• Informacje na temat:

  gael garcia bernal zdjęcia

Artykuły na temat: gael garcia bernal zdjęcia
 • Gael Garcia Bernal reżyseruje

  Gael Garcia Bernal, meksykański aktor znany z filmów "I twoją matkę też" , "Złe wychowanie" i "Dzienniki motocyklowe" , zadebiutuje jako reżyser. Scenariusz niskobudżetowej produkcji opowiada o konflikcie klas społecznych w Meksyku.

 • Gael Garcia Bernal wśród duchów

  Gael Garcia Bernal, bohater filmów "Jak we śnie" i "Dzienniki motocyklowe" , wystąpi w kinowej ekranizacji powieści "Pedro Paramo", autorstwa Juana Rulfo, uważanego za jednego z prekursorów realizmu magicznego.

 • Gael Garcia Bernal nie chce "Ultimatum"

  Kilka tygodni temu serwis "Hollywood Reporter" doniósł, że meksykański aktor Gael Garcia Bernal ( "Babel" ) dostał propozycję udziału w filmie "Ultimatum Bourne'a", do którego trwają już zdjęcia. Jednak w rozmowie z dziennikarzami aktor zaprzeczył pogłoskom o swoim udziale w produkcji.

 • Gael Garcia Bernal po szwedzku

  Gael Garcia Bernal ( "Złe wychowanie" ) wystąpi w filmie znanego szwedzkiego reżysera Lukasa Moodyssona ( "Fucking Amal" ).

 • Poszuka byłego kochanka

  Amanda Seyfried, Vanessa Redgrave, Gael Garcia Bernal i Franco Nero - to obsada nowej produkcji "Letters to Juliet".

 • Bernal i Luna o duchach

  Diego Luna ("I twoją matkę też") wystąpi u boku Gaela Garcii Bernala ("Jak we śnie") w kinowej ekranizacji powieści "Pedro Paramo" autorstwa Juana Rulfo, uważanego za jednego z prekursorów realizmu magicznego.

 • Laura Harring w "The King"

  Laura Harring ( "Mulholland Drive" ), zagra główną kobiecą rolę w filmie "The King". W postać głównego bohatera - młodego mężczyzny poszukującego swego ojca - wcieli się meksykański gwiazdor Gael Garcia Bernal ( "I twoją matkę też" ).

 • Gwiazdy w "Mieście ślepców"

  Ekranizacja "Miasta ślepców" nagrodzonego Noblem pisarza Jose Saramago będzie pełna gwiazd. Do projektu dołączyli właśnie Gael Garcia Bernal, Danny Glover i Alice Braga.

 • Już wiemy kto chce zabić Bourne'a

  Po tym jak Gael Garcia Bernal ( "Babel" ) odrzucił rolę w najnowszej części zmagań agenta Jasona Bourne'a w filmie "Ultimatum Bourne'a", na jego miejsce pojawił się nowy kandydat do roli złego charakteru - Edgar Ramirez ("Domino").

 • Walter Salles i "Che" Guevara

  Brazylijski twórca Walter Salles ("Dworzec nadziei", "W cieniu słońca" ) rozpoczyna niebawem pracę na planie filmu "The Motorcycle Diaries", opowiadającego o młodości słynnego rewolucjonisty kubańskiego, "Che" Guevary. Zdjęcia rozpoczną się w pod koniec września i realizowne będą w Argentynie, Chile oraz Peru.

Wideo na temat: gael garcia bernal zdjęcia
 • Najsamotniejsza z planet

  Alex (Gael Garcia Bernal) i Nica (Hani Furstenberg), amerykańscy 30-latkowie, to zagorzali backpackersi, wierzący w moc przygody, omijanie szlaków turystycznych i nudnych biur podroży. Kilka miesięcy przed zaplanowanym ślubem w poszukiwaniu nowych doznań docierają do Gruzji, wynajmują lokalnego przewodnika i udają się na wyprawę w góry Kaukazu. Pierwsze dni mijają w atmosferze beztroski i wesołych rozmów w cieniu zapierających dech krajobrazów. Okazuje się jednak, że bohaterowie nie są sami w...

 • Listy do Julii

  Gwiazda filmu "Mamma Mia!" Amanda Seyfried oraz Gael Garcia Bernal ("Babel", "Złe wychowanie", "Jak we śnie") w opowieści o miłości, która zaczęła się w mieście Romea i Julii - słonecznej Weronie. Sophie (Amanda Seyfried) i Victor (Gael Garcia Bernal) wyruszają z tłocznego Nowego Jorku w wakacyjną podróż do słonecznej Italii. Zatrzymują się w Weronie - mieście legendarnych kochanków: Romea i Julii. Victor poszukując niezwykłych smaków włoskiej kuchni do swojej przyszłej restauracji, mało...

 • Mamut

  Film niepokornego reżysera, Lukasa Moodyssona, przedstawia współczesną rzeczywistość poprzez trzy rozgrywające się równolegle, choć w odległych punktach świata, historie, które nieoczekiwanie łączą się ze sobą. Lukas Moodysson, twórca przeboju światowych festiwali "FUCKING AMAL", przedstawia nowy film, porównywany z obrazami "BABEL" i "21 GRAMÓW". Olśniewająca podróż do trzech zakątków świata, w którym największe namiętności współczesnego człowieka - miłość i pieniądze - nie znają granic....