• Informacje na temat:

  freddie mercury producent

Artykuły na temat: freddie mercury producent
 • Raper jak Mercury i Morrison

  "On jest jak Freddie Mercury i Jim Morrison" - tak o amerykańskim hiphopowcu Lil Waynie mówią producencie najnowszej płyty artysty "Rebirth".

 • Queen: The Show Must Go On

  Album naznaczony chorobą - tak można powiedzieć o płycie "Innuendo" grupy Queen. Podczas nagrywania wokalista Freddie Mercury wiedział już, że jest chory na AIDS.

 • Dexter Fletcher rezygnuje z reżyserii filmu o Freddie'em Mercurym

  Długo oczekiwany projekt biograficznego filmu o Freddie'em Mercurym napotkał kolejną przeszkodę. Z reżyserii obrazu zrezygnował właśnie Dexter Fletcher.

 • Ten przebój słyszał każdy

  Dokładnie 35 lat temu do rozgłośni radiowych trafiła słynna kompozycja "Bohemian Rhapsody" grupy Queen. Po latach jest to wciąż jeden z najbardziej niekonwencjonalnych singli w historii muzyki: bez refrenu, z trzema odrębnymi fragmentami: balladowym, hardrockowym i - tak, tak! - operowym. "Galileo, Galileo Figaro, Magnifico-o-o-o-o...". Warto przypomnieć dość niezwykłą historię powstania tego utworu.

 • Elton John i sitcom

  Elton John zamierza nakręcić komediowy serial opowiadający o życiu podstarzałej gwiazdy rocka. Prototypami bohatera będzie nie tylko on sam, ale również Mick Jagger, David Bowie i Freddie Mercury.

 • Zmarł producent Queen i Davida Bowie

  W wieku 57 lat zmarł David Richards, producent współpracujący z m.in. grupą Queen i Davidem Bowie.

 • Sacha Baron Cohen pokłócił się z Queen

  Aktor Sacha Baron Cohen wycofał się z planowanej filmowej biografii Freddiego Mercury'ego.

 • Przewodnik rockowy: Steven Wilson - Robert Fripp XXI wieku

  Dziennikarze, także muzyczni (a może nawet szczególnie oni) lubią obrazowe porównania. Stąd co trochę ogłaszają, że oto pojawiła się nowa Janis Joplin lub druga Madonna, że ktoś jest współczesnym Frankiem Sinatrą albo Freddie Mercurym, bądź że oto zrodzili się następcy Beatlesów czy Zeppelinów. Zazwyczaj jednak owe rozbudzające nadzieje obwieszczenia po paru tygodniach względnie miesiącach

 • Provokacja finalisty "Idola"

  Jeszcze w kwietniu spodziewana jest debiutancka płyta Michała Karpackiego, finalisty trzeciej edycji "Idola" i laureata "Szansy na sukces". Album "Mam czas" nagrał razem ze swoją grupą Provokacja z Łodzi.

Wideo na temat: freddie mercury producent
 • Sztuka dorastania

  Bystremu, młodemu samotnikowi George'owi udało się dotrwać do klasy maturalnej, choć ani razu nie odrobił zadania domowego. Sally jest szkolną pięknością, ukrywającą smutek pod maską popularności. Pomiędzy bratnimi duszami, mającymi trudne relacje z rodzicami rozkwita przedziwny związek. Wkrótce przekonują się, że życie i miłość potrafią zniweczyć marzenia, a sterty zadań domowych mogą wykończyć w przeddzień ukończenia szkoły. Przenikliwy dramat, który przy pomocy utalentowanej obsady, tchnął...

 • Klub dla wybrańców

  Pochodzący z zamożnych rodzin Miles i Alistair rozpoczynają naukę na Oksfordzie. Wstępują również do klubu, którego członkowie uważają, że wszystko można zdobyć za pieniądze.

 • Mistrz

  Dramat osadzony w latach 50. Charyzmatyczny intelektualista Dodd (Philip Seymour Hoffman) zakłada religijną organizację, a młody włóczęga (Joaquin Phoenix) staje się jego prawą ręką. Gdy organizacja zaczyna się rozprzestrzeniać w Stanach Zjednoczonych, włóczęga zaczyna kwestionować system wiary swojego mentora. Weteran wojenny Freddie Quell (Joaquin Phoenix) jest człowiekiem, który przez całe życie ucieka przed prawem, przed swoją przeszłością, a nawet przed dziewczyną, będącą miłością jego...