• Informacje na temat:

  freddie mercury najlepsza piosenka

Artykuły na temat: freddie mercury najlepsza piosenka
 • Freddie Mercury: Ukradziono głowę figury woskowej w Międzyzdrojach

  Do niecodziennej sytuacji doszło w Gabinecie Figur Woskowych w Międzyzdrojach. Ktoś ukradł głowę Freddiego Mercury'ego. Sprawę bada policja.

 • Freddie Mercury: Odnaleziono skradzioną głowę figury woskowej w Międzyzdrojach

  Po przejrzeniu nagrań z monitoringu udało się odnaleźć skradzioną głowę Freddiego Mercury'ego z Gabinetu Figur Woskowych w Międzyzdrojach.

 • Freddie Mercury: Zobacz niepublikowany wcześniej teledysk "Time Waits For No One"

  Do sieci trafił teledysk do niepublikowanej wcześniej wersji piosenki "Time" z musicalu o tym samym tytule. Nagranie "Time Waits For No One" pokazuje Freddiego Mercury'ego u szczytu jego możliwości.

 • Freddie Mercury będzie miał ulicę w Warszawie? Mieszkańcy zbierają podpisy

  Rosną szanse, że w Warszawie powstanie ulica Freddiego Mercury'ego. Mieszkańcy stolicy zbierają podpisy pod petycją w tej sprawie, którą zamierzają złożyć w stołecznym ratuszu.

 • Freddie Mercury: Kochaj mnie, jakby nie było jutra. Teledysk "Love Me Like There's No Tomorrow"

  W dniu rocznicy 73. urodzin Freddiego Mercury'ego do sieci trafił animowany teledysk "Love Me Like There's No Tomorrow".

 • Freddie Mercury: Wciąż niezapomniany

  Charyzmatyczny frontman porywający tłumy i jeden z najwybitniejszych wokalistów w historii - zmarły dokładnie 20 lat temu (24 listopada 1991 roku) Freddie Mercury wciąż budzi wielkie emocje. W rocznicę śmierci wspominamy także dwa legendarne występy na Wembley: z Queen (sprzed 25 lat) oraz charytatywny koncert pamięci Mercury'ego z udziałem wielu sław.

 • Freddie Mercury znów w Barcelonie

  We wtorek, 4 września, na polskim rynku ukazała się specjalna edycja płyty "Barcelona" z okazji 25. rocznicy wydania albumu. A dziś (5 września) świat świętuje kolejną rocznicę urodzin Freddiego Mercury'ego.

 • Freddie Mercury: DVD z Wembley 13 maja

  W najbliższy poniedziałek, 13 maja, nakładem wytwórni Pomaton EMI ukaże się w Polsce podwójne DVD z pamiętnego koncertu ku czci Freddiego Mercury’ego, który odbył się 20 kwietnia 1992 roku na stadionie Wembley w Londynie. Tymczasem kompozycja "Bohemian Rhapsody" zespołu Queen znalazła się na pierwszym miejscu w zestawieniu przygotowanym przez "Guinness World Records British Hit Singles".

 • Piosenki olimpijskie: Najlepsze i najgorsze

  ...". "Barcelona" to kompozycja Freddiego Mercury’ego i śpiewaczki operowej Monsterrat Caballe , powiązana z Igrzyskami Olimpijskimi w tytułowym mieście z 1992 roku. Zaraz po wybraniu hiszpańskiego ośrodka na(...)Oficjalnym utworem Igrzysk w Rio została piosenka "Alma e Coracao", co w tłumaczeniu oznacza "Duszę i sercę". Numer wykonuje gwiazda muzyki brazylijskiej Thiaguinho oraz raper Projota . Piosenka...

 • Queen: Freddie cały czas jest z nami (wywiad)

  ..."Ostatnią rzeczą, którą chciałby robić na scenie, to udawanie Freddiego" - mówi o Adamie Lambercie Roger Taylor, perkusista grupy Queen. Legenda rocka z Lambertem w roli wokalisty wystąpi w niedzielę (19 czerwca) na finał Life Festival Oświęcim.