• Informacje na temat:

  fronczewski z corka

Artykuły na temat: fronczewski z corka
 • Piotr Fronczewski: Przede mną ostatnia prosta

  Jako serialowy doktor Zych w emitowanym na Polsacie "W rytmie serca" jest uosobieniem dobra oraz mądrości. Prywatnie jest taki sam. Piotr Fronczewski zdradza swój przepis na szczęśliwe życie.

 • Piotr Fronczewski: Aktor dojrzały

  Drugiego takiego ze świecą szukać! Powiedzenie "klasa sama w sobie" powstało chyba z myślą o Piotrze Fronczewskim. Na planie profesjonalny. Poza nim - uroczy, szarmancki, choć skryty.

 • Piotr Fronczewski w "Autach 2"

  Kolejną gwiazdą, która wzięła udział w nagrywaniu polskiej wersji językowej do animacji "Auta 2", jest Piotr Fronczewski.

 • Piotr Fronczewski: W pewnym wieku nie należy się już niczemu dziwić

  Zagrał ponad 120 ról w filmach i serialach. Uwielbiany przez widzów za Pana Kleksa, Szpicbródkę, Franka Kimono czy niezwykły głos. Ostatnio Piotr Fronczewski dołączył do obsady serialu "W rytmie serca", gdzie gra świetnego lekarza, doktora Zycha.

 • Gabriela Kownacka i Piotr Fronczewski: Małżeństwo idealne

  ..., Maryla Rodowicz w roli zwariowanej ciotki Uli... Zapewne też, ale wszystko byłoby niczym, gdyby nie Gabriela Kownacka i Piotr Fronczewski, w rolach Anki i Jacka Kwiatkowskich. Stworzyli obraz(...). Ekipa "Rodziny zastępczej" wspomina, że nigdy na nic nie narzekała i dla każdego miała dobre słowo. Piotr Fronczewski również przez lata zapracował sobie na niesłabnącą popularność wśród widzów. Ma...

 • "Tata, a Marcin powiedział": Co się z nim stało?

  Pamiętacie serial "Tata, a Marcin powiedział"? Wygadany Mikołaj Radwan dotrzymywał w nim kroku samemu Piotrowi Fronczewskiemu. Co się stało z tym rezolutnym młodzieńcem?

 • Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska i Piotr Fronczewski znaleźli się wśród laureatów VII Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry - Sopot 2007".

 • "Siła wyższa": Nowy serial w TVP

  Anna Dereszowska, Katarzyna Żak, Piotr Grabowski i Piotr Fronczewski to odtwórcy głównych ról najnowszego serialu TVP 1 "Siła wyższa". Widzowie będą mogli śledzić perypetie bohaterów już od września.

 • Śpiewają piosenki Agnieszki Osieckiej

  ...15 piosenek Agnieszki Osieckiej z muzyką Wojciecha Solarza znalazło się na płycie "Kochankowie z ulicy Kamiennej". Utwory powstawały do programów Studenckiego Teatru Satyryków, a wykonują je m.in. Piotr Fronczewski, Joanna Kurowska i Zbigniew Zamachowski.

 • Gwiazdy i "Iniemamocni"

  W listopadzie na ekrany polskich kin wejdzie najnowsza produkcja wytwórni Disney'a i studia Pixar, obraz "Iniemamocni" - opowieść o życiu superbohaterów na emeryturze. Swoich głosów animowanym postaciom w polskiej wersji językowej użyczą między innymi Stanisław Tym, Piotr Fronczewski i Dorota Segda.

Zdjęcia na temat: fronczewski z corka
Wideo na temat: fronczewski z corka
 • Czołówka serialu "Rodzina Zastępcza"

  Pewna przesympatyczna rodzinka: mama Anka (Gabriela Kownacka), tata Jacek (Piotr Fronczewski), nastoletnia córka Majka (Monika Mrozowska) i młodszy od niej, Filip (Sergiusz Żymełka) zdecydowali się na ...założenie rodziny zastępczej. Zamieszkała wraz z nimi trójka „przysposobionych” małolatów: Zosia (Misheel Iargalsajkhan), Eliza (Aleksandra Szwed) i Romek (Aleksander Ihnatowicz) i tak się