• Informacje na temat:

  gabryjelska

Artykuły na temat: gabryjelska
 • ​"Złotopolscy": Czym się dzisiaj zajmuje Renata Gabryjelska?

  Renata Gabryjelska była jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Popularność zdobyła dzięki roli w "Złotopolskich". W pewnym momencie zrezygnowała z kariery i zniknęła z show-biznesu. Jak dziś wygląda i co robi Renata Gabryjelska?

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • Renata Gabryjelska wróciła na salony! Jak wygląda teraz?!

  Serial "Złotopolscy" był jednym z najchętniej oglądanych polskich serialu. To w nim grały największe sławy, a między nimi znalazła się Renata Gabryjelska, która w 1993 roku zdobyła tytuł I wicemiss(...) ślubie ze Stanisławem Tyczyńskim (61 l.), założycielem stacji radiowej RMF FM.  Wygląda jednak na to, że Gabryjelska zatęskniła za życiem w świetle reflektorów i ostatnio po tak długiej przerwie...

 • R. Gabryjelska: Imię dla córeczki

  "Mam już parę imion dla naszej córeczki" - mówi Renata Gabryjelska, aktorka i modelka, prywatnie żona Stanisława Tyczyńskiego, szefa Radia RMF FM. Na razie jednak to tylko teoria, bowiem nic nie wskazuje na to, aby znana para spodziewała się potomstwa.

 • "Złotopolscy": Co się stało z Renatą Gabryjelską?

  ...15 lat temu Renata Gabryjelska grała w "Złotopolskich" i była jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej telewizji. Miała na swoim koncie role w serialach "Tak czy nie?", "Tygrysy Europy" i "Spółka rodzinna" oraz w filmach "Girl Guide" i "Rób swoje, ryzyko jest twoje", a krytycy wróżyli jej wielką karierę. Jednak w 2004 roku uznała, że show-biznes to nie jej bajka...

 • Gwiazdy w nowym polskim serialu

  Jak informuje witryna "Wirtualne Media", Bogusław Linda , Krzysztof Kolberger, Krzysztof Globisz i Renata Gabryjelska zagrają w nowym serial u kryminalnym, "Tak czy nie". Serial wyreżyseruje Ryszard Bugajski. Seria ma znacząco różnić się od innych produkcji tego typu.

 • "Złotopolscy": Renata Gabryjelska nie zamierza wrócić do aktorstwa

  Wróżono jej wspaniałą karierę i prorokowano, że będzie wielką gwiazdą... Renata Gabryjelska, czyli niezapomniana Ewa Kowalska ze „Złotopolskich”, niespodziewanie jednak – będąc u szczytu sławy - postanowiła na zawsze zrezygnować z aktorstwa. Dlaczego?

 • Kiedyś byli gwiazdami seriali...

  Co łączy Agnieszkę Robótkę-Michalską z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" z Joanną Osydą czy Renatą Gabryjelską? Kiedyś grały główne role w serialach, a potem nastąpiła nieoczekiwana przerwa w ich karierze. Co robią dziś?

 • Renata Gabryjelska wraca do show-biznesu! Pamiętacie ją?

  Renata Gabryjelska (44 l.) w przeszłości cieszyła się ogromną sympatią widzów. Miała wszystko: pracę, sławę, pieniądze, jednak w jednej chwili postanowiła usunąć się w cień. Teraz powraca i tłumaczy, dlaczego tak postąpiła.

 • Paweł Deląg: "Nie wierzę narkotykom"

  "Alkoholizm i narkotyki złamały życie bardzo wielu znanym mi artystom i muzykom. Część z nich już nie żyje" - ostrzega popularny aktor Paweł Deląg. Jak co piątek, w programach i wiadomościach RMF FM, polskie i zagraniczne gwiazdy kina, teatru i estrady przekonują, że można wspiąć się na szczyt nie biorąc narkotyków.

Zdjęcia na temat: gabryjelska
Wideo na temat: gabryjelska
Dyskusje na temat: gabryjelska