• Informacje na temat:

  freddie mercury zdjęcia

Artykuły na temat: freddie mercury zdjęcia
 • Tak wyglądał Freddie Mercury jako dziecko. Zdjęcie trafiło na aukcję

  ...710 funtów - tyle wynosi obecnie cena na internetowej aukcji za oprawione zdjęcie Freddiego Mercury'ego, gdy przyszły wokalista grupy Queen był jeszcze małym dzieckiem.

 • Powstanie film o Queen. Rami Malek jako Freddie Mercury

  We wrześniu ruszają zdjęcia do biograficznego filmu "Bohemian Rhapsody". Jak już wcześniej informowaliśmy, rolę Freddiego Mercury'ego zagra znany z serialu "Mr. Robot" Rami Malek.

 • "Freddie Mercury byłby zachwycony"

  Brian May z zespołu Queen wsparł osobę kontrowersyjnego aktora Sachy Barona Cohena, który ma zagrać Freddiego Mercury'ego w biograficznym filmie o tragicznym życiu wokalisty.

 • Powstaje film o Freddiem Mercurym. Kto zagra legendę?

  ...24 listopada 1991 roku w wieku 45 lat zmarła jedna z najbardziej legendarnych postaci w historii muzyki rozrywkowej - Freddie Mercury. W listopadzie potwierdzono informacje, że w 2016 roku ruszają zdjęcia do filmu o artyście.

 • Koncert dla Freddiego Mercury&#8217ego na DVD

  Niezapomniany koncert ku pamięci Freddiego Mercury’ego, który odbył się w 20 kwietnia 1992 roku na stadionie Wembley w Londynie, zostanie wydany jako płyta DVD. Towarzyszący mu drugi dysk zawierać będzie specjalny materiał dokumentalny o tym wydarzeniu.

 • Rami Malek jako Freddie Mercury

  Producenci filmu "Bohemian Rhapsody" zaprezentowali pierwsze zdjęcie Ramiego Maleka w roli wokalisty grupy Queen, Freddiego Mercury'ego.

 • Borat jako Freddie Mercury!

  Gitarzysta grupy Queen, Brian May ogłosił na swoim blogu, że film biograficzny o zmarłym w 1992 roku wokaliście grupy, Freddiem Mercurym, trafi do kin w 2014 roku. W rolę Mercuryego wcieli się Sacha Baron Cohen.

 • Świat świętuje urodziny Freddiego Mercury'ego!

  Gdyby żył, 5 września skończyłby 65 lat. Z okazji tej rocznicy cały świat świętuje pamięć Freddiego Mercury'ego, nieodżałowanego frontmana grupy Queen, uznawanego za jednego z wokalistów wszech czasów.

 • Film o Queen. Tak wygląda Rami Malek jako Freddie Mercury

  O filmowej biografii wokalisty grupy Queen mówiło się od lat - pierwotnie do roli Freddiego Mercury'ego przymierzany był komik Sacha Baron Cohen (m.in. "Borat"), ale ostatecznie jego(...)"). Z wcześniejszych zapowiedzi dowiedzieliśmy się, że w "Bohemian Rhapsody" zostanie m.in. odtworzony słynny występ zespołu na Live Aid. Freddie Mercury zmarł 24 listopada 1991 r. z powodu komplikacji...

 • Queen: 40 lat "News of the World". Freddie Mercury po latach

  ...rocka, soft jazzu czy nawet funku. Mocniejsze piętno niż zazwyczaj, w studiu odcisnęli basista John Deacon i perkusista Roger Taylor , a w dodatku wokalista Freddie Mercury był nieobecny przy(...) w imponującej formie Freddiego Mercury'ego. "To jeden z moich ulubionych utworów. Jestem bardzo zadowolony z brzmienia. Zawsze mnie zaskakuje, gdy go słucham, bo wprost wyciska łzy z oczu" - mówił...