• Informacje na temat:

  frytka

Artykuły na temat: frytka
 • Maja "Frytka" Frykowska zdradziła, ile dobra daje jej kontakt z Bogiem!

  Maja "Frytka" Frykowska (41 l.) jest idealnym przykładem na to, że w życiu można przeżyć wielką przemianę duchową. Z naczelnej skandalistki stała się przykładną Matką Polką. Podczas ostatniego wywiadu dla nas opowiedziała, co daje jej bliski kontakt z Bogiem.

 • "Ostatni klaps": Pujszo reżyserem, "Frytka" gwiazdą

  Pojawił się premierowy zwiastun komedii "Ostatni klaps" w reżyserii Gerwazego Reguły. Obraz, w którym na ekranie zobaczymy Mariusza Pujszo, Maję Frykowską i Marka Włodarczyka, trafi do kin 17 kwietnia.

 • Frytka wspomina program "Big Brother": Seksu w jacuzzi nie było

  Maja "Frytka" Frykowska (dawniej Agnieszka) zyskała popularność dzięki trzeciej edycji "Big Brothera", gdzie uprawiała seks w jacuzzi. Dziś, po latach, bohaterka tamtych zdarzeń twierdzi, że... żadnego seksu z Kenem nie było.

 • "Ostatni klaps": Ekranowy powrót "Frytki"

  17 kwietnia na ekrany polskich kin trafi komedia "Ostatni klaps" w reżyserii Gerwazego Reguły. W rolach głównych: Mariusz Pujszo, Maja Frykowska i Marek Włodarczyk. Film jest debiutem produkcyjno-dystrybucyjnym firmy Mushchelka.

 • Maja Frykowska jak Barbara Kurdej-Szatan? Zaskakujący wpis Frytki!

  Maja Frykowska, niegdyś znana bardziej jako "Frytka" z "Big Brothera", co jakiś czas przypomina o swoim istnieniu. Ostatnio celebrytka zagrała w mocno krytykowanym filmie "Ostatni klaps". "Dzieło(...) być naprawdę słaba, ponieważ celebrytka zdeklasowała koleżanki w kategorii "Najgorsza rola żeńska" i otrzymała "zaszczytne" pierwsze miejsce. Frytka postanowiła skomentować swoje "zwycięstwo". Na jej...

 • "Ostatni klaps" : Marna sztuka i mierna pornografia

  Tytuł najnowszej produkcji Gerwazego Reguły odsyła do filmowego planu. I faktycznie, większa część akcji rozgrywa się w czasie, kiedy Sławoj Maria Hałaburda, milczący od lat twórca kina wysoce intelektualnego, kręci filozoficzną adaptację "Pani Walewskiej" Wacława Gąsiorowskiego.

 • Maja Frykowska (36 l.), znana z programu "Big Brother", ze łzami w oczach opowiedziała o tym, jak trafiła do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego.

 • 10 najbardziej kuriozalnych tekstów w historii disco polo

  Andrzej Grabowski w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" we wrześniu stwierdził, że Marcin Miller ma ruchy jak z disco polo i tańczy jak w remizie. Nie trzeba było czekać na odpowiedź ze strony muzyków wykonujących ten gatunek, którzy stwierdzili, że przez aktora przemawia wyłącznie zazdrość. Niestety dla wykonawców disco polo, juror może mieć trochę racji w swojej niechęci do tego typu muzyki. A wszystko przez niekoniecznie dobrych tekściarzy.

 • "Frytka" dla milionera wyjechała z Polski

  ..., może "Frytka" planuje teraz podbić szwajcarski show-biznes. Będziecie tęsknić?

 • Meghan Trainor "All About That Bass": Kochanego ciała nigdy za wiele?

  Hymn puszystych dziewcząt robi furorę po obu stronach oceanu. Krągła Amerykanka śpiewa do innych krągłych Amerykanek, by pokochały swoje ciało.

Zdjęcia na temat: frytka
Wideo na temat: frytka
 • Maja Frytkowska „Frytka” zdradziła, ile dobra daje jej kontakt z Bogiem!

  Maja Fryktowska „Frytka” (41 l.) jest idealnym przykładem na to, że w życiu można przeżyć wielką przemianę duchową. Z naczelnej skandalistki stała się wielką katoliczką, która głosi na prawo i lewo Słowo Boże. Podczas ostatniego wywiadu dla nas opowiedziała, co daje jej bliski kontakt z Bogiem.

 • Maja Frykowska odcina się od "Big Brothera" i seksu w jacuzzi!

  Maja "Frytka" Frykowska (41 l.) ma dość wywiadów na temat "Big Brothera" i seksu z Kenem w jacuzzi. Podczas rozmowy z naszym reporterem gwiazda jasno zakomunikowała, że odcina się tego programu.

 • Katarzyna Bosacka: Powinniśmy jeść głównie produkty pochodzenia roślinnego

  – Produkty dzielą się na zdrowe i niezdrowe. Do zdrowych można zaliczyć na przykład jajka, kaszę i warzywa. Niezdrowe to z kolei chipsy, frytki czy cukierki. Światowa Organizacja Zdrowia zachęca nas, żebyśmy jedli więcej roślin niż produktów odzwierzęcych – mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Katarzyna Bosacka. Dziennikarka tłumaczy, że zdrowa dieta wcale nie musi być droga. Aby jadłospis był bogaty w składniki odżywcze, należy przede wszystkim jeść dużo warzyw i owoców, ponieważ...

Dyskusje na temat: frytka