• Informacje na temat:

  gabriel aubry z córką

Artykuły na temat: gabriel aubry z córką
 • Halle Berry oskarżyła byłego partnera o wybielanie ich córki!

  Hollywoodzka gwiazda od kilku lat toczy bój o córkę z byłym partnerem, kanadyjskim modelem Gabrielem Aubrym (38 l.). Ich batalia przybiera coraz bardziej niewiarygodne oblicze... Ostatnio aktorka(...) zarzuty. Nie zdołała jednak udowodnić, że te zmiany spowodował Aubry. A on sam nie przyznał się do tego. Na wszelki wypadek sąd w Los Angeles zakazał zwaśnionym rodzicom w jakikolwiek sposób...

 • Musi płacić alimenty byłemu mężowi

  Halle Berry będzie musiała płacić alimenty w wysokości 20 tys. dolarów swojemu byłemu mężowi, Gabrielowi Aubry'emu, który jest jednocześnie ojcem jej 4-letniej córki Nahli.Tak zadecydował sąd.

 • Halle Berry walczy w sądzie z byłym partnerem!

  Halle Berry (48 l.) zamierza zrobić wszystko, by zmniejszyć alimenty, które musi płacić Gabrielowi Aubry (38 l.).

 • Halle Berry przerywa milczenie

  Halle Berry udzieliła pierwszego wywiadu od czasu rozstania z ojcem swej córeczki - modelem Gabrielem Aubrym.

 • Ma poważne problemy z agresją!

  Ojciec dziecka Halle Berry stracił prawo do spotykania się z córką bez nadzoru - Gabriel Aubry może odwiedzać małą Nahlę tylko w obecności matki.

 • Chce pieniędzy Halle Berry

  Gabriel Aubry, były partner Halle Berry, robi wszystko, by zatruć aktorce życie. Najpierw model skutecznie wstrzymał przeprowadzkę gwiazdy do Paryża, a teraz chce oskubać ją z pieniędzy.

 • Były Halle Berry damskim bokserem?

  Niania Nahli, córeczki znanej aktorki i jej byłego partnera Gabriela Aubry, oskarżyła modela o napaść.

 • Będzie kontrolować swojego byłego

  Ojciec dziecka Halle Berry stracił prawo do spotykania się z córką bez nadzoru. To koniec zabaw sam na sam, Gabriel Aubry może odwiedzać małą Nahlę tylko w obecności matki.

 • Były Halle Berry odpowiada na jej zarzuty

  Gabriel Aubry postanowił odpowiedzieć na oskarżenia swojej eks partnerki, Halle Berry. Aktorka twierdzi, że ich córka, przebywając pod jego opieką, jest w niebezpieczeństwie.

 • Były partner odpowiada na jej zarzuty

  Gabriel Aubry, były partner Halle Berry, postanowił odpowiedzieć na jej oskarżenia. Aktorka twierdzi, że ich córka Nahla, przebywając pod jego opieką, jest w niebezpieczeństwie. Gwiazda i model mają zamiar walczyć o prawo do opieki nad dzieckiem w sądzie.

Zdjęcia na temat: gabriel aubry z córką
Wideo na temat: gabriel aubry z córką
 • Gabriel

  Głównym bohaterem filmu "Gabriel" jest dwunastoletni Tomek, który mieszka z dziadkami. Jego pasją są wyścigi gokartowe, a jedynym przyjacielem mechanik samochodowy. Wciąż doskwiera mu brak ojca, którego nie widział od lat. Pewnego dnia postanawia opuścić dom i wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Już na samym początku wpada w tarapaty. Pomaga mu tajemniczy przyjaciel, Gabriel, który mimo nieufności Tomka, cały czas nad nim czuwa. Tomek jest coraz bliżej poznania ojca, a także odkrycia tajemnicy...

 • Trener bardzo osobisty

  Film opowiada historię byłego piłkarza George'a (Gerard Butler), który wraca do domu, by spróbować naprawić stosunki z synem (Noah Lomax) i żoną, z którą jest w separacji (Jessica Biel). Okazuje się, że syn nie ma zamiaru wybaczyć ojcu, a żona planuje wesele z innym mężczyzną. George nie chcąc stracić syna, zatrudnia się jako trener piłki nożnej. Po pewnym czasie staje się obiektem fascynacji i pożądania każdej znudzonej żony w mieście, zwłaszcza pięknej Patti (Uma Thurman), której misją...

 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.