• Informacje na temat:

  fryzjer agnieszki

Artykuły na temat: fryzjer agnieszki
 • Agnieszka Wielgosz już tak nie wygląda. Kompletna przemiana!

  Agnieszka Wielgosz (44 l.), gwiazda serialu "Pierwsza miłość", przed rozwodem zdecydowała się na zmianę wizerunku. Namówił ją do tego fryzjer.

 • 28 spektakli zostanie pokazanych podczas 7. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia, który w piątek rozpocznie się w Krakowie. W konkursie publiczność zobaczy m.in. przedstawienia w reż. Krystiana Lupy, Agnieszki Glińskiej i Grzegorza Jarzyny. Na scenie będzie można zobaczyć tak znanych aktorów, jak Adam Woronowicz, Jan Peszek, Danuta Stenka, Rafał Maćkowiak.

 • Agnieszka Kaczorowska nie do poznania! Ale zmiana!

  ...długim, naturalnym blond włosom, ale zdecydowała się nieco zaszaleć. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się filmik prosto od fryzjera, na którym Aga prezentuje krótką fryzurę!  "Aaaa...

 • Skiba z Big Cyca schudł już ponad 10 kg!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" wyrusza w sylwestrowy rejs przebojów dookoła świata. Wśród najlepszych polskich artystów nie mogło zabraknąć tych, przy których muzyce trudno o lepszą zabawę, czyli Big Cyca. Jak zdradza Krzysztof Skiba, w ostatnim czasie udało mu się schudnąć aż 10 kilogramów. Artysta obiecuje, że do koncertu zrzuci jeszcze więcej!

 • Agnieszka Sienkiewicz zmieniła fryzurę! Fani zachwyceni!

  ..., czy ekstrawaganckich koloryzacji.  Tym razem jednak gwiazda potrzebowała zmiany i postanowiła sprawić sobie... grzywkę.  Efektami metamorfozy u fryzjera pochwaliła się na swoim profilu w mediach(...)" - pisały internautki.  A wam jak podoba się nowa odsłona Agnieszki? *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Kto utalentowany w finale?

  Już w najbliższą sobotę rozpoczną się finały programu "Mam talent!". Tymczasem stacja zapowiada, że już w listopadzie mogą zapaść decyzję dotyczące wiosennej kontynuacji show.

 • ..., nie ma zielonego pigmentu, a jej fryzjerem jest mężczyzna o imieniu Christian. Zaś w rozmowie z "Twoim Imperium" powiedziała: "Nie wiem, dlaczego osoby postronne wypowiadają się na temat mego ślubu. Ja nie zamierzam mówić o tej uroczystości". Tygodnik dowiedział się od osoby z otoczenia Agnieszki Szulim, że Anna Kuzniecowa napisała tylko to, na czym zależało dziennikarce. "Agnieszka chciała...

 • "Salonowe rewolucje" Leszka Czajki

  Jest niekwestionowanym mistrzem fryzjerstwa, perfekcjonistą. O swoim zespole mówi z błyskiem w oku, podkreśla, że to kreatywni ludzie, prawdziwi artyści. Teraz mamy okazję zobaczyć go w nowej roli.

 • Agnieszka Kotulanka wychodzi z nałogu?! Wygląda coraz lepiej!

  ..., że nałóg alkoholowy Agnieszki Kotulanki całkowicie przejął kontrolę nad jej życiem. Dramatyczną sytuację pogarszał fakt, że aktorka systematycznie odrzucała pomoc deklarowaną przez rodzinę i kolegów. Nikogo nie wpuszczała do swojego mieszkania ani nie odbierała telefonów. Na szczęście wygląda na to, że wreszcie w życiu Agnieszki Kotulanki nastąpił przełom. Reporter "Twojego Imperium...

 • Aktor cały czas jest dotykany

  Fani przygód bezkompromisowej prawniczki Agaty Przybysz trzymają kciuki za jej związek z mecenasem Dębskim. - Wolę, jak tych dwoje się ze sobą droczy - przyznaje aktorka. - Tak jest ciekawiej.

Wideo na temat: fryzjer agnieszki
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Bez wstydu

  "Bez wstydu" to film o zakazanej, przekraczającej granice kulturowego tabu miłości. Główni bohaterowie - dziewiętnastoletni Tadek (Mateusz Kościukiewicz) i starsza od niego Anka (Agnieszka Grochowska) - to rodzeństwo połączone intensywnym uczuciem oraz głęboko skrywaną tajemnicą pewnego grzesznego zdarzenia z przeszłości. Po niespodziewanym powrocie do rodzinnego miasta, Tadek wprowadza się do mieszkania siostry. Odkrywa, że podczas jego nieobecności Anka zdążyła ułożyć sobie życie z...

 • Sekret

  Ksawery jest tancerzem, występującym na scenie jako drag queen. Odwiedza mieszkającego na wsi dziadka, Jana, który ukrywa mroczny sekret, ciążący nad nim od czasów Holokaustu. Ksawery, wraz z towarzyszącą mu Karoliną planują bolesną konfrontację z Janem na temat jego przeszłości, ale Ksawery ma wątpliwości. "Sekret" to z pozoru film o sprawcach i ofiarach, ale w rzeczywistości o nierozerwalnych więzach łączących pokolenia – na dobre i na złe.