• Informacje na temat:

  fryzjer robert

Artykuły na temat: fryzjer robert
 • Fabrice Luchini: Fryzjer, aktor, skandalista

  ...- zgodnie z aktem urodzenia - jako Robert. Po praktykach w ekskluzywnym salonie fryzjerskim objawił się światu Fabrice. Ponoć szefostwo zmieniło mu imię, by klientom zakładu...

 • Jak agent został fryzjerem

  Adam Sandler ( "50 pierwszych randek" ) wystąpi w komedii sensacyjnej "You Don't Mess With the Zohan". Aktor zagra agenta Mossadu, który zostaje fryzjerem. Produkcja filmu rozpocznie się latem w Los Angeles.

 • Robert Pattinson zastąpi Farrella

  Reżyser David Cronenberg wybrał Roberta Pattinsona do głównej roli w "Cosmopolis". Akcja filmu, będącego ekranizacją głośnej książki Dona DeLillo, rozgrywa się głównie na tylnym siedzeniu limuzyny.

 • Robert Pattinson: To będzie jego rok?

  Jak wyglądała będzie kariera Roberta Pattinsona po zakończeniu serii "Zmierzch"? Młody aktor pomyślał o tym zawczasu i w 2012 roku do kin trafią aż dwie interesujące produkcje z jego udziałem.

 • Marcello Fonte: Mały, wielki aktor

  To jego pierwsza ważna rola, a przyniosła mu nagrodę dla najlepszego aktora w Cannes i ponad 10-minutowe owacje na stojąco po premierowym pokazie na festiwalu. "Pomyślałem: to na pewno pomyłka!" - wspomina Marcello Fonte, który w najnowszym filmie Matteo Garrone "Dogman" wcielił się w psiego fryzjera, który musi się odgryźć, i stał się rewelacją festiwalu.

 • Joanna Liszowska z Kochankiem

  ...oglądaliśmy ją codziennie w I Programie TVP, w miniaturach z cyklu "U fryzjera" Marii Czubaszek. Obecnie podziwiamy jej wybujałą urodę i wulkaniczny temperament w programie TVN "Taniec z gwiazdami", gdzie jej partnerem jest Robert Kochanek.

 • Spotkania z animacją w Lokatorze

  Kolejne spotkanie z cyklu "24 klatki na sekundę - Historia polskiej animacji oczami młodych twórców" odbędzie się w czwartek, 16 października, o godz. 20.00. W Klubie Filmowym Lokator na krakowskim Kazimierzu z widzami spotkają się Wiola Sowa i Robert Sowa, absolwenci krakowskiej ASP.

 • Koszałka i Sowa: Autorska animacja

  Marcin Koszałka, autor zdjęć do obrazu Magdaleny Piekorz "Pręgi" i Robert Sowa, twórca filmów animowanych i laureat jednej z nagród Krakowskiego Festiwalu Filmowego w 2000 roku, pracują wspólnie nad krótkometrażową animacją "Piętro". Film powstaje przy użyciu techniki animacji przestrzennej w pomieszczeniach Sceny Pod Ratuszem Teatru Ludowego w Krakowie.

 • Odważne sceny Pattinsona

  W sieci pojawił się pierwszy zwiastun "Cosmopolis" w reżyserii Davida Cronenberga z odważnymi scenami z udziałem Roberta Pattinsona ("Saga Zmierzch"). Film wejdzie na ekrany polskich kin 22 czerwca.

 • "Na dobre i na złe": Mejer ma rywala!

  W 292 odcinku "Na dobre i na złe" pojawi się nowy bohater: Rafał, przyjaciel ze studiów serial owej Alicji (A. Cieślak). Przystojnego lekarza, który do Leśnej Góry przyjedzie aż z Anglii, zagra Robert Koszucki, absolwent PWST w Krakowie.

Wideo na temat: fryzjer robert
 • "Gran Torino"

  Codzienną egzystencję Walta Kowalskiego, montera samochodów na emeryturze, wypełniają drobne, domowe naprawy, chwile relaksu przy piwie, a raz na miesiąc - wyprawa do fryzjera. Ostatnim życzeniem(...) ten, reżyserowany przez Clinta Eastwooda, nakręcono według scenariusza Nicka Schenka, opartego na historii Dave Johannson & Schenk. Funkcję producentów pełnią Clint Eastwood, Robert Lorenz i Bill