• Informacje na temat:

  gajos janusz dzieci

Artykuły na temat: gajos janusz dzieci
 • Janusz Gajos odbił koledze narzeczoną. Aktorzy do dzisiaj ze sobą nie rozmawiają?

  Kobieta, w której zakochał się Janusz Gajos (78 l.), była zaręczona z innym. Aktor postawił jednak na swoim i doprowadził do rozstania. Kolega do dzisiaj nie może mu tego zapomnieć...

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • Córka Janusza Gajosa robi karierę jako psycholog!

  Choć Janusz Gajos rozstał się z jej mamą, gdy miała sześć lat, zawsze był obecny w jej życiu. Dziś ich relacje są coraz bardziej partnerskie. Brakuje im tylko czasu dla siebie.​

 • Startuje Berlinale 2015

  W czwartek, 5 lutego, w Berlinie rozpocznie się 65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. O główną nagrodę imprezy - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

 • Janusz Gajos: Romans aktora zszokował środowisko aktorskie

  Przystojny, intrygujący, tajemniczy, a do tego szalenie inteligentny. Nic dziwnego, że kobiety lubiły jego towarzystwo. Choć Janusz Gajos (79 l.) na brak zainteresowania ze strony płci pięknej nigdy(...) z okresu, gdy ta kręciła swój "Kabarecik". Jednym z jej aktorów był Gajos, który rewelacyjnie wcielił się w nim w rolę woźnego Tureckiego. Gdy się poznali, ona... szykowała się do ślubu, on miał za sobą...

 • Rozpoczęło się Berlinale

  65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale rozpoczął się w czwartek, 5 lutego, wieczorem w Berlinie. O główną nagrodę - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

 • Halina Kowalska: Dlaczego straciła szansę na dziecko?

  ..., ale nie zdałam. Komisja uznała, że mam zbyt dziecinny wygląd - wspomina Kowalska. To był dla niej ogromny cios, ale nie poddała się i zdała za drugim razem. Na roku zaprzyjaźniła się z Januszem(...) lubię i nie umiem zabiegać o angaż - tłumaczy swą nieobecność. Od dzieciństwa marzyła o aktorstwie - występowała w szkolnym teatrze, należała do kółka recytatorskiego. Rzeczywistość jednak...

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

 • "Czterej pancerni i pies": Sztuka zawróciła mu w głowie

  Janusz Gajos bardzo poważnie myślał o studiowaniu architektury. Ale, nieoczekiwanie, nawet dla siebie samego, uległ magii teatru. I marzenia o aktorstwie już nie porzucił, mimo że do łódzkiej PWSFTviT dostał się dopiero za czwartym razem!

 • Mariusz Ostrowski: Aktor o wielu twarzach

  Choć w serialu "Barwy szczęścia" nie może się dogadać z synem ukochanej, Mariusz Ostrowski przyznaje, że prywatnie szybko łapie kontakt z młodszymi aktorami. Zapytaliśmy, czy uda mu się przekonać do siebie Witka?

Zdjęcia na temat: gajos janusz dzieci
Dyskusje na temat: gajos janusz dzieci
 • Re: Janusz Gajos od 30 lat ma u boku... anioła!

  Janusz Gajos to był świetnym , wybitnym aktorem dopóki " nie wziął się " za politykę jak np. Jerzy Stuhr ... ( a co do życia prywatnego ? no cóż jak zwykle tragedia dla dzieci ) .

 • Re: Janusz Gajos od 30 lat ma u boku... anioła!

  U aktorów to normalka. Kilka żon, jeszcze więcej kochanek, dzieci z kilku małżeństw, których trzeba umieścić gdzieś w serialach. Dlatego kręcą tasiemcowe , tandetne seriale w których grają Mroczki, Cichopki itp. mier-moty. Sodomia i Gomoria!

 • Re: Janusz Gajos od 30 lat ma u boku... anioła!

  Jak to można mieć 4 żony ? Ja przez 40 lat mam jedną i scenariusz życia małżeńskiego nie pisany pod publikę ale pisany rzeczywistością począwszy od sytuacji pogrzeb ojca- ślub. Potem to tylko zmaganie się z losem i przeciwnościami np. powrót żony z zaświatów urodzenie dzieci , które by się nie narodziły, itd., ale na tym się człowiek hartuje. Nie chcę być nieskromny ale miałbym więcej do

 • Re: "Alternatywy 4": Janusz Gajos wyciszył się i złagodniał dzięki żonie

  Żydzi to mają PO 4 czy 5 żon a dzieci to sami nie wiedzą ile mają !