• Informacje na temat:

  fryzura pilkarza

Artykuły na temat: fryzura pilkarza
 • Elvis: Król fryzur

  Lubujący się w różnego rodzaju sondażach Brytyjczycy mogą się pochwalić listą "najlepszych męskich fryzur wszech czasów". Wygrał Elvis Presley ze swoim charakterystycznym "daszkiem" i słynnymi bakami, którymi w latach 50. ubiegłego wieku szokował konserwatywnych Amerykanów. Zestawienie, oparte na głosach 1500 mężczyzn, przygotowała firma Argos.

 • Krystyna Loska - klasa, wdzięk i ta fryzura

  Mówi, że telewizja była jej życiem, ale jednocześnie… tylko pracą. Bo na pierwszym miejscu zawsze stała rodzina. We wtorek, 25 lipca, Pani Krystyna Loska skończy 80 lat.

 • Poszukiwani statyści do filmu o piłkarzu Janie Banasiu

  Trwają zdjęcia do filmu "Gwiazdy" inspirowanego życiem piłkarza Jana Banasia. W śląskich miastach wciąż organizowane są castingi na statystów i epizodystów; kolejny odbędzie się w czwartek w Gliwicach.

 • R. Williams wielbi Beckhama

  Robbie Williams, popularny angielski wokalista, ma obsesję na punkcie swego rodaka, słynnego piłkarza Davida Beckhama. Jak pisze dziennikarz Chris Heath w nowej biografii byłego członka zespołu Take That, wokalista uzależnia nawet długość własnych włosów od aktualnej fryzury gwiazdora Realu Madryt.

 • Filip Chajzer jako dziecko? Wyróżniał się z tłumu

  Jak wspomina w rozmowie z PAP Life Zygmunt Chajzer, jego syn Filip był dzieckiem wyróżniającym się z tłumu, a to za sprawą chociażby fryzury na czeskiego piłkarza, czyli długich włosów z tyłu głowy i krótkich z przodu i po bokach. "Zwłaszcza mojej żonie, a mamie Filipa, zależało na tym, żeby nasz syn nosił długie włosy, bo Dorocie zawsze podobała się taka fryzura u mężczyzn. Stąd Filip...

 • Shakira zaskoczyła w nowej fryzurze. Spektakularna przemiana kolumbijskiej gwiazdy

  Shakira zaprezentowała się bowiem w wyprostowanych włosach - nowa fryzura wzbudziła entuzjazm wśród fanów gwiazdy. Jedno z nowych zdjęć pochodzi prawdopodobnie z planu reklamowego. Wokalistka ujawniła, że szykuje kolejny zapach swoich perfum. To niejedyne nowości z obozu kolumbijskiej gwiazdy - obecnie skupia się na promocji nadchodzącego dokumentalnego filmu "Shakira in Concert: El Dorado...

 • Krystyna Loska obchodzi 80. urodziny

  Legenda polskiej telewizji, Krystyna Loska, we wtorek, 25 lipca, obchodzi 80. urodziny.

 • Nowy mąż na nowy rok?

  Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

 • Dariusz Gnatowski: Z natury jestem przekorny

  Dariusz Gnatowski jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Największą popularność przyniosła mu rola w "Świecie według Kiepskich", w którym od 1999 roku gra Arnolda Boczka. Ostatnio trochę się pan zmienił... Nowa fryzura?  - Bo ja się teraz na piłkarza robię! Na co dzień noszę kok i mam wygolone boki, niczym Zlatan Ibrahimović. Z natury jestem...

 • Krystyna Loska: Klasa i wdzięk pani z telewizji

  Nienaganny wygląd, profesjonalizm, klasa i wdzięk - tak zapamiętali ją widzowie TVP. Krystyna Loska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w historii polskiej telewizji, 25 lipca 2015 roku obchodzi 78. urodziny.