• Informacje na temat:

  gabi m jak

Artykuły na temat: gabi m jak
 • Gabi Drzewiecka zdradziła, co czuje zastępując Agnieszkę Woźniak-Starak!

  Po tragicznych wydarzeniach związanych ze śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.) zdecydowano, że zamiast Agnieszki Woźniak-Starak (41 l.) nową edycję „Big Brothera” poprowadzi Gabi Drzewiecka (33 l.). Teraz prezenterka opowiedziała o tym, co czuje przed nowym zawodowym wyzwaniem.

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

 • Gabi Drzewiecka składa ważną deklarację. Opowiada też, jaka jest Agnieszka Woźniak-Starak

  Gabi Drzewiecka (33 l.) zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak (41 l.) w roli prowadzącej "Big Brothera". Dla prezenterki nie była to łatwa decyzja, zwłaszcza zważywszy na okoliczności. Deklaruje, że w razie czego ustąpi miejsca Agnieszce. Opowiada również, jaka jest Woźniak-Starak.

 • Gabriela Kownacka, czyli "Gabi"

  Wspomnienia bliskich, przyjaciół i współpracowników złożyły się na książkę "Gabi. Gabriela Kownacka" Romana Dziewońskiego, która ukazała się na rynku. Popularna aktorka polskiego kina i teatru zmarła 30 listopada 2010 roku.

 • Gabi Drzewiecka dziękuje Agnieszce Woźniak-Starak! Ujawnia rozmowę z Miszczakiem!

  Gabi Drzewiecka (33 l.) wciąż bardzo przeżywa tragedię, która wydarzyła się w rodzinie Staraków. Radiowa dziennikarka jest wdzięczna Agnieszce Woźniak-Starak, że ta wskazała ją jako swoją następczynię. Nowa gwiazda TVN nie ukrywa jednak, że bolesne okoliczności, w jakich dostała pracę, nie pozwalają jej się w pełni z tego cieszyć...

 • "Powiedz to, Gabi": Zakończono zdjęcia

  W środę w nocy, 17 lipca, zakończono zdjęcia do nowej polskiej produkcji "Powiedz to, Gabi". Ostatnie ujęcia z udziałem Krzysztofa Globisza i Jana Frycza realizowane były na warszawskim Dworcu Centralnym.

 • "Na sygnale": Gabi o krok od śmierci!

  Gabi (Marcelina Zawadzka) - jako szefowa stacji - żyje w ciągłym stresie. A do tego czuje ból za każdym razem, gdy spotyka w pracy Piotra (Dariusz Wieteska)... bo wciąż nie zapomniała o miłości, która kiedyś ich łączyła. Co wydarzy się, gdy cierpienie okaże się ponad jej siły? Zapraszamy na 209. odcinek "Na sygnale", a w nim...

 • Konkurs na tytuł filmu rozstrzygnięty!

  Czas na ogłoszenie wyników naszego niezwykłego konkursu, jaki INTERIA.PL zorganizowała przy współpracy firmy Kino Świat International. Jego celem było znalezienie tytułu nowego, właśnie kręconego, polskiego filmu, w reżyserii Rolanda Rowińskiego, w którym występują m.in. Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra . Ostatecznie producenci zdecydowali się zatytułować go "Powiedz to, Gabi".

 • "Na Wspólnej": Norbert zdradzi z Gabi?

  Michel wraca rankiem do domu. Traktuje Sandrę jak obcą osobę. Oznajmia, że się wyprowadza! Dziewczyna rozpaczliwie próbuje go zatrzymać. Tymczasem Norberta odwiedza Gabi. Dziewczyna zaczyna go namiętnie całować... Roman rozmawia ze swoim bratem Zdenerwowany Roman pisze list do Antoniego, na Ukrainę. Honorata usiłuje go powstrzymać - według niej powinien uszanować decyzję brata, który...

 • Dancing z Kożuchowską

  Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Walach i Katarzyna Cichopek znalazły się w obsadzie "Dancing 4 U" - najnowszego filmu Rolanda Rowińskiego ("Powiedz to Gabi").

Wideo na temat: gabi m jak
 • Wieniawa: Dla mnie hejt jest tak samo niebezpieczny jak koronawirus

  najnowszych technologii inwigilacyjnych planuje zemstę na rodzicach swojej przyjaciółki Gabi (Vanessa Aleksander). Jego oparty na internetowej nienawiści plan, szybko przekłada się na rzeczywisty świat(...) nieprzychylnych komentarzy w sieci do szerzącej się epidemii koronawirusa! "Dla mnie hejt jest tak samo niebezpieczny jak koronawirus" - wypaliła Julka. "Mało osób ma na ten temat refleksje, a małe dzieci

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Jurek Owsiak o "Wielkim Meczu TVN vs. WOŚP"!

  Jurek Owsiak (65 l.) podczas treningu do "Wielkiego Meczu" opowiedział nam, jak wyglądają przygotowania do rywalizacji i na jaki cel będą zbierane pieniądze. Do starcia na boisku pomiędzy WOŚP-em a TVN-em dojdzie już w najbliższą niedzielę. Wydarzenie poprowadzi Gabi Drzewiecka i Marcin Prokop.

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: gabi m jak