• Informacje na temat:

  gabriel fleszar

Artykuły na temat: gabriel fleszar
 • Gabriel Fleszar pochwalił się synem. Ale podobni!

  Gabriel Fleszar (39 l.) wybrał się na premierę filmu „Bohemian Rhapsody” ze swoim nastoletnim synem!

 • Elevator: Pierwsi Polacy na targach NAMM w USA

  Poznańska grupa Elevator będzie pierwszym polskim artystą, który zagra podczas NAMM w Anaheim (USA), największych targów muzycznych na świecie.

 • Gabriel Fleszar (37 l.) zyskał popularność pod koniec lat 90., gdy wydał swój pierwszy album, z którego pochodzi hit "Kroplą deszczu". Przez kilka lat udało mu się gościć w show-biznesie, jednak później praktycznie słuch o nim zaginął. Jedynie sporadycznie pojawiał się na imprezach branżowych. Ostatnio zaskoczył wszystkich, pojawiając się na otwarciu jednego z kin w Warszawie. Wygląda na to, że...

 • Powrót Gabriela Fleszara

  Pamiętacie przebój "Kroplą deszczu" z 1999 roku? Wykonujący go wokalista Gabriel Fleszar postanowił powrócić na scenę.

 • Gabriel Fleszar na ostro

  Dla wielu sporym zaskoczeniem była obecność Gabriela Fleszara w "The Voice of Poland" oraz fakt, że został on wybrany przez Nergala do jego drużyny. Okazuje się, że nieco zapomnianemu wokaliście ostrzejsze klimaty wcale nie są obce.

 • Candida z "Owocami morza": Gabriel Fleszar na ostro

  24 listopada ukaże się trzecia płyta poznańskiej grupy Candida. "Frutti Di Mare" będzie zarazem pierwszym wydawnictwem w nowym składzie, z wokalistą Gabrielem Fleszarem.

 • "The Voice of Poland": Gabriel Fleszar zasługuje na szansę

  Jurorzy w muzycznym show TVP2 znów mieli poważne problemy z wyborem. Kayah z nerwów aż poczuła się źle. Niektórzy już widzą swoich faworytów w finale.

 • Gabriel Fleszar: Właśnie tak

  Miłosna piosenka dla dziewczyny - tak swój powrotny singel "Właśnie tak" zapowiada Gabriel Fleszar. Wokalista przypomina się po 8-letniej przerwie.

 • Poetycki Gabriel Fleszar

  W poniedziałek, 12 maja, ukaże się trzecia płyta Gabriela Fleszara. Następca albumu "Niespokojny 2" zatytułowany jest "Pełnia".

 • Gabriel Fleszar, młody wokalista, którego mogliśmy także oglądać jako odtwórcę głównej roli męskiej w filmie "Sezon na leszcza", w reżyserii Bogusława Lindy, wydał właśnie swój drugi album "Niespokojny 2". Znalazły się na nim dwie kompozycje autorstwa Gabriela, nad resztą pracował Sławomir Sokołowski.

Zdjęcia na temat: gabriel fleszar
 • Gabriel Fleszar
Wideo na temat: gabriel fleszar
 • Gabriel

  Głównym bohaterem filmu "Gabriel" jest dwunastoletni Tomek, który mieszka z dziadkami. Jego pasją są wyścigi gokartowe, a jedynym przyjacielem mechanik samochodowy. Wciąż doskwiera mu brak ojca, którego nie widział od lat. Pewnego dnia postanawia opuścić dom i wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Już na samym początku wpada w tarapaty. Pomaga mu tajemniczy przyjaciel, Gabriel, który mimo nieufności Tomka, cały czas nad nim czuwa. Tomek jest coraz bliżej poznania ojca, a także odkrycia tajemnicy...

 • Trener bardzo osobisty

  Film opowiada historię byłego piłkarza George'a (Gerard Butler), który wraca do domu, by spróbować naprawić stosunki z synem (Noah Lomax) i żoną, z którą jest w separacji (Jessica Biel). Okazuje się, że syn nie ma zamiaru wybaczyć ojcu, a żona planuje wesele z innym mężczyzną. George nie chcąc stracić syna, zatrudnia się jako trener piłki nożnej. Po pewnym czasie staje się obiektem fascynacji i pożądania każdej znudzonej żony w mieście, zwłaszcza pięknej Patti (Uma Thurman), której misją...

 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.