• Informacje na temat:

  gabryś piotrowski

Artykuły na temat: gabryś piotrowski
 • 40-latka na imprezie z nastolatkami

  ...zależało na zorganizowaniu jak najlepszej imprezy z uwagi na nowych znajomych córki, szczególnie przystojnego kolegi z klasy, Kajtka (Gabryś Piotrowski). Maja zostanie zwabiona do hotelu podstępem. Nie...

 • Zafascynował ją nastolatek

  ...z ukochaną. Lipska postanawia poszukać nowych rozrywek... Natalię odwiedza w Hotelu 52 Kajtek (Gabryś Piotrowski). Przyszedł zwrócić pieniądze, które mu pożyczyła, oraz zaprosić na wieczorny występ. Razem...

 • Ada nie zatańczy w finale YCD

  Znamy już finałową trójkę programu "You Can Dance - po prostu tańcz". O główną nagrodę walczyć będą Wiola, Marcin i Gabryś. Ze stypendium na Broadway'u pożegnała się najmłodsza uczestniczka show, 16-letnia Ada.

 • Piróg: Lepiej niż w Ameryce!

  Michał Piróg twierdzi, że polscy tancerze dorównują umiejętnościami tancerzom zagranicznym, a także przekonuje, że z tańca naprawdę da się wyżyć.

Wideo na temat: gabryś piotrowski
 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?