• Informacje na temat:

  frankowski tomasz

Artykuły na temat: frankowski tomasz
 • Książka "Zaczaruj mnie" zaczaruje widzów?

  ...? - dodaje z uśmiechem autorka. W promocję książki zaangażowali się też znani aktorzy - i jednocześnie przyjaciele scenarzystki - Anna Karczmarczyk, Tomasz Ciachorowski, Malwina Turek oraz Maciek...

 • "Zaczaruj mnie": Literacki debiut serialowej scenarzystki

  Zabawna historia o przyjaźni, marzeniach i życiu w Warszawie - z filmowymi gwiazdami w tle. 3 lipca do księgarni trafi powieść "Zaczaruj mnie" - literacki debiut znanej scenarzystki Karoliny Frankowskiej.

 • Agnieszka Dygant wróciła do pracy!

  Agnieszkę Dygant, niezapomnianą Franię Maj z sitcomu "Niania", zobaczymy w nowym serialu prawniczym TVN pt. "Prawo Agaty". Obok niej wystąpią m.in.: Daria Widawska, Małgorzata Kożuchowska, Leszek Lichota, Tomasz Karolak i Marian Opania.

 • "Must Be The Music": Widzowie na przekór jurorom?

  W finale IV edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka" są już Piotr Kita, Tomasz Kowalski, Przemek Radziszewski i Maciej Krystkowiak. Kto do nich dołączy w niedzielny wieczór (21 października)?

 • "Pułapka": Serial objęty ścisłą tajemnicą

  ...", "Komisarz Alex", "Nowa", "Za marzenia“, "Prawo Agaty“"). Produkcją serialu zajął się  Tomasz Karpiński ("Detektyw", "Na Wspólnej"), a za reżyserię odpowiada Łukasz Palkowski, który odpowiada również za...

 • Co łączy Led Zeppelin i "Franka"?

  Wokalista Robert Plant został wiceprezydentem angielskiej drużyny piłkarskiej Wolverhampton Wanderers.

 • "Pułapka": Nowy, mroczny serial TVN już od 9 września!

  ...scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Reżyserem został wielokrotnie nagradzany i wyróżniany Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za filmy "Bogowie", "Najlepszy" oraz serial "Belfer". Autorem zdjęć jest Marian Prokop ("Listy do M.", "Miasto 44", "Belfer"). Producentami serialu są Katarzyna Bielecka i Tomasz Karpiński.

 • Wiśniewski najbogatszy

  Michał Wiśniewski jest najlepiej zarabiającym Polakiem przed czterdziestką - tak przynajmniej wynika z najnowszego raportu polskiej edycji magazynu "Business Week". Według jego danych lider Ich Troje wzbogacił się w 2003 roku o 6 milionów złotych. Tuż za nim na liście najbogatszych uplasował się Jacek Łaszczok, znany szerzej jako Stachursky. Jego dochód oceniono na 3,8 miliona złotych.

 • "Pułapka": Drugi sezon jesienią w TVN

  Pierwszy, 6-odcinkowy sezon "Pułapki" został realizowany na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Producentami serialu byli Tomasz Karpiński i Katarzyna Bielecka, a odcinki wyreżyserował Łukasz Palkowski. Emitowany był jesienią 2018 roku. Główna bohaterka, Olga Sawicka (w tej roli Agata Kulesza), zmaga się z demonami przeszłości - traumatycznymi przeżyciami, które...

 • Finał "Must Be The Music": Czarny pas w aikido i występ z Celine Dion

  W niedzielę (4 listopada) wieczorem poznamy zwycięzcę czwartej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka".

Wideo na temat: frankowski tomasz
 • "Pułapka": Teaser serialu

  „Pułapka” to autorska sześcioodcinkowa produkcja TVN, realizowana na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Reżyserem serialu został wielokrotnie nagradzany i wyróżniany(...) serialu są Tomasz Karpiński oraz Katarzyna Bielecka.