• Informacje na temat:

  gabriel byrne zdjęcia

Artykuły na temat: gabriel byrne zdjęcia
 • "Wojna światów": Gabriel Byrne w adaptacji powieści H.G. Wellsa. Pierwsze zdjęcia

  ...doskonale rozumiał poczucie zbiorowego, podprogowego i podświadomego strachu" - podkreśla Gabriel Byrne, który występuje w serialu w jednej z głównych ról.  "Dystopie i science fiction to gatunki(...) rozwija jego myśl, bo jest ostrzeżeniem, że jedynym ratunkiem dla ludzkości jest nasze człowieczeństwo" - dodaje. W gwiazdorskiej obsadzie serialu występują Gabriel Byrne, Elizabeth McGovern, Léa...

 • Thriller "Shade" w gwiazdorskiej obsadzie

  Sylvester Stallone ( "Get Carter" ), Thandie Newton ( "Mission: Impossible 2" ), Gabriel Byrne ( "Stygmaty" ) i Stuart Townsend ( "Królowa potępionych" ) będą gwiazdami najnowszego thrillera przygotowywanego w wytwórni RKO Pictures. Akcja filmu "Shade" rozgrywać się będzie w klubach i nocnych barach Los Angeles.

 • Będzie remake "Nieodebranego połączenia"

  Skompletowano już obsadę amerykańskiej wersji horroru "Nieodebrane połączenie". Swój udział w filmie zapowiedzieli Gabriel Byrne ( "Pająk" ) i Ed Harris ( "Historia przemocy" ).

 • De Niro, Bates i Keitel na moście w Peru

  Robert De Niro ( "Nawrót depresji gangstera" , Kathy Bates ( "About Schmidt" ), Gabriel Byrne ( "Spider" ) i Harvey Keitel ( "Czerwony smok" ) będą gwiazdami filmu "The Bridge of San Luis Rey". Produkcja ma być adaptacją powieści wydanej w 1927 roku, której akcja rozgrywa się w osiemnastowiecznym Peru.

 • Orlando Bloom produkuje

  Orlando Bloom ( "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" , "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ) zostanie gwiazdą i zarazem koproducentem niezależnego filmu "Haven". Obraz będzie kryminalnym dramatem osadzonym w scenerii wysp Kajmanów. Zdjęcia do projektu rozpoczną się jeszcze w listopadzie.

 • Laura Linney i aborygeni

  Laura Linney ( "Rzeka tajemnic" , "Życie za życie" ) będzie gwiazdą filmu "Jindabyne", którego scenariusz powstał na podstawie opowiadania Raymonda Carvera. Akcja opowieści będzie rozgrywała się w Australii.

 • Seriale ciekawsze niż filmy

  Realizacja serialu może być dla autora filmów kinowych ambitnym wyzwaniem artystycznym - podkreślają polscy filmowcy. Zdaniem Agnieszki Holland, która często reżyseruje dla stacji amerykańskich, obecnie seriale bywają znacznie ciekawsze niż filmy.

Wideo na temat: gabriel byrne zdjęcia
 • Gabriel

  Głównym bohaterem filmu "Gabriel" jest dwunastoletni Tomek, który mieszka z dziadkami. Jego pasją są wyścigi gokartowe, a jedynym przyjacielem mechanik samochodowy. Wciąż doskwiera mu brak ojca, którego nie widział od lat. Pewnego dnia postanawia opuścić dom i wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Już na samym początku wpada w tarapaty. Pomaga mu tajemniczy przyjaciel, Gabriel, który mimo nieufności Tomka, cały czas nad nim czuwa. Tomek jest coraz bliżej poznania ojca, a także odkrycia tajemnicy...

 • Żądza bankiera

  "Żądza bankiera" to najnowszy film Costy-Gavrasa, kultowego twórcy thrillerów politycznych, zdobywcy Oscara i Złotej Palmy za film "Z". Scenariusz powstał na podstawie wydanej w 2004 roku powieści Stephane'a Osmonta "Le Capital", który przewidział w niej nadchodzący kryzys i obnażył świat wielkiej finansjery. Marc Tourneuil (Gad Elmaleh, "O północy w Paryżu") zostaje mianowany dyrektorem wielkiego europejskiego banku inwestycyjnego Phenix. Żąda dla siebie większych przywilejów, chciałby...

 • Trener bardzo osobisty

  Film opowiada historię byłego piłkarza George'a (Gerard Butler), który wraca do domu, by spróbować naprawić stosunki z synem (Noah Lomax) i żoną, z którą jest w separacji (Jessica Biel). Okazuje się, że syn nie ma zamiaru wybaczyć ojcu, a żona planuje wesele z innym mężczyzną. George nie chcąc stracić syna, zatrudnia się jako trener piłki nożnej. Po pewnym czasie staje się obiektem fascynacji i pożądania każdej znudzonej żony w mieście, zwłaszcza pięknej Patti (Uma Thurman), której misją...