• Informacje na temat:

  gael garcia bernal aktor

Artykuły na temat: gael garcia bernal aktor
 • "Mozart In The Jungle": Monica Bellucci wystąpi gościnnie w 3. sezonie

  Złotym Globem w dwóch kategoriach: najlepsza komedia i najlepszy aktor w komedii lub musicalu (Gael Garcia Bernal).(...) Garcia Bernal). "Mozart in the Jungle" to amerykański serial łączący elementy komedii i dramatu, zrealizowany przez Amazon Studios. Produkcja powstała w oparciu o książkę "Mozart in the Jungle...

 • Gael Garcia Bernal reżyseruje

  Gael Garcia Bernal, meksykański aktor znany z filmów "I twoją matkę też" , "Złe wychowanie" i "Dzienniki motocyklowe" , zadebiutuje jako reżyser. Scenariusz niskobudżetowej produkcji opowiada o konflikcie klas społecznych w Meksyku.

 • Rozdano Złote Globy 2016!

  ...dramatycznym: Taraji P. Henson, "Imperium" Aktor w serialu komediowym lub musicalowym: Gael Garcia Bernal, "Mozart in the Jungle" Aktorka w serialu komediowym lub musicalowym: Rachel Bloom(...) statuetka dla "Wolf Hall" jako najlepszego filmu telewizyjnego lub miniserialu. HSPZ całkowicie pominęło "Fargo" nie przyznając serialowi ani jednej statuetki. Tym samym najlepszą aktorką w filmie...

 • Gael Garcia Bernal reżyseruje

  Meksykański aktor Geal Garcia Bernal ( "Babel" ) zadebiutuje na tegorocznym festiwalu w Cannes w roli reżysera.

 • Nominacje do Złotych Globów 2017

  Anthony Anderson ("Czarno to widzę") Gael Garcia Bernal ("Mozart in the Jungle") Donald Glover ("Atlanta") Nick Nolte ("Graves") Jefrey Tambor ("Transparent") Najlepszy  film  telewizyjny lub(...) - w niedzielę, 11 grudnia, został uznany za najlepszy miniserial przez Stowarzyszenie Krytyków Amerykańskich) to docenienie takich aktorek jak Claire Foy, Wynona Ryder czy Mandy Moore okazało się miłą...

 • Gael Garcia Bernal został ojcem

  Aktorska para Gael Garcia Bernal i Dolores Fonzi świętowała we wtorek narodziny syna Lazaro, który przyszedł na świat w Madrycie.

 • Napadnięty Gael Garcia Bernal

  Gael Garcia Bernal wyznał ostatnio, że regularnie jest ofiarą napadów w swoim rodzinnym Meksyku. Jednak aktor nigdy się nie broni.

 • Gael Garcia Bernal nie chce "Ultimatum"

  Kilka tygodni temu serwis "Hollywood Reporter" doniósł, że meksykański aktor Gael Garcia Bernal ( "Babel" ) dostał propozycję udziału w filmie "Ultimatum Bourne'a", do którego trwają już zdjęcia. Jednak w rozmowie z dziennikarzami aktor zaprzeczył pogłoskom o swoim udziale w produkcji.

 • Kolejny aktor piosenkarzem?

  Znany meksykański aktor, Gael Garcia Bernal, w dość przypadkowych okolicznościach stał się autorem największego obecnie przeboju Ameryki Południowej.

 • Portman i Bernal znów razem?

  Festiwale filmowe zbliżają ludzi. Wydaje się, że Natalie Portman (25 l.) i Geal Garcia Bernal (28 l.) znów ze sobą flirtują. A wszystko przez Berlinale, w którego jury zasiada meksykański aktor.