• Informacje na temat:

  frytka zagrała

Artykuły na temat: frytka zagrała
 • Coś do kochania i podwójne frytki

  To jednocześnie film o potrzebie miłości i egoizmie - mówi o "Bejbi blues" Katarzyna Rosłaniec. Reżyserka słynnych "Galerianek" tym razem prezentuje historię pary nastolatków, którzy zostają rodzicami i nie radzą sobie z nową rolą.

 • Will Farrell zagra rasistę

  Will Ferrell ("Ostrza chwały") wystąpi w komedii według scenariusza Vince'a Gilligana, "Two Face".

 • K.A.S.A., popularny raper znany z takich hitów jak "Reklama", czy "Maczo", powraca po dwuletniej przerwie z nowym albumem. W promującym go klipie "Znana (z tego, że jest znana)" główną rolę zagrała telewizyjna gwiazda Agnieszka "Frytka" Frykowska.

 • "McImperium": Od braci McDonaldów do Raya Kroca

  Już od piątku, 3 lutego, w kinach oglądać będziemy "McImperium", z Michaelem Keatonem ("Batman", "Spotlight", "Birdman") w roli Raya Kroca, twórcy światowego sukcesu amerykańskiej sieci McDonald’s.

 • Muzyczne virale 2016 roku

  ...zwyciężczynią dziesiątej amerykańskiej edycji "The Voice" . W komedii "Niesforna Zuzia" 10-letnia Alisan Porter zagrała u boku Jamesa Belushi. Aktorstwo porzuciła jednak w 2006 roku na rzecz swojej...

 • Rosłaniec: Mój film jest blogiem

  ...... W obsadzie, podobnie jak w "Galeriankach", Kasia Rosłaniec postawiła na młodych debiutantów. Natalię zagrała niezwykle utalentowana Magdalena Berus, która po roli w "Bejbi blues" wystąpiła u boku...

 • Animacje dla dorosłych

  O tym, że animacja wcale nie musi być przeznaczona dla dzieci, twórcy filmowi przekonywali już w latach 20. XX wieku. Wtedy na ekranach kin wyświetlano pornograficzne kreskówki, które były tak ordynarne, że dekadę później ich zakazano. Animacje dla dorosłych na swój przełom musiały więc czekać aż do lat 70. ubiegłego wieku. Od tego czasu pojawiają się jednak regularnie. Z okazji premiery jednej z nich, "Sausage Party", prezentujemy siedem najbardziej niecenzuralnych animacji w historii kina.

 • Pohoda 2019: Najbardziej nieprzewidywalny europejski festiwal

  Koncert, który trwa 7 minut? Burleska zamiast występu Charlotte Gainsbourg? Prezydent Słowacji śpiewająca "Bohemian Rhapsody" przy akompaniamencie rozklekotanego pianina? Tegoroczna edycja Pohody udowodniła, że odbywająca się na terenie lotniska w Trenczynie impreza to najbardziej nieprzewidywalny europejski festiwal!

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Open'er Festival 2016: Nic się nie stało? (relacja, zdjęcia)

  ...foodtracku z frytkami belgijskimi. Dzięki szybkiej interwencji straży pożarnej oraz ochrony festiwalowej (zarządzono ewakuację strefy gastronomicznej oraz znajdującego się obok namiotu prasowego) nikomu nie(...) negatywnie na formę zespołu. Grupa zagrała nowy materiał z "Ornety" oraz starsze kompozycje z poprzednich wydawnictw i udowodniła, że wciąż ma zapasy ukrytego potencjału, który być może ujawni się przy okazji...

Zdjęcia na temat: frytka zagrała