• Informacje na temat:

  fryzury lat 60

Artykuły na temat: fryzury lat 60
 • Limahl kończy 60 lat. Jak dziś wygląda król dyskotek?

  ...19 grudnia Limahl skończył 60 lat. Brytyjski wokalista ze swoją ówczesną charakterystyczną fryzurą był jednym z symboli kiczowatych lat 80. Uczesanie "na Limahla" trafiło do różnego rodzaju(...) egzemplarzy dziennie" - przypomina tamten sukces Limahl. Po wyrzuceniu z Kajagoogoo Limahl postawił na solową karierę, ale wydane w latach 80. płyty "Don't Suppose" i "Colour All My Days" zaliczyły...

 • Najlepsze fryzury w historii kina

  ...blond loki w stylu Marylin Monroe z filmu "Pół żartem, pół serio". To uczesanie uplasowało się na drugiej pozycji. Krótka fryzura popularnej w latach 60. XX wieku modelki Twiggy - zajęło trzecie miejsce na liście. W pierwszej dziesiątce listy najbardziej wpływowych fryzur nie zabrakło słynnej blond fryzury Jennifer Aniston, która na cześć jej postaci z kultowego serialu "Przyjaciele" nosi nazwę "The...

 • Twiggy, twarz roku 1966, skończyła 70 lat

  Chłopięca fryzura, krótkie włosy, ogromne oczy i domalowane rzęsy - oto znaki rozpoznawcze Twiggy. Pierwsza światowa supermodelka Twiggy 19 września kończy 70 lat.

 • 60. rocznica urodzin Marley'a

  W niedzielę, 6 lutego, przypada 60. rocznica urodzin Boba Marley'a, jamajskiego wokalisty, króla muzyki reggae, walczącego swymi piosenkami o wolność i sprawiedliwość na świecie, a także o zjednoczenie Afryki. Z tej okazji w stolicy Etiopii Addis Abebie odbędzie się koncert "Afrika Unite".

 • Przewodnik rockowy: 70 lat pięknego życia Paula McCartneya

  ...i doświadczenie. Bo to one pozwalają mi na zachowanie cudownego dystansu do rzeczywistości i dają właściwą perspektywę w patrzeniu na świat. Gdy w latach 60. ubiegłego wieku rodził się rock, zważywszy na wiek(...)) 60-latków, którzy co parę lat, aby nie zgnuśnieć, nagrywają płyty i jadą w trasę, przy okazji, oczywiście niechcący, zarabiając kilka czy nawet kilkadziesiąt milionów. W tym miejscu chcę jednak...

 • Stu Sutcliffe: piąty Beatles

  Paul McCartney był zazdrosny o jego przyjaźń z Johnem Lennonem, jego narzeczonej słynna grupa z Liverpoolu zawdzięcza wizerunek (charakterystyczne fryzury), a George Harrison nazywał go "dyrektorem artystycznym The Beatles". 50 lat temu, 10 kwietnia 1962 roku, zmarł Stuart Sutcliffe, pierwszy basista The Beatles.

 • Phil Collins: Dzień w raju

  Niezły wokalista, uznany perkusista, bezpretensjonalny showman, autor niezliczonych przebojów, cieszący się uznaniem milionów fanów - Phil Collins świętuje dziś (30 stycznia) swoje 60. urodziny.

 • Nie żyje Irena Dziedzic, legenda polskiej telewizji

  Irena Dziedzic, legenda polskiej telewizji, zmarła w wieku 93 lat. Jej pogrzeb odbył się 14 stycznia w Laskach, ponad dwa miesiące po śmierci.

 • Irena Dziedzic: Budziła mieszane uczucia

  Znali ją wszyscy. Przez ponad 25 lat jej program przyciągał przed telewizory miliony widzów. Przy okazji rozmów ze znanymi i lubianymi sama szybko wyrosła na gwiazdę. O swym życiu prywatnym Irena Dziedzic mówiła jednak niewiele.

 • "Muzyka to jedna z najgroźniejszych chorób"

  Maciej Łyszkiewicz to znacząca postać istniejącej w latach 80. tzw. trójmiejskiej sceny alternatywnej. Wokalista, klawiszowiec i kompozytor, lider grupy...

Dyskusje na temat: fryzury lat 60
 • Re: Brud, zmęczenie i siniaki

  szczegóły.Brawa dla charakteryzatorów. Zawsze bardzo mnie drażni jak oglądam jakiś film z akcją umiejscowioną w okresie II wojny światowej a ubrania bohaterów, fryzury zwłaszcza kobiet i ich makijaż np. z lat 60-tych .