• Informacje na temat:

  frytka z facetem

Artykuły na temat: frytka z facetem
 • Frytka: Rozważam zmianę orientacji

  Frytka , komentując pocałunek Kuby Wojewódzkiego z młodym aktorem znanym z filmu "Sala samobójców", przyznała, że "rozważa zmianę orientacji seksualnej".

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Nowa miłość Frytki

  Wszystko wskazuje na to, że Frytka (30 l.) jest zakochana! W rozmowie z "Faktem" zdradziła, że Olivier (47 l.) to "wspaniały, inteligentny mężczyzna, przy którym ona czuje się jak dama", a polscy mężczyźni nie dorastają mu do pięt. Chociaż znają się dopiero od dwóch tygodni, Aga jest poważnie zauroczona: "Ujął mnie tym, że jest kulturalny. Ma zupełnie inne maniery niż polscy faceci. Czuję się...

 • Zabójczo piękna królowa

  Mnóstwo ciekawych ról, adoptowane dziecko, a na horyzoncie nowy facet. Przed Charlize Theron wielkie wyzwania.

 • "Zrewolucjonizowałam Polskę na tle seksualnym"

  Czyli Frytka (30 l.) o seksie i upokorzeniach...

 • Drobne kłamstewka w modzie

  Mamy kolejny dowód nie do końca uczciwych praktyk płci pięknej. Do problemów z mówieniem prawdy partnerowi przyznały się - i to publicznie - pewne znane panie.

 • Mężczyźni oburzeni na Frytkę

  Ibiszowi i Prokopowi nie spodobała się opinia Agnieszki o polskich facetach. Dziwimy się, że w ogóle chcieli wypowiadać się na ten temat - Frytka (30 l.) nie jest osobą, której opinie warto brać na poważnie.

 • Nowe gwiazdy w Polsat Cafe

  Anna Guzik, Joanna Liszowska i Marek Bukowski dołączyli do zespołu Polsat Cafe. Ta lifestylowa stacja przedstawiła w czwartek swoje nowe propozycje na jesień 2012.

 • Adam Kraśko zamartwiał się o mamę!

  Adam Kraśko (43 l.) przeszedł chwile grozy, gdy jego mama trafiła do szpitala!

 • Zające też walczą

  Wystrzelił znienacka, niemal wprost spod moich stóp. Ciemny kawałek futra śmignął zaśnieżonym polem, zanim moje jamniki zdążyły cokolwiek zajarzyć. Długimi susami przecwałował kilkadziesiąt metrów i wtedy zza pobliskiej stodoły wybiegł drugi. Dogonił pierwszego, zawahał się i skoczył mu na kark. Śnieg się zakotłował, bójka trwała krótko, po czym obydwa zające odskoczyły od siebie i popędziły w przeciwnych kierunkach. Wkrótce znikły mi z oczu.

Wideo na temat: frytka z facetem
 • Ilu miałaś facetów?

  Ally Darling postanawia przyjrzeć się swoim byłym i znaleźć pośród nich tego jedynego. Skłania ją do tego artykuł, z którego wynika, że osoby będące w więcej niż dwudziestu związkach, prawdopodobnie przegapiły miłość swojego życia. Ally to reprezentantka nowoczesnych kobiet. Inteligentna, atrakcyjna, zabawna i romantyczna. Pragnie stałego związku i kiedy czyta artykuł o byłych, uświadamia sobie, że jej życie nie wygląda tak, jak sobie wymarzyła. Jest na rozdrożu i zaczyna się zastanawiać,...

 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...

 • Jak upolować faceta

  Adaptacja bestsellerowej powieści Janet Evanovich. 30-letnia Stephanie Plum (Katherine Heigl), to mieszkanka New Jersey, która została niedawno zwolniona z praca i jest świeżo po rozwodzie. Spłukana i zdesperowana, prosi swego kuzyna Vinniego (Patrick Fischler), by dał jej szanse zarobić szybką gotówkę jako łowca nagród. Jej pierwszym zadaniem jest wytropienie lokalnego policjanta Joe Morelli (Jason O'Mara), poszukiwanego za morderstwo. Okazuje się nim ten sam mężczyzna, który w szkole...