• Informacje na temat:

  gajewski janusz

Artykuły na temat: gajewski janusz
 • Janusz odzyskuje przytomność…

  Czeka nas prawdziwy przełom w wątku Marty i Janusza! Lekarze decydują się wybudzić Gajewskiego ze śpiączki. Marta czuwa przy jego łóżku i wierzy, że Janusz przeżyje! I jak się okazuje słusznie. Janusz, po odłączeniu od aparatury, odzyskuje przytomność!

 • "Na Wspólnej": Jednak przeżył

  Już dziś prawdziwy przełom w wątku Marty i Janusza! Lekarze decydują się wybudzić Gajewskiego ze śpiączki. Marta czuwa przy jego łóżku i wierzy, że Janusz przeżyje! I jak się okazuje, słusznie. Janusz, po odłączeniu od aparatury, odzyskuje przytomność!

 • Janusz walczy o życie!

  Lekarze wyznaczają termin operacji Janusza, która ma rozstrzygnąć o jego losie. Niestety, stan Gajewskiego nagle się pogarsza! Nie ma już na co czekać… Janusz zostaje natychmiast przewieziony na blok operacyjny i tam zaczyna się walka o jego życie! Marta jest na skraju wytrzymałości psychicznej i fizycznej… W końcu mdleje pod salą!

 • Młodzi i Film: Nowa formuła festiwalu

  Koszaliński Festiwal "Młodzi i Film" wraca w tym roku do swojej tradycji. Tak jak w chwili powstania, festiwal będzie przede wszystkim przeglądem debiutów twórców polskich. Jest to jedyna w swoim rodzaju impreza filmowa w kraju, podczas której będzie można obejrzeć tak szeroką ofertę debiutanckich filmów we wszystkich gatunkach: fabularnych, dokumentalnych i animowanych.

 • Marta daje Januszowi ostatnią szansę!

  Marta wraca do Janusza, ale… daję mu ostatnią szansę na uratowanie ich związku! Konarska nie chce już znosić obecności w ich życiu byłej żony swojego ukochanego. Dlatego każe Januszowi wybierać, albo ona, albo Sylwia… Co na to Janusz?

 • "Na Wspólnej": Zdradzi męża?

  Marta i Filip pochłonięci codziennymi obowiązkami, mają dla siebie coraz mniej czasu. I jak to bywa w takich sytuacjach - zawsze znajdzie się ktoś, kto ten czas chętnie zagospodaruje. Tak też będzie i w tym przypadku - przystojny i czarujący Janusz Gajewski zechce zdobyć serce Marty.

 • Janusz nie żyje!

  Oszalała z rozpaczy Marta wybiega ze szpitala – Janusz nie żyje! Patryk jest w szoku - nie może pogodzić się z utratą ojca! Oboje nie przypuszczają nawet, że organy Gajewskiego właśnie ratują życie kogoś innego… Serce Janusza dostaje Paweł Woliński!

 • Bohater "Na Wspólnej" nie żyje!

  Zrozpaczona Marta wybiega ze szpitala - Janusz nie żyje! Patryk jest w szoku - nie może pogodzić się z utratą ojca! Oboje nie przypuszczają nawet, że organy Gajewskiego właśnie ratują życie kogoś innego... Serce Janusza dostaje Paweł Woliński! To wydarzy się w najbliższym odcienku serialu "Na Wspólnej".

 • Była żona Janusza przedawkowała?

  Janusz daje swojej byłej żonie kolejną szansę na odzyskanie jego zaufania. Podczas gdy on i Marta wybierają się na imprezę, Sylwia zostaje z Patrykiem. W trakcie bankietu Janusz odbiera dramatyczny telefon od syna. Przerażony Patryk przez łzy wykrzykuje, że mama jest nieprzytomna!

 • Wątek romansu podniósł oglądalność

  W "Na Wspólnej" gra Janusza, mężczyznę o wątpliwej moralności, w "Linii życia" - uczciwego lekarza. A jakie wartości Radosław Pazura ceni prywatnie?

Zdjęcia na temat: gajewski janusz
Dyskusje na temat: gajewski janusz
 • Re: Janusz nie żyje!

  To straszne! najpierw Hanka Mostowiak ,teraz janusz Gajewski!!!kto następny???????/ Prawdziwy pomór,żeby tak jeszcze padlo na twórce tych bzdur>Polacy,co wy ogladacie??????/

 • Re: Janusz nie żyje!

  To straszne! najpierw Hanka Mostowiak ,teraz janusz Gajewski!!!kto następny???????/ Prawdziwy pomór,żeby tak jeszcze padlo na twórce tych bzdur>Polacy,co wy ogladacie??????/ telewizje a słuchamy radia