• Informacje na temat:

  fryzura na boba

Artykuły na temat: fryzura na boba
 • Marika tłumaczy się z nowej fryzury

  Marika po fali krytyki postanowiła w końcu zabrać głos w sprawie swojej nowej fryzury. Wokalistka twierdzi, że jest zadowolona z ostrego cięcia i nowa fryzura znacznie lepiej niż romantyczny bob podkreśla jej energetyczną osobowość.

 • Najlepsi serialowi bohaterowie 2014

  Mijający rok przechodzi do historii amerykańskiej telewizji jako sezon pełnokrwistych i oryginalnych bohaterów. To głównie z ich powodu cały długi tydzień czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek ulubionego serialu.

 • ​Joanna Moro nie do poznania. Zdecydowała się na ostre cięcie!

  .... Długie włosy odeszły w zapomnienie.  Moro zdecydowała się na modnego boba z grzywką. Zmiana sprawiła, że jest nie do poznania.  Trzeba jednak przyznać, że efekt jest zniewalający! Fryzura odjęła aktorce(...) zdecydowałby się na tak odważne cięcie. Jak wam się podoba nowa fryzura serialowej Anny German? Według nas wygląda fantastycznie.  ***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

 • Najlepsze fryzury w historii kina

  Jak się okazuje, fryzura może odgrywać niebagatelną rolę. Uczesanie Audrey Hepburn, z filmu "Śniadanie u Tiffanyego" z 1961 roku, wygrało plebiscyt na najbardziej wpływową fryzurę wszech czasów.

 • Marta Sędzicka ścięła swoje długie włosy! "To nie wygląda dobrze" - twierdzą fani

  ...filmik, na którym modelka prezentuje swoją nową fryzurę. Dziewczyna zdecydowała się na krótkiego boba! Mimo wszystko fani nie kryją swojego rozczarowania. "Marta może i najlepsze miejsce, ale ta fryzura kompletnie nie pasuje do ciebie i twojej ślicznej twarzy" lub "Ładniej Ci było w długich!!! To był zły pomysł. Taka piękna byłaś" - czytamy w komentarzach. A wam jak się podoba Marta w nowym...

 • Elvis: Król fryzur

  Lubujący się w różnego rodzaju sondażach Brytyjczycy mogą się pochwalić listą "najlepszych męskich fryzur wszech czasów". Wygrał Elvis Presley ze swoim charakterystycznym "daszkiem" i słynnymi bakami, którymi w latach 50. ubiegłego wieku szokował konserwatywnych Amerykanów. Zestawienie, oparte na głosach 1500 mężczyzn, przygotowała firma Argos.

 • ...zapewniała w swoim filmiku, "long boba"! Jak wam się podobają efekty metamorfozy?

 • Jessie J ogoliła głowę

  W ramach akcji charytatywnej wokalistka Jessie J zdobyła się na nie lada gest: zgoliła włosy!

 • Drastyczna zmiana u Kristen Stewart!

  Kristen Stewart (24l.) znowu szokuje! Tym razem nową, bardzo krótką fryzurą.

 • Tajna broń fabryki snów

  Louis Brooks, gwiazda kina niemego, spopularyzowała w latach 20. fryzurę a la Bob. Z kolei sława urody Grety Garbo przetrwała do dzisiaj. Jednak podobnie jak niemal sto lat temu, tak i dzisiaj, obie panie wiele by nie zdziałały bez sztabu profesjonalnych stylistów. To oni urzeczywistniają wszystkie sny w fabryce snów.

Wideo na temat: fryzura na boba
 • Marika tłumaczy się z nowej fryzury

  Wokalistka jest zadowolona z nowego wizerunku. Twierdzi, że nowa fryzura znacznie lepiej niż romantyczny bob podkreśla jej energetyczną osobowość. Metamorfozie uległ nie tylko wygląd wokalistki, lecz także jej twórczość i zachowanie na scenie. Gwiazda nie chce już tworzyć starannie zaplanowanego show, lecz dawać koncerty, które poruszą jej słuchaczy.

 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.

 • Brodka o nowej fryzurze

  Wokalistka Monika Brodka zdradziła, co zainspirowało ją do zmiany fryzury. "Bardzo chciałam być małym Bobem Dylanem, ale bardziej mówią, że wyglądam jak z filmu 'Flashdance'" - przyznała. (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)  

 • Gra dla dwojga

  Oficer CIA Claire Stenwick (Roberts) i agent MI6 Ray Koval (Owen) jakiś czas temu zrezygnowali z pracy w służbach wywiadowczych na rzecz dużo bardziej intratnych stanowisk w szeregach międzynarodowych firm. Ich zadanie? Zdobycie informacji o produkcie, który przyniesie fortunę tej korporacji, która opatentuje go jako pierwsza. W tej grze chodzi o wielkie pieniądze, a wojna między firmami przypomina rozgrywki z czasów zimnej wojny. Roberts i Owen tym razem wcielili się w role korporacyjnych...