• Informacje na temat:

  frycz

Artykuły na temat: frycz
 • "Gierek": Jan Frycz jako kardynał Stefan Wyszyński

  Produkcja filmu "Gierek" braci Węgrzynów ruszyła pełną parą. Na kolejnych zdjęciach z planu udostępnionych przez producenta Janusza Iwanowskiego zobaczyć można Jana Frycza ucharakteryzowanego do roli kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wcześniej zaprezentowane zostało zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej w roli Stanisławy Gierek.

 • Olga Frycz oddała karton zabawek, które przysłano jej córeczce

  W czwartek, 16 kwietnia, Olga Frycz zamieściła na Instagramie zdjęcie kartonu pełnego książeczek dla dzieci i zabawek. Dostała go od jednej z firm, jako prezent dla swojej córeczki. Frycz nie zrobiła tego, by się chwalić, ale by prosić fanów o pomoc w znalezieniu rodziny, której taki prezent bardziej się przyda.

 • Jan Frycz: Głos Thanosa

  Wybitny aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, Jan Frycz, obchodzi w środę, 15 maja, 65. urodziny.

 • Olga Frycz wdała się w ostrą kłótnię z fankami

  Jest spokojna i opanowana, nerwy puszczają jej bardzo rzadko. Ale tym razem Olga Frycz nie wytrzymała i ostro starła się z internautkami, które poruszyły sprawę legginsów produkowanych przez należącą do Mai Bohosiewicz firmę Le Collet. Aktorka zasugerowała, że kobieta, która krytycznie oceniała tę sytuację... "czymś się wspomaga".

 • Olga Frycz rozstała się z partnerem. Aktorka wydała oświadczenie

  Wiele wskazuje na to, że związek Olgi Frycz przechodzi do historii. Aktorka w specjalnym oświadczeniu, opublikowanym w mediach społecznościowych, wyznała, jakie były powody takiej decyzji.

 • Olga Frycz: Ostróda jak drugi dom

  Olga Frycz czuje duży sentyment do Ostródy i jej okolic, gdyż właśnie tam od 2010 r. realizowane są zdjęcia do sagi "Nad rozlewiskiem". Stolicę Mazur Zachodnich aktorka traktuje trochę jak drugi dom.

 • Jan Frycz: Czysta przyjemność

  Nie mam niedosytu pojawiania się w telewizji - przyznaje Jan Frycz. Co więc sprawiło, że zdecydował się wystąpić w serialu "Na noże"? - Postać Mariana Majchrzaka, ojca trójki dorosłych dzieci, jest po prostu ciekawa - mówi aktor. Niebawem zobaczymy go także w filmie "Kantor. Nigdy tu już nie powrócę".

 • Jan Frycz: Wkurza mnie chamstwo

  ...- Wkurza mnie chamstwo, wobec, którego jestem bezradny. Nie wiem, jak na nie reagować. Macham więc ręką i odchodzę w milczeniu - mówił jeszcze niedawno w wywiadach Jan Frycz . Okazuje się, że tę(...) przystaje do nowoczesnej Warszawy, którą tu widzimy. Jednak właśnie wyszedł z więzienia i zrobi wszystko, by po swojemu ustawić porządek w tym mieście. Sekretem sukcesu Jana Frycza jest dobrze napisany...

 • Olga Frycz: Trochę się zmieniłam

  Zaskoczyła mnie twoja obecność w tego typu programie. Olga Frycz: - Wiele osób mi to mówi. Do tej pory odmawiałam udziału we wszelkiego rodzaju telewizyjnych show. Producenci "Agenta" zadzwonili do mnie i zaproponowali udział w programie akurat w momencie, kiedy miałam dużo wolnego czasu i planowałam gdzieś wyjechać. Myślałam zresztą o Ameryce Południowej, więc kiedy okazało się, że program...

 • Jan Frycz i Mirosław Baka w obsadzie "Psy 3. W imię zasad"

  Filmowe ścieżki tych wybitnych aktorów ponownie się przecięły. Po prostu dobre kino nie może się bez nich obejść. Jan Frycz i Mirosław Baka dołączyli do obsady filmu "Psy 3. W imię zasad".

Zdjęcia na temat: frycz
 • Olga Frycz
 • Olga Frycz
 • Olga Frycz
Wideo na temat: frycz
 • Jan Frycz i jego początki

  Aktor od kilkudziesięciu lat dzieli się z publiką swoim talentem aktorskim za sprawą występów w filmach i deskach teatrów. Kiedy dokładnie Frycz rozpoczął swoją karierę?

 • Olga Frycz pokazała partnera w "Kulisach sławy". Kim jest?

  Olga Frycz jest w szczęśliwym związku z Grzegorzem Sobieszakiem, trenerem tajskiego boksu, z którym ma również córkę. - Zobaczyłam, że facet może być autorytetem. Gdy go poznałam, chodziłam na treningi codziennie - mówi aktorka. Dla pary bardzo ważną kwestią jest prywatność. - Byłam zszokowany, że ludzie tak potrafią przekroczyć jej granicę. Podoba mi się w niej, że jest normalną dziewczyną

 • Olga Frycz o ślubie: Nic mi o tym nie wiadomo

  Tabloidy rozpisują się o ślubie Olgi Frycz z reżyserem Jackiem Borcuchem. Sama zainteresowana nie ma ochoty rozmawiać na ten temat. "Nie będę tego dementować. Ja już moim najbliższym na Facebooku zdementowałam, właściwie staram się tego nigdy nie robić, bo uznałam, że to jest absurdalne". W końcu aktorka jednak przyznała, że "nic jej o ślubie nie wiadomo".