• Informacje na temat:

  gaga nicole

Artykuły na temat: gaga nicole
 • Wpadki w świecie mody roku 2010

  Najgorsze kreacje w 2010 roku założyły najlepiej ubrane kobiety. Lady Gaga , Sarah Jessica Parker czy Cheryl Cole , mimo że zwykle goszczą na listach najlepiej ubranych, popełniły w tym roku nie jedno modowe faux pas.

 • Lady Gaga przebiera się 12 razy dziennie?

  Nicola Formichetti, stylista odpowiedzialny za najbardziej ekstrawaganckie kostiumy amerykańskiej piosenkarki Lady Gagi, zniknął z listy jej stałych współpracowników. "Ona przebiera się 12 razy dziennie, nie mogę poświęcać jej całego swego czasu" - wyjaśnia.

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig ma szansę na Oscara!

  ..." ("frontrunners"), czyli dziewięciu aktorek, wśród których najprawdopodobniej znajduje się zdobywczyni Oscara 2019 za najlepszą główną rolę kobiecą. Obok Joanny Kulig są w tej grupie m.in. Viola Davis, Nicole Kidman, Amy Adams, Melissa McCarthy i... Lady Gaga. Jeśli Joanna Kulig dostanie nominację do Oscara, będzie drugą polską aktorką, która dostąpi tego zaszczytu - do tej pory przypadł on w udziale...

 • Dziwne zbiegi okoliczności

  Najwyraźniej już nie wystarczy, jak Maria Peszek, cierpieć w Bangkoku, a następnie o tym wylewnie opowiedzieć . Lady Gaga wytycza nowe kierunki w dziedzinie promocji.

 • ...dostarczały widzom wielu niespodziewanych atrakcji. Na zdjęciu swoje majtki prezentuje Cleo. Lady Gaga uwielbia szokować. W końcu na tym w większości oparła swój wizerunek. Jakiś czas temu piosenkarka zaczęła ubierać się nieco normalniej. Niestety, czasami i w takich stylizacjach zdarzają się wpadki. Na ostatniej imprezie Gaga niezamierzenie pokazała fotoreporterom swoją bieliznę...

 • To piosenkarki lansują trendy

  Nowymi gwiazdami okładek magazynów i muzami projektantów mody zostały piosenkarki. Wystarczy przejrzeć okładki prestiżowych magazynów, żeby dostrzec, że modelki, aktorki, a nawet pierwsze damy, ustąpiły miejsca takim gwiazdom pop, jak Lady GaGa i Rihanna.

 • Nicole Scherzinger szturmuje brytyjską listę, niezrównana Adele

  Adele już po raz ósmy z rzędu figuruje na szczycie brytyjskiej listy bestsellerów płytowych! Tymczasem w zestawieniu najpopularniejszych singli na 1. miejsce przebojem wdarła się Nicole Scherzinger.

 • Wielka Brytania: Lady Gaga w dół!

  Nie porządziła sobie Lady Gaga na brytyjskiej liście bestsellerów płytowych. Już w drugim tygodniu po premierze Amerykanka spadła z albumem na 3. miejsce zestawienia. Kto zatem okazał się najlepszy?

 • RedOne: Sukces nowego hymnu Realu Madryt

  "Hala Madrid... Y Nada Más" to nowy hymn Realu Madryt, który trafił na szczyt list przebojów w 17 krajach.

 • Cztery razy - rekord dekady!

  Countrowy zespół Rascal Flatts znalazł się na 1. miejscu amerykańskiej listy bestsellerów płytowych z albumem "Unstoppable".