• Informacje na temat:

  fryzury natalii kukulskiej

Artykuły na temat: fryzury natalii kukulskiej
 • Natalia Kukulska zmieniła fryzurę!

  Natalia Kukulska (43 l.) lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Artystka, co rusz zmienia fryzurę. Jednak tym razem zrobiła coś, co zaszokowało jej fanów. Zobaczcie, jak teraz wygląda piosenkarka!

 • "Dwór" stylistów Kukulskiej

  Natalia Kukulska ma dość spore wymagania, jeżeli chodzi o swój wygląd i to nie tylko wówczas, gdy robi się "na bóstwo" przed wyjściem na scenę w trakcie koncertu.

 • Natalia Kukulska ścięła włosy!? Co za metamorfoza!

  Natalia Kukulska (42 l.) od lat jest wierna długim włosom. Teraz jednak postanowiła nieco zaszaleć i stała się „chłopczycą”!

 • Kukulska w "Miss Saigon"

  Natalia Kukulska wystąpi w ostatnich przedstawieniach cieszącego się ogromną popularnością musicalu "Miss Saigon", wystawianego w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. Oficjalnie tę informację potwierdziła we wtorek, 6 kwietnia, sama piosenkarka, podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej w Warszawie.

 • Natalia Kukulska: Nie chcę być wokalną celebrytką, która śpiewa dla każdego!

  ..."Im więcej ciebie tym mniej", "Piosenka światłoczuła", "W biegu" - to właśnie te hity przyniosły Kukulskiej największą popularność. Dziś próżno szukać jej nowych utworów na listach przebojów. Co się(...). Pióra w dupsku? Nie, dziękuję - stwierdza ostro. Pierwszym krokiem ku przemianie Natalii była płyta "Sexi Flexi", która spotkała się z mieszanymi uczuciami odbiorców. Krytycy docenili odwagę...

 • Queens: Z myjni na plażę

  "Zabawa, radość, optymizm i energia" - takimi słowami dziewczyny z nowej polskiej grupy Queens reklamują teledysk do piosenki "Everybody Loves The Sunshine". Wideoklip wyreżyserował Mariusz Palej, doświadczony twórca filmów reklamowych i teledysków (znany m.in. ze współpracy z Mandaryną, Natalią Kukulską, Norbim czy zespołem Bajm). Klip możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL.

 • Ramona Rey wyśmiała Kukulską! Zarzuciła jej...

  ...na Facebooku, zarzucając przy okazji Kukulskiej, że ta skopiowała jej wizerunek!  "W poczekalni u dentysty po moOOOocnym znieczuleniu. Pewnie dlatego kompletnie nie pamiętam tej sesji" - zakpiła...

 • Miennta: Kąpiel w mleku

  Adama Fidusiewicza, pamiętnego Stasia z "Pustyni i w puszczy", znanego także z serial u "Na Wspólnej", możecie już zobaczyć w teledysku grupy miennta do utworu "Podkowa". W ciekawym klipie, który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL, występują również aktor Artur Chamski ("Na dobre i na złe") i Magda Depczyk, znana m.in. z "Metra". Jednak główną rolę odgrywa... mleko.

 • Kukulska ma dwór stylistów

  Jak twierdzą osoby dobrze zorientowane, przed pojawieniem się na estradzie lub podczas innego publicznego występu, piosenkarka spędza około trzech godzin przed lustrem i to na dodatek nie sama, bo towarzyszy jej z reguły co najmniej jedna stylistka oraz jedna lud dwie panie od makijażu. Ta pierwsza przede wszystkim dopasowuje stroje Kukulskiej, biorąc pod uwagę typ sceny lub innego miejsca...

 • Kukulska była w depresji?

  Wszyscy zauważyli, że w 33-letniej Natalii Kukulskiej zaszły duże zmiany. Najpierw na długo zniknęła z show-biznesu, a po powrocie zaprezentowała nowe, wychudzone oblicze. Pismo "Na żywo(...) więc Kukulskiej jak z nieba. Dzięki pieniądzom z niej sytuacja finansowa Natalii ustabilizowała się. Ale czy w życiu uczuciowym także jest już lepiej..?

Zdjęcia na temat: fryzury natalii kukulskiej
Wideo na temat: fryzury natalii kukulskiej
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...

 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.