• Informacje na temat:

  gail porter

Artykuły na temat: gail porter
 • Gail Porter cierpi na straszną chorobę! Dziennikarka straciła wszystkie włosy!

  ...34-letnia Gail Porter straciła swoje włosy w zaledwie kilka tygodni...

 • Piękna i Bestia znów razem

  Keith Flint, znany ze swej dość nietypowej fryzury wokalista grupy the Prodigy, i Gail Porter, znana brytyjska prezenterka telewizyjna, po prawie dwóch miesiącach rozstania postanowili do siebie wrócić. Para rozstała się w marcu, zaledwie po pięciu miesiącach znajomości.

 • Keith Flint znów samotny

  Keith Flint, członek brytyjskiej grupy the Prodigy, zakończył właśnie swój związek z Gail Porter, brytyjską prezenterką telewizyjną. Para często określana była jako "piękna i bestia". Do oficjalnego rozstania doszło w niecały miesiąc po tym, jak Gail wyprowadziła się od Flinta.

 • Keith Flint randkuje w tajemnicy

  Lider brytyjskiej grupy Prodigy Keith Flint (34 l.) spotyka się z wschodzącą gwiazdą hip hopu Jentiną (19 l.), nazywaną "brytyjską odpowiedzią na Missy Elliott". Trzymiesięczny związek trzymany jest w tajemnicy, bo wokalistka boi się, czy jego ujawnienie nie złamie jej kariery.

 • Sean Connery użyczy głosu w kreskówce

  Aktor - legenda Sir Sean Connery ( "Szukając siebie" , "Osaczeni" ) zadebiutuje w filmie animowanym. Aktor użyczy swojego głosu jednej z postaci bajki "Sir Billie The Vet".

 • Sophia Loren: Kąpiele w oliwie z oliwek

  To, że Sophia Loren ( "Hrabina z Hongkongu" ) lubi makarony, wie w Polsce każdy. Włoska gwiazda przyznała właśnie, że to, że pomimo 71 lat trzyma się tak dobrze, zawdzięcza w głównej mierze umiłowaniu życia oraz... spaghetti. I bez tej wiedzy uczestnicy internetowego plebiscytu na Najbardziej Naturalną i Piękną Gwiazdę wiedzieli na kogo głosować. Na drugim miejscu uplasował się George Clooney (45 l.).