• Informacje na temat:

  gajewski

Artykuły na temat: gajewski
 • "Ameryka Express". Drugą edycję wygrały Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska!

  Trzy pary walczyły o pierwsze miejsce w drugiej edycji "Ameryka Express". Walka była niezwykle zacięta, ale to właśnie Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska wygrały.

 • Zjednoczenie Soundsystem "Inity": Specjalny taryfikator w związku z popularnością Pablopavo

  16 stycznia ukaże się długo oczekiwany album Zjednoczenia Soundsystem, "Inity". Na kilka dni przed premierą płyty, warszawski kolektyw zdecydował się zaprezentować promomiks autorstwa DJ-a Krzaka, który zapowiada nowe wydawnictwo.

 • Agnieszka Grochowska i Dariusz Gajewski: On jest kobietą w tym związku, ona facetem

  Agnieszka Grochowska (35 l.) przyznaje, że w ich domu królestwem męża Dariusza Gajewskiego (50 l.) jest kuchnia. Ona z kolei najczęściej prowadzi samochód i rąbie drewno.

 • Pochowano Stanisława Mikulskiego

  Minister kultury, artyści i mieszkańcy Warszawy pożegnali w piątek Stanisława Mikulskiego, którego pogrzeb odbył się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. - Serialowy Kloss, grany przez tego aktora, uosabia bohaterstwo i odwagę - powiedziała Małgorzata Omilanowska.

 • U Kingi Gajewskiej na przestrzeni ostatniego czasu wiele się zmieniło. W maju zeszłego roku wyszła za mąż, a wcześniej dostała się do Sejmu z list Platformy Obywatelskiej. Niestety, okazuje się, że chyba nie potrafiła połączyć polityki i życia małżeńskiego. Jak dowiadujemy się z "Faktu", najwyraźniej postawiła na karierę. Związek ucierpiał do tego stopnia, że... podobno szykuje się rozwód...

 • Andrzej Grabowski: 40-lecie pracy artystycznej

  Znany aktor teatralny, telewizyjny i filmowy Andrzej Grabowski świętował w środę, 22 października, wieczorem 40-lecie swojej pracy artystycznej. Uroczystość odbyła się na scenie Teatru im. Juliusza Słowackiego po zakończeniu spektaklu "Chory z urojenia" Moliera, w którym aktor gra od 12 lat.

 • Ale sceny w Sejmie! W rolach głównych Krystyna Pawłowicz i Kinga Gajewska

  Do wymownych scen doszło podczas posiedzenia sejmowej komisji. W rolach głównych wystąpiły Krystyna Pawłowicz (66 l.) z Prawa i Sprawiedliwości i Kinga Gajewska (27 l.) z Platformy Obywatelskiej. Obie panie chyba nie darzą się wielką sympatią, co można wywnioskować po ich nowych zdjęciach. Posłanka partii rządzącej sięgnęła po coś leżącego obok młodszej koleżanki. Z miny "Dzidzi", bo tak koleżankę z ugrupowania nazywa Grzegorz Schetyna, wynika, że raczej jej się to za bardzo nie spodobało. Co...

 • Krzysztof Zanussi "reżyserem niezwykłym"

  12. Festiwal Filmów i Spotkań Niezwykłych rozpoczął się w poniedziałek, 27 kwietnia, w Sandomierzu. W tegorocznej edycji w roli "reżysera niezwykłego" z sandomierską publicznością spotka się Krzysztof Zanussi, a "aktorki niezwykłej" - Maja Komorowska.

 • To była wielka uroczystość na ponad 400 gości, którą uświetnili także strażacy i motocykliści (motory to ogromna pasja męża posłanki)! We wspaniałym Sanktuarium Prymasowskim w Rokitnie sakramentalne "tak" powiedziała posłanka Platformy Obywatelskiej, Kinga Gajewska. Wśród zaproszonych nie zabrakło oczywiście przyjaciół z klubu poselskiego. Pojawiła się m.in. Joanna Kluzik-Rostkowska, Rafał Trzaskowski i Marcin Święcicki. "Same życzenia trwały ponad dwie godziny" - zdradza "Super Expressowi"...

