• Informacje na temat:

  gajos janusz życie prywatne

Artykuły na temat: gajos janusz życie prywatne
 • Janusz Gajos kończy 80 lat

  W poniedziałek – 23 września – Janusz Gajos świętować będzie swe 80. urodziny. Aktor, który ponad pół wieku temu zdobył niewyobrażalną popularność dzięki roli Janka Kosa w kultowym serialu „Czterej pancerni i pies”, żartuje, że zamierza pracować dopóty, dopóki będzie w stanie utrzymać się na scenie i przed kamerą na własnych nogach.

 • "Pakt": Życie składa się z drobiazgów

  ...na planie z wielkim reżyserem, jakim był Janusz Morgenstern, grać z mistrzem Gajosem. Grać to zresztą za dużo powiedziane - byłem tam tylko jego kierowcą, co było dla mnie i tak wielkim zaszczytem(...) drobiazgów, składa się nasze życie. Jeśli przeoczymy te "okruchy dnia" i przejdziemy obok małych, niepozornych rzeczy, istnieje niebezpieczeństwo, że i większe sprawy przejdą obok nas niezauważone. Więc...

 • S.O.S. w Trójmieście

  ...filmowców zwalczających rosnących w siłę telewizyjnych twórców. Reżyserii serialu podjął się Janusz Morgenstern, którego kwalifikacje po sukcesach m.in. "Stawki większej niż życie" oraz "Kolumbów" nie(...) pancerny" długo ponosił konsekwencje udziału w słynnym serialu. Odsunięcie na aktorski boczny tor wynikało nie tylko, jak w przypadku Janusza Gajosa, z faktu, że reżyserzy nie chcieli angażować aktora, bo...

 • Kod Pana Samochodzika

  ...jaki. "Samochodzika" wspominam bardzo dobrze. Żałuję, że ten serial miał tylko pięć odcinków. Były inne filmy z tym samym bohaterem, ale, niestety, już beze mnie. Piękna panna Petersen Janusz Gajos(...) wdziękiem, wcieliła się Joanna Jędryka. Po filmie Jędryki powstały jeszcze: serial "Samochodzik i templariusze" (1971 r.), film "Pan Samochodzik i niesamowity dwór" (1986 r.) w reżyserii Janusza Kidawy...

 • Małgorzata Szumowska: Nie wierzę w zaświaty

  "Body/Ciało", za które Małgorzata Szumowska otrzymała Srebrnego Niedźwiedzia w Berlinie, trafi do kin 6 marca. W ramach przygotowań do pracy nad filmem z wątkami spirytystycznymi twórcy spotkali się m.in. z osobą uważającą się za medium - zdradziła reżyserka.

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Jubileusz Hanuszkiewicza

  Adam Hanuszkiewicz, aktor i reżyser, dyrektor Teatru Nowego w Warszawie, obchodzi w środę, 16 czerwca, 80. urodziny. Z tej okazji zaprosił 80 gości - aktorów, reżyserów, polityków i prywatnych znajomych. Jak poinformował Teatr Nowy, prywatne przyjęcie w restauracji Artibus organizuje jubilatowi jej właściciel, Jacques Tourel.

 • To będzie rok Łapickiego?

  W Teatrze Narodowym otwarto wystawę fotografii , na których "zatrzymano w kadrze" Andrzeja Łapickiego m.in. w roli Łońskiego w "Aszantce", Majora w "Trzy po trzy", Szpigielskiego w "Miesiącu na wsi", czy Arnolfa w "Szkole żon". Powód wystawy? 65-lecie pracy artystycznej aktora, który debiutował na scenie 6 lutego 1945 roku.

 • Premiera filmu "Chopin, pragnienie miłości"

  W piątek, 1 marca, w warszawskim Multikinie, odbędzie się uroczysta premiera filmu Jerzego Antczaka, "Chopin, pragnienie miłości" . Tego samego dnia film wchodzi do kin w całej Polsce. W premierze, poza ekipą twórców, weźmie udział wiele znanych osobistości - artystów, polityków. Film opowiada o ośmioletnim związku największego polskiego kompozytora z jedną z najgłośniejszych pisarek epoki romantyzmu - George Sand.

Dyskusje na temat: gajos janusz życie prywatne