• Informacje na temat:

  fryzura kobieta 50 lat

Artykuły na temat: fryzura kobieta 50 lat
 • ​Michele Morrone: "365 dni" pikantniejsze od "50 twarzy Greya"

  Michele Morrone, 29-letni Włoch, który wcielił w przystojnego bossa mafii w filmie "365 dni", chwali tę produkcję. Podoba mu się to, że ekranizacja powieści Blanki Lipińskie pokazuje seks o wiele śmielej niż adaptacja "50 twarzy Greya".

 • Joan Collins: W obronie mody lat 80.

  ..."Nudzi mnie ciągła krytyka w prasie tego, jak upiorna była moda lat osiemdziesiątych" - stwierdziła Joan Collins, czyli Alexis z serialu "Dynastia". W swojej książce "Świat według Joan", brytyjska aktorka stanęła w obronie mody sprzed 30 lat.

 • Przewodnik rockowy: 70 lat pięknego życia Paula McCartneya

  ...rock nie był (jak mu prorokowano) chwilową modą i że od 50 lat ma się bardzo dobrze. Równie dobrze mają się żyjący z niego ludzie. Bo jeśli udało im się przetrwać młodość i do tego nie wypaść z gry(...) i doświadczenie. Bo to one pozwalają mi na zachowanie cudownego dystansu do rzeczywistości i dają właściwą perspektywę w patrzeniu na świat. Gdy w latach 60. ubiegłego wieku rodził się rock, zważywszy na wiek...

 • Brigitte Bardot: Symbol rewolucji seksualnej

  W latach 50. była symbolem rewolucji seksualnej. Brigitte Bardot miała wielu kochanków, rozbierała się na ekranie. Kontrowersyjna, nieobliczalna. Wciąż fascynująca i otaczana kultem, choć karierę przerwała 40 lat temu.

 • "Prawdziwa sztuka istnieje"

  Kiedy pod koniec lat 80. Ameryka miała dość zespołów z pięknymi chłopcami w składzie, odzianych w kolorowe ciuchy, z fryzurami ułożonymi tak, iż niemal nie mieściły się w kadrze, proponujących przesłodzoną muzykę doskonale sprawdzającą się na imprezach, wielu zastanawiało się co dalej. Kto tym razem zadziwi swoją ofertą? Okazało się, że było kilka takich zespołów, ale jeden z nich - Living Colour...

 • Sonia Bohosiewicz o roli w "Excentrykach"

  Film utrzymany jest w klimacie szalonych lat 50. Są piękne kabriolety, motory, ubrania w stylu retro, a Maciek Stuhr w pierwszej scenie wygląda jak Humphrey Bogart - tak Sonia Bohosiewicz opowiada o najnowszej produkcji Janusza Majewskiego. W "Excentrykach" wątek miłosny będzie przeplatał się z kryminalnym, a całość dopełni muzyka jazzowa skomponowana przez Wojciecha Karolaka. Premiera...

 • Marilyn Monroe: Jaka była?

  ..."Nie przeszkadza mi to, że muszę być olśniewająca i pełna erotyzmu, ale wszystko, co się z tym wiąże, może stać się ciężarem" - wyznała przed laty Marilyn Monroe. Była symbolem seksu, choć marzyła, żeby ludzie widzieli w niej coś więcej. W niedzielę, 5 sierpnia, mija 50 lat od jej tragicznej śmierci.

 • Jennifer Jason Leigh o filmie "Nienawistna ósemka": Jak dzikie zwierzę!

  Najpopularniejsza była w latach 90. XX wieku. "Ognisty podmuch", "Sublokatorka", "Plac Waszyngtona", "Na skróty", "Hudsucker Proxy", "eXistenZ", "Kansas City" - jej najlepsze role pochodzą z tego właśnie okresu. Teraz nastał nowy rozdział w życiu 54-letniej Jennifer Jason Leigh - aktorka zagrała jedyną kobiecą rolę w filmie Quentina Tarantino "Nienawistna ósemka".

 • Adam Sandler: Malinowy król

  Jest znany przede wszystkim z niebyt inteligentnych i mało ambitnych ról komediowych. Ma tyle samo fanów, co zagorzałych przeciwników, a charakterystyczny typ bohatera, w jakiego zwykle się wciela, potrafi równie dobrze bawić, jak przyprawiać o uczucie ogromnego niesmaku. 9 września Adam Sandler obchodzi 50. urodziny.

 • Skandale w Cannes: Płaskie buty, seksizm i zdjęty biustonosz

  Trwa Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Jego początki sięgają końca lat 30. XX wieku. Wiele festiwalowych wydarzeń przeszło do historii. Która aktorka została wyproszona z Cannes za publiczne rozebranie się? Dlaczego na czerwony dywan trzeba wejść w szpilkach? Sprawdźcie!