• Informacje na temat:

  fred durst plotki

Artykuły na temat: fred durst plotki
 • Fred Durst, frontman i wokalista amerykańskiej formacji Limp Bizkit, stanowczo zdementował pojawiające się od jakiegoś czasu pogłoski, iż miał romans z Courtney Love, wdową po Kurcie Cobainie.

 • Dziś poznamy nowego gitarzystę Limp Bizkit?

  W świecie muzycznym pojawiły się plotki , że w czwartek, 6 grudnia, podczas programu MTV Total Request Live, Fred Durst, frontman Limp Bizkit, ujawni, kto zostanie nowym gitarzystą grupy i tym samym zastąpi na tej pozycji Wesa Borlanda, który niedawno zdecydował się odejść.

 • Naprawdę miał romans z Britney

  "Trudno nazwać mnie kłamcą" - przekonuje Fred Durst z Limp Bizkit, mówiąc o plotka ch na temat romansu z Britney Spears.

 • Limp Bizkit uderzą niespodziewanie

  Pomimo pojawiających się w mediach plotek na temat rozpadu Limp Bizkit, Fred Durst, lider amerykańskich numetalowców, zapowiedział wydanie dwóch kolejnych płyt zespołu. "Muzycznie jesteśmy teraz w najlepszym miejscu" - stwierdził wokalista.

 • J. Simpson: Fałszywy romans?

  Amerykańska wokalistka Jessica Simpson zdecydowanie zaprzeczyła ostatnim pogłoskom, że ma romans. Plotka rskie media od dłuższego czasu huczą, że nie najlepiej układa się jej małżeństwo z Nickiem Lachey'em, z którym występuje w reality show "Nowożeńcy". Co ciekawe, domniemanym kochankiem popowej piosenkarki miał być Fred Durst, lider formacji Limp Bizkit.

 • Limp Bizkit: Rick Rubin producentem nowej płyty

  Członkowie amerykańskiej formacji Limp Bizkit potwierdzili krążące od jakiegoś czasu w muzycznym świecie plotki , że producentem ich nowej płyty będzie Rick Rubin. Nazwisko to znane jest wszystkim wielbicielom ciężkich brzmień. Na swoim koncie Rubin ma już współpracę m.in. z Red Hot Chili Peppers, Slayerem, System Of A Down i The Cult. Przy okazji muzycy ujawnili także, iż ich najnowsze dzieło

 • Limp Bizkit znów z Borlandem

  Po trzyletniej przerwie do grupy Limp Bizkit wrócił gitarzysta Wes Borland. Z zespołem pożegnał się w ten sposób Mike Smith, który - zdaniem wokalisty Freda Dursta - "nie był właściwym gościem".

 • Amerykański gitarzysta Wes Borland stanowczo zdementował pogłoski, iż potajemnie wrócił do zespołu Limp Bizkit, aby wspomóc swoich byłych kolegów w pracach nad nowym albumem. Takie doniesienia bardzo go zbulwersowały i czuje się nimi mocno urażony.

 • Blow Job u Kuby

  W niedzielę, 5 września, w pierwszym z nowej serii programie Kuby Wojewódzkiego, wystąpi zespół o intrygującej nazwie Blow Job. Głównymi gośćmi programu będą z kolei Kazimierz Kutz oraz Weronika Rosati.

Wideo na temat: fred durst plotki
 • Dla niej wszystko

  "Dla niej wszystko" - to kolejny rewelacyjny francuski thriller, ale przede wszystkim historia wielkiej miłości i granic, które zakochany mężczyzna jest w stanie przekroczyć, aby uratować swoją ukochaną? Lisa (Diane Kruger) i Julien (Vincent Lindon) są szczęśliwym, kochającym się małżeństwem, mają małego synka Oscara (Lancelot Roch) i prowadzą spokojne, rodzinne życie. Ale pewnego poranka policja aresztuje Lisę pod zarzutem brutalnego morderstwa. I choć kobieta jest niewinna - wszystkie...

 • Wypisz, wymaluj... miłość

  Juliette Binoche i Clive Owen w miłosnym pojedynku na słowa i obrazy. Jack i Dina pracują w jednej szkole. Z pozoru wszystko ich dzieli. On jest wyluzowanym nauczycielem angielskiego i lekkoduchem, ona zamkniętą w sobie malarką. On zachwyca się możliwościami słów, dla niej największe znaczenie ma pobudzająca siła obrazu. Obojgu brakuje jednak szczęścia i spełnienia zawodowego. Dina przestała malować, zaś Jack od lat nie może wydać książki. Pewnego dnia Jack rzuca Dinie wyzwanie. Muszą...

 • Poważny człowiek

  Judith i Larry przeżyli w małżeństwie dwadzieścia szczęśliwych lat. W każdym razie tak wydawało się Larry'emu. Gdy pewnego dnia Judith zażądała rozwodu, zaskoczony mąż mógł powiedzieć tylko jedno: "Ja przecież nic nie zrobiłem". Mimo wszystko Larry postanowił podjąć poważne kroki aby ratować swoje małżeństwo. Niestety okazuje się, że im bardziej się stara, tym bardziej los mu nie sprzyja. Gdy załamany Larry przypadkowo odkrywa opalającą się topless sąsiadkę, posiadaczkę niebieskich oczu,...