• Informacje na temat:

  freestyle cichopek

Artykuły na temat: freestyle cichopek
 • Freestyle Herbuś i Mroczka

  Herbuś i Mroczek wykonają taniec freestyle z połączeniem elementów rumby i cza-czy oraz elementów tańca nowoczesnego i jazzowego. Bezpośrednią transmisję z Konkursu Tańca Eurowizji 2008 w sobotę(...) Cichopek oraz Marcin Hakiel. Wspólnie z widzami będą komentować wydarzenia w Glasgow, wspólnie wyłonią także zwycięzcę konkursu sms-owego. Konkurs "The Eurovision Dance Contest" jest nowym międzynarodowym...

 • Podczas konkursu "tanecznej Eurowizji" w Londynie, Kasia Cichopek (25 l.) i Marcin Hakiel (24 l.) zaprezentują dwa tańce: cha-chę i freestyle.

 • Cichopek bardzo się boi

  Katarzyna Cichopek przejęła się "The Eurovision Dance Contest", czyli taneczną Eurowizją. 1 września zmierzy się z silną konkurencją, dlatego boi się nawet wracać do kraju!

 • Kasia Cichopek (24 l.) i Marcin Hakiel (25 l.) zajęli czwarte miejsce w Londynie podczas pierwszej tanecznej Eurowizji. Konkurs odbył się w sobotę, 1 września, późnym wieczorem.

 • Cichopek bohaterką narodową

  ..."Zawsze chciałam zrobić coś poza granicami kraju i zrobić coś dla Polski, od dziecka miałam takie patriotyczne zapędy i chciałam być bohaterem narodowym" - mówi Kasia Cichopek. Młoda aktorka spełni swe marzenie już w najbliższą sobotę, 1 września.

 • Foremniak zatańczy na Eurowizji?

  W zeszłym roku nasz kraj dzielnie reprezentowała Kasia Cichopek wraz ze swoim partnerem Marcinem Hakielem. Polska para zaprezentowała wówczas dwa tańce: cha-chę i freestyle, łącząc elementy rumby i samby. Jak pamiętamy, Kasia i Marcin zajęli czwarte miejsce. Polska para bardzo się spodobała - zarówno publiczności, jak i zagranicznym komentatorom. "Fakt" dowiedział się natomiast, że w tej chwili...