• Informacje na temat:

  fred durst producent

Artykuły na temat: fred durst producent
 • Limp Bizkit w czerwcu w Polsce

  Amerykańscy mistrzowie łączenia nu metalu i rapcore wystąpią 7 czerwca w krakowskiej Hali Wisły w ramach imprezy Rock In Summer.

 • Próżny Fred Durst

  Fred Durst, frontman i wokalista amerykańskiej formacji Limp Bizkit, zaprezentował niedawno swój nowy projekt. Już wkrótce na rynku muzycznym pojawi się, wydany nakładem należącej do niego wytwórni Flawless Entertainment, debiutancki album grupy Puddle Of Mud, którą artysta ma zamiar promować.

 • Najszczęśliwszy na Ziemi

  Fred Durst, wokalista grupy Limp Bizkit, oświadczył się swojej dziewczynie Esther Nazarov. Ślub już w wakacje.

 • Creed wybaczyli Fredowi Durstowi?

  Członkowie amerykańskiej formacji Creed, którzy wkrótce wyruszą w trasę koncertową promującą ich najnowszy album "Weathered", zdecydowali się zapomnieć o kłótni z Fredem Durstem, frontmanem Limp Bizkit. Zgodzili się boweim zabrać ze sobą w podróż po USA grupę Puddle Of Mud, której Durst jest wydawcą i producentem.

 • Koniec Limp Bizkit?

  Fred Durst, frontman amerykańskiej grupy Limp Bizkit, przyznał, że nie wierzy, iż jej kolejny album odniesie taki sam sukces, jak ostatni. Wokalista wyznał także, iż z powodu jego coraz większego zaangażowania w film, nowa płyta Limp Bizkit może być ostatnią.

 • Limp Bizkit wybrali producenta

  Fred Durst i jego koledzy z amerykańskiej formacji Limp Bizkit wybrali już producenta, który towarzyszył będzie im w trakcie najbliższej sesji nagraniowej. Wspólnie stworzą kolejny, czwarty już w karierze, studyjny album. Jak na razie jednak muzycy nie chcą ujawniać jego nazwiska.

 • Limp Bizkit: Trent Reznor producentem nowej płyty?

  Ta wiadomość na pewno zainteresuje fanów formacji Limop Bizkit i wzbudzi niesmak wśród wielbicieli Nine Inch Nails. Jak ujawnił Fred Durst w wywiadzie dla niemieckiego magazynu "Visions", najprawdopodobniej producentem kilku piosenek na nowym albumie jego grupy będzie Trent Reznor.

 • Limp Bizkit bez producenta

  W niecały tydzień po wejściu do studia, amerykański zespół Limp Bizkit rozstał się ze swoim producentem Rickiem Rubinem, współzałożycielem wytwórni Def Jam. W tej sytuacji muzycy postanowili, że sami zajmą się produkcją nowego albumu.

 • Limp Bizkit: Rick Rubin producentem nowej płyty

  Członkowie amerykańskiej formacji Limp Bizkit potwierdzili krążące od jakiegoś czasu w muzycznym świecie plotki , że producentem ich nowej płyty będzie Rick Rubin. Nazwisko to znane jest wszystkim wielbicielom ciężkich brzmień. Na swoim koncie Rubin ma już współpracę m.in. z Red Hot Chili Peppers, Slayerem, System Of A Down i The Cult. Przy okazji muzycy ujawnili także, iż ich najnowsze dzieło

 • Wpływowy Eminem

  Brytyjski magazyn "Q" w nowym numerze ogłosił wyniki sondażu na najbardziej wpływową osobę w biznesie muzycznym. Dziennikarze gazety stworzyli listę stu osób - wykonawców, producentów, szefów wytwórni i organizatorów festiwali. Zwyciężył Eminem.

Wideo na temat: fred durst producent
 • Dla niej wszystko

  "Dla niej wszystko" - to kolejny rewelacyjny francuski thriller, ale przede wszystkim historia wielkiej miłości i granic, które zakochany mężczyzna jest w stanie przekroczyć, aby uratować swoją ukochaną? Lisa (Diane Kruger) i Julien (Vincent Lindon) są szczęśliwym, kochającym się małżeństwem, mają małego synka Oscara (Lancelot Roch) i prowadzą spokojne, rodzinne życie. Ale pewnego poranka policja aresztuje Lisę pod zarzutem brutalnego morderstwa. I choć kobieta jest niewinna - wszystkie...

 • Wypisz, wymaluj... miłość

  Juliette Binoche i Clive Owen w miłosnym pojedynku na słowa i obrazy. Jack i Dina pracują w jednej szkole. Z pozoru wszystko ich dzieli. On jest wyluzowanym nauczycielem angielskiego i lekkoduchem, ona zamkniętą w sobie malarką. On zachwyca się możliwościami słów, dla niej największe znaczenie ma pobudzająca siła obrazu. Obojgu brakuje jednak szczęścia i spełnienia zawodowego. Dina przestała malować, zaś Jack od lat nie może wydać książki. Pewnego dnia Jack rzuca Dinie wyzwanie. Muszą...

 • Poważny człowiek

  Judith i Larry przeżyli w małżeństwie dwadzieścia szczęśliwych lat. W każdym razie tak wydawało się Larry'emu. Gdy pewnego dnia Judith zażądała rozwodu, zaskoczony mąż mógł powiedzieć tylko jedno: "Ja przecież nic nie zrobiłem". Mimo wszystko Larry postanowił podjąć poważne kroki aby ratować swoje małżeństwo. Niestety okazuje się, że im bardziej się stara, tym bardziej los mu nie sprzyja. Gdy załamany Larry przypadkowo odkrywa opalającą się topless sąsiadkę, posiadaczkę niebieskich oczu,...