• Informacje na temat:

  frycz aktor polski

Artykuły na temat: frycz aktor polski
 • Jan Frycz i Mirosław Baka w obsadzie "Psy 3. W imię zasad"

  Filmowe ścieżki tych wybitnych aktorów ponownie się przecięły. Po prostu dobre kino nie może się bez nich obejść. Jan Frycz i Mirosław Baka dołączyli do obsady filmu "Psy 3. W imię zasad".

 • "Hiszpanka": Brytyjski aktor zawstydza Polaków

  Dziś, dokładnie 27 grudnia, mija 96 lat od wybuchu Powstania Wielkopolskiego - jedynego zwycięskiego powstania w naszej historii. Jednak to triumf, o którym się podejrzanie milczy - zauważają zagraniczni aktorzy, gwiazdy megaprodukcji "Hiszpanka". Czy dlatego, że celebracja porażek to część naszego narodowego DNA?

 • Olga Frycz: Nie chcę być hipokrytką

  ..."Nie chcę z jednej strony walczyć o prawa zwierząt a z drugiej jeść mięso" - mówi Olga Frycz. Aktorka, znana z ról w filmach "Wszystko co kocham", "Płynące wieżowce" oraz seriali "M jak miłość" i "Cisza nad rozlewiskiem", opowiada dlaczego przeszła na wegetarianizm i co daje jej... układanie puzzli.

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • Polski weekend w kinach

  Trzy polskie produkcje: "Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego, komedia sensacyjna "Trick" z Piotrem Adamczykiem oraz dokument "Beats of Freedom - Zew wolności" wejdą w piątek do kin. Na ekrany trafi również laureat Oscara "The Hurt Locker. W pułapce wojny".

 • Dwudziestego piątego kwietnia rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Nadzieja" w reżyserii Stanisława Muchy. Pierwsze sceny kręcone były w niemieckich miastach - Essen i Kolonii, a w dziesiątego maja padł pierwszy polski klaps na planie filmu. Obraz, w którym wystąpi znana z filmu "Vinci" Kamilla Baar oraz młody aktor Rafał Fudalej, opowiada historię kradzieży cennego obrazu.

 • Najgorszy polski film 2011 roku!

  Dobiegło końca głosowanie polskich dziennikarzy w pierwszej edycji Nagród Węże, które oceniły najgorsze dokonania w polskiej kinematografii w 2011 roku. Nagrodę główną, Wielkiego Węża, otrzymał film "Wyjazd integracyjny".

 • "Legiony": Największa polska produkcja ostatnich lat

  ...27 milionów złotych budżetu, setki statystów, galony benzyny, litry krwi i ogromna ilość materiałów wybuchowych! W dzień Święta Wojska Polskiego prezentujemy kulisy powstania największej superprodukcji ostatnich lat. "Legiony" - historia najsłynniejszej polskiej formacji wojskowej - w kinach od 20 września!

 • "Hiszpanka": Polska superprodukcja

  ..."Hiszpanka" to film nakręcony z rozmachem, jakiego w polskiej kinematografii od dawna nie było - aktorzy z Hollywood, Austrii, Niemiec i Francji, ponad 1000 godzin spędzonych na planie filmowym, 5000(...) walki włącza się grupa telepatów. Siły zbrojne stają na równi z siłami umysłu. W roli głównej zobaczymy Jana Frycza jako jednego z najsłynniejszych polskich pianistów i polityków - Ignacego Jana...

 • Polski film w Sundance

  ..."Wszystko, co kocham" występują również Jakub Gierszał, Igor Obłoza, Mateusz Banasiuk i Olga Frycz. Nie jest to pierwszy polski film w tym roku powracający o wydarzeniach, które miały miejsce na(...) Jamesa Deana i Heatha Ledgera. "Aktorów mamy dużo, ale trudniej znaleźć osobowości. Nie ma z resztą znaczenia, czy pracujesz z Janem Nowickim, Andrzejem Chyrą czy Mateuszem Kościukiewczem - żeby cos...

Wideo na temat: frycz aktor polski
 • "Proceder" - trwają zdjęcia do filmu.

  Tomasz Chada jest jedną z ikon kultury hip-hopowej w Polsce. W marcu 2018 zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Pozostawił po sobie wiele utworów oraz rzeszę fanów. Niebawem sympatycy rapera będą mogliby zobaczyć film inspirowany losami ich idola. Wśród aktorów biorących udział w produkcji nie zabraknie m.in. Jana Frycza.