• Informacje na temat:

  fraszyńska seriale

Artykuły na temat: fraszyńska seriale
 • "Na dobre i na złe": Jolanta Fraszyńska wraca do serialu?

  Po raz pierwszy Jolanta Fraszyńska pojawiła się w 15. odcinku "Na dobre i na złe". Do dziś z sentymentem wspomina pracę na planie. Czy wróci do Leśnej Góry?

 • Jolanta Fraszyńska: Niania i psycholog

  Powracająca na szklany ekran aktorka bawi nas rolą Zuzy w "M jak miłość". Jolanta Fraszyńska jako nowa opiekunka dzieci Zduńskich będzie musiała poradzić sobie z zalotami Filarskiego, któremu wpadła w oko od pierwszego wejrzenia.

 • Jolanta Fraszyńska pomaga byłemu mężowi!

  ..., serialach i teatrze szybko stanie na nogi. Tak się jednak nie stało. Niespodziewanie losem byłego męża zainteresowała się wtedy Jolanta Fraszyńska. Choć para rozstała się ponad dwadzieścia lat temu(...) tygodnika. Fraszyńska wśród znajomych reżyserów pytała też o możliwości zatrudnienia byłego męża. Starała się także w najtrudniejszych momentach podnosić go na duchu. "Robert jest nadwrażliwy, szybko...

 • Jolanta Fraszyńska w "M jak miłość"

  Aktorka, którą pamiętamy jako Monikę Zybert z "Na dobre i na złe", zagości w stałej obsadzie innego popularnego serialu. Jolanta Fraszyńska zagra w "M jak Miłość"! Jeszcze nie wiemy kim będzie, ale Zuza Marszałek pojawi się na Deszczowej za kilka miesięcy.

 • "Boża podszewka": Najbardziej kontrowersyjny serial TVP?

  Grabowski, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Herman, Adam Ferency, Joanna Fraszyńska to tylko część znanych nazwisk, które pojawiły się na ekranie. Początkującym aktorom serial dał szansę na zaistnienie, tym(...) prace nad serialem. Aktorka nie mogąc poradzić sobie z problemami popadła w uzależnienie.  Oddaliła się od znajomych, nie przychodziła do pracy. Stała się cieniem samej siebie. W końcu zupełnie zniknęła...

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • ...festiwalu Lato Filmowe w Kazimierzu Dolnym w 2004 r. Była Małgorzatą "Golą" Riedel w filmowej biografii wokalisty zespołu Dżem pt. "Skazany na bluesa" (2005) Jana Kidawy-Błońskiego. Fraszyńska użyczyła...

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • "M jak miłość": ​Niania z nadwiedzą - rozmowa z Jolantą Fraszyńską

  Sympatię widzów zdobyła m.in. dzięki roli w "Na dobre i na złe", teraz została gwiazdą "M jak miłość". Mimo że ma za sobą dopiero kilka dni na planie, już rysuje się barwny obraz jej postaci. Zuza została opiekunką dzieci Zduńskich, prowadzi kącik złamanych serc w piśmie kobiecym i będzie musiała poradzić sobie z zalotami Filarskiego, któremu wpadnie w oko od pierwszego wejrzenia.

 • Fraszyńska urodziła córkę!

  Jak informuje "Super Express", 36-letnia Jolanta Fraszyńska, czyli doktor Monika Zybert z serial u "Na dobre i na złe", urodziła śliczną dziewczynkę. Od niedzieli, 16 maja, córeczka jest już w domu.

Zdjęcia na temat: fraszyńska seriale
Wideo na temat: fraszyńska seriale
 • Ramona i Beezus

  Ekranizacja cyklu bestsellerowych książek dziecięcych Beverly Cleary o przygodach niezwykle pomysłowej uczennicy szkoły podstawowej. W rolach głównych: Joey King ("Kwarantanna", seriale TV "Ekipa" i "Kryminalne zagadki Las Vegas"), Selena Gomez ("Mali agenci 3", serial TV "Hannah Montana"), Bridget Moynahan ("Ja, robot", "Suma wszystkich strachów"), John Corbett ("Moje wielkie greckie wesele", serial TV "Przystanek Alaska"), Sandra Oh ("Bezdroża", serial TV "Chirurdzy") i Ginnifer Goodwin...

 • Wędrówki z dinozaurami 3D

  Kinowa wersja słynnego serialu BBC o prehistorycznych gadach, zrealizowana w cyfrowym 3D.

 • Kronika

  Film fantastyczno-przygodowy. Trzech przyjaciół nieoczekiwanie zyskuje niezwykłe moce, stawiające przed nimi możliwości, o których zwykli ludzie mogą tylko marzyć. Czy są przygotowani, by z nich skorzystać? W rolach głównych: Dane DeHaan (serial TV "Czysta krew") i Michael Kelly ("Władcy umysłów"). Reżyseria: Josh Trank (serial TV "Punkt krytyczny").

Dyskusje na temat: fraszyńska seriale
 • Re: "M jak miłość": Jolanta Fraszyńska dołączyła do obsady!

  Kochane kobietki! Zamiast oglądać te durne seriale,każda powinna czekać na swojego partnera w łóżeczku. Pozdrawiam.

 • Re: "M jak miłość": Jolanta Fraszyńska dołączyła do obsady!

  o co chodzi z tą reklamą jakichs seriali. Nie wiem co to za seriale a Interia wali nimi po oczach na pierwszej stronie. "oglądacze" w tv sie kończą i to ma byc forma rekalmy-zachety do oglądania ?

 • Re: Jolanta Fraszyńska (dr Monika Zybert)

  Warszawa 21.12.2012 rok. Bardzo bym chciała, żeby pani doktór Monika Zybert w nowych odcinkach na dobre i na złe wróciła do obsady lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze. Bardzo się cieszę, że na tvp seriale powtarzają początkowe odcinki na dobre i na złe mogę ponownie oglądać moją ulubioną panią doktór Monikę Zybert. Serdecznie pozdrawiam moją ulubioną panią doktór Monikę Zybert, fanka serialu na

 • Na dobre i na złe

  Warszawa 20.12.2012 rok. . Bardzo się ucieszyłam kiedy zobaczyłam na tvp seriale początkowe odcinki mojego ulubionego serialu na dobre i na złe, ponieważ od początku tych odcinków nie oglądałam(...): Zosia Małgorzata Foremniak, Kuba Artur Żmijewski, Bruno Krzysztof Pieczyński, Danusia Danuta Tranfankowska, Bożenka Edyta Jungowska, Marta Katarzyna Bujakiewicz Monika Jolanta Fraszyńska, stefan Tretter