• Informacje na temat:

  fryzury kożuchowska małgorzata

Artykuły na temat: fryzury kożuchowska małgorzata
 • Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Wenecji

  Małgorzata Kożuchowska poleciała na 76. festiwal filmowy w Wenecji. Aktorce towarzyszą koleżanki z branży - Agnieszka Dygant i Daria Widawska. Kobiety wspólnie reprezentowały wczoraj Polskę na pierwszym wieczorze filmowym. Gwiazda "Rodzinki.pl" szybko pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z wydarzenia.

 • Kożuchowska kobietą fatalną?

  ..."Kobiety fatalne są kręcące dla facetów" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z RMF FM. Czy jej bohaterka w serial u "Teraz albo nigdy!" okaże się femme fatale?

 • Małgorzata Kożuchowska lubi się oszpecać!

  Małgorzata Kożuchowska ("Druga szansa", "rodzinka.pl") od lat uważana jest za ikonę stylu i elegancji. Na galach, premierach i innych tego typu imprezach aktorka zawsze wygląda jak milion dolarów, ale w pracy - co wyznała niedawno - gdy tylko jest ku temu okazja, lubi się... oszpecać.

 • Małgorzata Kożuchowska na planie nowego filmu Patryka Vegi

  ..."Plagi Breslau" to tytuł nowego filmu Patryka Vegi. Główną rolę w produkcji twórcy "Kobiet mafii" gra tym razem Małgorzata Kożuchowska.

 • Ubrać Kożuchowską

  ...30 głosów. 10 finałowych stylizacji zostanie wyłonionych przez jury konkursu, w którym znajdzie się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Dawid Woliński oraz Anna Jurgaś, redaktor naczelna magazynu "Glamour(...) zabawy modą. Okazją ku temu będzie Noc Zakupów, która rozpocznie się tuż po pokazie finałowym "Celebrity dress up match". Przypomnijmy, że Małgorzata Kożuchowska, znana Polakom przede wszystkim za...

 • Co Kożuchowska robi nocą?

  Znaną aktorkę widziano ostatnio w jednym z hoteli na Mazurach, gdzie tańczyła sambę ubrana tylko w kusy szlafroczek! A wszystko to na planie nowego filmu Ryszarda Zatorskiego "Dlaczego nie!", w którym Kożuchowska zajmuje się... uwodzeniem Macieja Zakościelnego.

 • Są ważniejsze sprawy niż fryzura

  Małgorzata Kożuchowska uważa, że święta to pretekst, żeby się zatrzymać. Przypomnieć sobie, że "są ważniejsze sprawy niż to, jak ktoś oceni moją rolę albo fryzurę".

 • Rozenek na okładkach przyciąga jak mages

  Idealną postacią na pierwszą stronę kolorowego pisma w 2013 roku była kobieta o długich jasnych włosach i taki typ fryzury prezentują trzy najczęściej wybierane przez wydawców celebrytki - Małgorzata Rozenek, Małgorzata Socha i Małgorzata Kożuchowska. "Press-Service Monitoring Mediów" podsumował wyniki rocznej analizy okładek prasy kobiecej.

 • Prywatnie zostaję blondynką

  ..."Zawsze kombinuję jak postać ma wyglądać, jak podkreślić jej cechy za pomocą stroju czy fryzury. Na planie Teraz albo nigdy ekipa zastanawiała się, co teraz Kożuchowska zrobi z tymi ciemnymi włosami w M jak miłość " - opowiada Małgorzata Kożuchowska i dodaje: "Prywatnie jednak na razie zostaję blondynką".

 • Dla kogo Telekamery?

  Katarzyna Zielińska czy Małgorzata Kożuchowska? Tomasz Karolak czy Paweł Małaszyński? Magda Gessler czy Krzysztof Ibisz? Już 11 marca wielka gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia"!

Zdjęcia na temat: fryzury kożuchowska małgorzata
 • Małgorzata Kożuchowska
Dyskusje na temat: fryzury kożuchowska małgorzata
 • Re: Małgorzata Kożuchowska w nowej roli!

  w czym by n ie zagrała to jest słaba.twarz bez żadnej mimiki,talentu żadnego.zmiana fryzury nie zmieni braku gry twarzą.głos ten zawsze i w każdej kwestii.słaba aktorka może grać tylko u vegi bo tam grają same miernoty.lub u o Tadeusza może czytać kawały dnia na mszy

 • Re: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska świętuje 46. urodziny

  gdy ma się pieniadze to bez problemów mozna się zmieniać .. a to opreacje plastyczne a to uzębienie a to fryzury a to odcienie blądu, gdyby kazda z nas miała tyle kasy tez byśmy tak własnie wygladały niech spróbuje pracy w biedronce czy w przedszkolu czy w szkole zobaczymy albo jako pielęgniarka gra rolę matki z 3 dzieci a ciagle siedzi na kanapie .. no która z was majac dzieci przesiaduje na