 • Gajewski na planie

  Jak informuje "Gazeta Wyborcza", Dariusz Gajewski ( "Warszawa" ) sfilmuje książkę Radka Knappa "Lekcje pana Kuki".

Zdjęcia na temat: gajewski
Wideo na temat: gajewski
 • "Pod powierzchnią": Bartłomiej Topa o Bartku Gajewskim

  Bartłomiej Topa opowiada o swoim bohaterze, jego motywacjach i wspaniałej atmosferze oraz współpracy na planie. Aktor staje też w obronie Bartka Gajewskiego. Dlaczego? Przekonacie się oglądając serial.

 • "Pod powierzchnią": Magdalena Boczarska o 2. sezonie

  Po wydarzeniach na szkolnym balu życie Marty, Bartka, Oli i Maćka diametralnie się zmieniło. Gajewska dwa tygodnie po ciężkiej operacji wychodzi ze szpitala i występuje o rozwód z Bartkiem. Godzi się ze śmiercią synka - Maksa i pierwszy raz odwiedza jego grób. Postanawia uwolnić się od przeszłości i zacząć od nowa. Nie chce oskarżać Oli, która ze względu na śledztwo wciąż jest zmuszona się ukrywać.

 • Co za chamstwo! Krystyna Pawłowicz popycha posłankę Platformy Obywatelskiej!

  Krystyna Pawłowicz przez wiele lat w bezpardonowy sposób obrażała kogo tylko chciała. Koledzy z PiS bili jej brawa. W poczuciu bezkarności zaczęła stosować przemoc - ostatnio kamery zarejestrowały, jak popycha na sali plenarnej Kingę Gajewską-Płochowską z Platformy Obywatelskiej!

Dyskusje na temat: gajewski
 • Re: "Na dobre i na złe": 20 lat minęło!

  Paweł Gajewski był wiceszefem TAI, zastępcą dyrektora TVP do spraw korporacyjnych oraz pełnomocnikiem zarządu telewizji ds. wyborów parlamentarnych. Gajewski nadzoruje także pracę nad programami publicystycznymi oraz informacyjnymi .To rodzi kilka pytań – m.in. o to, jak osobie, która nie posiada wykształcenia średniego, udało się otrzymać ważną posadę w publicznej telewizji. Paweł Gajewski bez

 • Re: "Na dobre i na złe": 20 lat minęło!

  Nie wymagajcie od TVP zbyt wiele skoro ich p.o. dyrektorzy właśnie zdają zaocznie maturę jak Pan Paweł Gajewski , który pracuje w TVP od 2016 roku i właśnie zdał zaocznie maturę z pensją 20 tyś zł miesięcznie . Naprawdę kształcą się panowie co w przyszłości pewnie zaowocuje lepszym programem .

 • Agnieszka Grochowska i Dariusz Gajewski

  widac po tobie dziewczyno ze masz juz dosyć tego gościa staruszka . Oj dosyć!!!

 • Re: W oczekiwaniu na 5. sezon

  gdzie jest 2 sezon "Gliny"???!????? kiedy TVP zamierza wydać płyty????!!!!????sie pytam!

 • Re: Janusz nie żyje!

  To straszne! najpierw Hanka Mostowiak ,teraz janusz Gajewski!!!kto następny???????/ Prawdziwy pomór,żeby tak jeszcze padlo na twórce tych bzdur>Polacy,co wy ogladacie??????/

 • Re: Janusz nie żyje!

  To straszne! najpierw Hanka Mostowiak ,teraz janusz Gajewski!!!kto następny???????/ Prawdziwy pomór,żeby tak jeszcze padlo na twórce tych bzdur>Polacy,co wy ogladacie??????/ telewizje a słuchamy radia