• Informacje na temat:

  freddy

Artykuły na temat: freddy
 • Englund gościnnie

  W ostatnim w tym roku odcinku "Nie z tego świata" wystąpi gościnnie niezapomniany Freddy Krueger, czyli Robert Englund. Zobaczcie zwiastun i sneak peek z tego odcinka.

 • Zmarł piosenkarz i kompozytor Udo Juergens

  Znany austriacki kompozytor i piosenkarz Udo Juergens zmarł w niedzielę (21 grudnia) na atak serca. Miał 80 lat - poinformowali jego współpracownicy. Na początku grudnia Juergens, który w ciągu swej kariery sprzedał ponad 100 mln płyt, dał swój ostatni koncert.

 • Netflix: Koniec zdjęć na planie "Shadow and Bone". Ben Barnes w nowej roli

  W główną bohaterkę, żołnierkę Alinę Starkov wcieli się Jessie Mei Li. Na ekranie będą jej partnerować m.in. Amita Suman, Freddy Carter, Archie Renaux, Kit Young, Ben Barnes ("The Punisher", "Westworld") - aktor zagra Darklinga, jedną z ważniejszych postaci. Oficjalna zapowiedź serialu brzmi następująco: "W świecie podzielonym przez barierę mroku, gdzie potwory żywią się ludźmi, młoda dziewczyna...

 • Kylie Minogue tańczy dla Giorgio Morodera (klip "Right Here, Right Now")

  Jeden z najstarszych, aktywnie działających DJ-ów świata - Giorgio Moroder - zaprezentował na swoim kanale na Youtube teledysk do oficjalnego singla ze swojej nowej, pierwszej od 30 lat płyty.

 • "Imperium": Kelly Rowland w serialu!

  ...pierwsza taka rola - wokalistka ma na koncie występy w filmach ("Freddy kontra Jason") czy serialach ("American Dreams").

 • Apocalyptica: Jak mali chłopcy podczas Gwiazdki

  Nowy, studyjny album formacji Apocalyptica będzie miał swoją premierę w kwietniu 2015 roku.

 • ...(52 l.) wychodziła za mąż "tylko" 3 razy. Jej mężami byli Freddy Moore, Bruce Willis i Ashton Kutcher. Tyle samo razy sakramentalne "tak" wypowiadała Jennifer Lopez (45 l.). Obecnie piosenkarka...

 • Apocalyptica: Tragiczna śmierć filmowej gwiazdy

  W kwietniu 2015 roku ukaże się nowa płyta Apocalyptiki - "Shadowmaker". Finowie pokazali właśnie teledysk do tytułowego utworu.

 • Święta są tylko raz w roku

  Bożonarodzeniowa impreza agencyjna zostaje popsuta za sprawą wizyty spóźnionych i nieproszonych gości. Sally nawiązuje kontakt z Glen'em Bishop'em. Don przygotowuje się do pierwszych Świąt bez dzieci. Tymczasem, trzeźwy od szesnastu miesięcy, Freddy Rumsen pojawia się w agencji z nowym klientem - Pond's. Powrót Fredd'yego zachwyca Peggy. Allison i Don kończą imprezę w jednym łóżku.

 • Recenzja Cannibal Corpse "A Skeletal Domain": Wciąż najGOR(E)si

  Poranna kawa, wieszanie na haku; drugie śniadanie, betonowanie żywcem; obiad, defloracja nożem; kolacja, jeszcze tylko szybka lobotomia czekanem i można iść spać - dzień jak co dzień. Witamy w królestwie Cannibal Corpse.

Zdjęcia na temat: freddy
Dyskusje na temat: freddy