• Informacje na temat:

  gabriela kownacka rodzina

Artykuły na temat: gabriela kownacka rodzina
 • Gabriela Kownacka urodziła się 25 maja 1952 roku we Wrocławiu. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Zmarła 30 listopada 2010 roku, w wieku 58 lat. Od sześciu lat zmagała się z rakiem piersi.

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

 • Gabriela Kownacka ukrywała to do śmierci!

  Gabriela Kownacka (†58 l.) zmarła blisko sześć lat temu. Pamięć o niej na szczęście nie gaśnie...

 • "Matki, żony i kochanki": Kownacka zagrała żonę Stroińskiego

  Byli ulubioną przez widzów parą popularnego serialu "Matki, żony i kochanki". Oboje świetni aktorsko - zarówno w teatrze, jak i w filmach.

 • "Rodzina zastępcza": Mijają 4 lata od śmierci Gabrieli Kownackiej

  Gabi, Gabisia, Gaba - tak mówili o niej przyjaciele. Dla milionów telewidzów była Anką z "Rodziny zastępczej" i Dorotą z "Matek, żon i kochanek", dla kinomanów - Anitą z filmu "Hallo, Szpicbródka". W niedzielę 30 listopada mijają 4 lata od dnia, kiedy Gabriela Kownacka przegrała walkę z rakiem...

 • Gabriela Kownacka, czyli "Gabi"

  Wspomnienia bliskich, przyjaciół i współpracowników złożyły się na książkę "Gabi. Gabriela Kownacka" Romana Dziewońskiego, która ukazała się na rynku. Popularna aktorka polskiego kina i teatru zmarła 30 listopada 2010 roku.

 • "Rodzina zastępcza": Lekcja tolerancji

  ...problemy oraz radości, była tak fascynująca. Być może śledzenie jej nie byłoby tak ciekawe, gdyby w role rodziców nie wcielili się Gabriela Kownacka i Piotr Fronczewski. Ta para wyśmienitych aktorów...

 • Gabriela Kownacka nie żyje

  W wieku 58 lat zmarła Gabriela Kownacka, aktorka telewizyjna i teatralna. Od sześciu lat zmagała się z rakiem piersi.

 • "Rodzina zastępcza": Wielka skromność i talent

  ...25 maja Gabriela Kownacka obchodziłaby 65. urodziny. Niestety, los chciał inaczej. Odeszła, pozostawiając po sobie wielką pustkę.

 • Gabriela Kownacka kręci w Legnicy

  W Legnicy powstaje film fabularny według scenariusza i w reżyserii Marka Stacharskiego, w którym obok wcielającego się w główną rolę Bartosza Turzyńskiego, występują Gabriela Kownacka ( serial "Rodzina zastępcza") oraz Aleksandra Nieśpielak ( "Reich" ).

Zdjęcia na temat: gabriela kownacka rodzina
Wideo na temat: gabriela kownacka rodzina
 • Czołówka serialu "Rodzina Zastępcza"

  Pewna przesympatyczna rodzinka: mama Anka (Gabriela Kownacka), tata Jacek (Piotr Fronczewski), nastoletnia córka Majka (Monika Mrozowska) i młodszy od niej, Filip (Sergiusz Żymełka) zdecydowali się(...) zaczęło…"Rodzina zastępcza" miała miliony fanów, emitowane obecnie powtórki też są chętnie oglądane.

Dyskusje na temat: gabriela kownacka rodzina
 • Re: "Rodzina zastępcza": Wielka skromność i talent

  W przeciwieństwie do wodeckiego, Gabriela Kownacka była Wielką Artystką i Aktorką.

 • Re: "Rodzina zastępcza": Mijają 4 lata śmierci Gabrieli Kownackiej

  Niesamowity seksapeal, wielka uroda oraz talent. Zjawiskowa Gabriela Kownacka. Kocham Ją.

 • Re: "Rodzina zastępcza": Mijają 4 lata śmierci Gabrieli Kownackiej

  Śliczna, zgrabna, charyzmatyczna, urocza, zjawiskowa - po prostu Gabriela Kownacka. Dla mnie jedyna i niepowtarzalna.

 • Re: "Rodzina zastępcza": Mijają 4 lata śmierci Gabrieli Kownackiej

  jedna z naszych najpiękniejszych aktorek (naturalnie pięknych),zmysłowy głos,inteligentna,z klasą.... tego mi brakuje w dzisiejszych aktoreczkach,gwiazdkach(?) młode pokolenie powinno brać przykład ze starszych kolegów i koleżanek takich jak Gabriela Kownacka

 • Re: "Rodzina zastępcza": Mijają 4 lata śmierci Gabrieli Kownackiej

  Gabriela Kownacka wygrała z rakiem piersi, ale przerzuty były śmiertelne. Zmarła na raka mózgu. Ironią losu jest to, że tyle lat grała w "Rodzinie zastępczej" Tomaszem Dedkiem, który okazał się być w przeszłości (od 1977 do 1989) TW Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie "Papkin" i donosił na swoich kolegów i znajomych ze środowiska artystycznego, biorąc za to pieniądze.

 • Re: "Rodzina zastępcza": Mijają 4 lata śmierci Gabrieli Kownackiej

  Czy wszystkie seriale kończą się w raz ze śmiercią danej aktorki ? Co za reżyser popełnił tak absurdalny błąd, nie rozpracowując dalszej fabuły. Prostota ludzka mnie dobija. To, że Gabriela Kownacka prywatnie odeszła z tego świata, nie znaczyło wcale, że musiała odejść z serialu. Jest to straszne, co spotkało panią Gabrielę, ale bez przesady !! Dajmy na to tasiemiec emitowany na antenie jedynki

 • Na planie serialu "Rodzina...

  Pani Gabriela Kownacka pozostanie dla mnie osoba, której role dawały mi dużo radości i poczucia, że życie może byc ciekawe

 • „Rodzina zastępcza”

  Nieodżałowana Gabriela Kownacka....Jakież to smutne...

 • Re: Gabriela Anna Kownacka z domu Kwasz -...

  Uwielbiałam w niej dosłownie wszystko - wygląd, sposób bycia, mówienia Rodzina Zastępcza to jedyny serial w swoim rodzaju. Jeszcze dotąd nigdy nie udało się dobrać tak perfekcyjnie aktorów jak właśnie w tym serialu.Wszyscy doslownie wszyscy świetni! Szkoda przecież czasem udaje sie pokonać raka. Dlaczego zgonów jest coraz więcej a nie mniej?

 • Re: Najlepsza serialowa rodzina

  jest kilka ciekawych rodzinek, ale od wielu lat niezmiennie oglądam RODZINĘ ZASTĘPCZĄ szkoda tylko że Gabriela Kownacka już nie żyje:( Pamiętam film "Hallo Szpicbródka" i zawsze myślę że tak właśnie musieli się poznać Anka i Jacek....choć oczywiście profesje się nie zgadzają.