• Informacje na temat:

  gala stylu 2012

Artykuły na temat: gala stylu 2012
 • ​Gwiazdy na Gali Doskonałość Roku 2012 "Twojego Stylu"

  Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski, laureaci trzech Telekamer i Złotej Telekamery "Tele Tygodnia" za role Zosi i Jakuba Burskich w serialu "Na dobre i na złe", uświetnili swoją obecnością 18. Galę Doskonałość Roku "Twojego Stylu".

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • ​Gdzie bywały gwiazdy w 2012 roku...

  ..."Trzeba bywać, żeby być" - mówią niektóre gwiazdy i cierpliwie pozują fotoreporterom na galach, premierach i pokazach mody. Rok 2012 obfitował w wydarzenia towarzyskie, o których mówiła cała Polska. Przypomnijmy sobie te najhuczniejsze...

 • "Must Be The Music": Kto wygra ósmą edycję muzycznego show?

  Tradycyjnie przed niedzielnym (23 listopada) finałem bawimy się w typowanie laureata "Must Be The Music".

 • Jennifer Lawrence: „Po Oscarach byłam tak pijana, że zwymiotowałam na schodach”

  ...myślenia", którego zdobyła w 2012 roku. Podczas tegorocznej gali również miała okazję zdobyć tę prestiżową statuetkę - była nominowana w kategorii "najlepsza aktorka drugoplanowa" za rolę w produkcji(...) i puszczając mi oko powiedziała coś w stylu ‘weź się w garść’" - dodała Jennifer Lawrence. Powinna mówić o takich "wybrykach" publicznie?

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Dla kogo Telekamery?

  Katarzyna Zielińska czy Małgorzata Kożuchowska? Tomasz Karolak czy Paweł Małaszyński? Magda Gessler czy Krzysztof Ibisz? Już 11 marca wielka gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia"!

 • Crossfaith: Album gotowy

  Pochodząca z Japonii grupa Crossfaith ujawniła szczegóły nowej płyty "Apocalyze".

 • "Mieszkanie" wygrywa Żydowskie Motywy

  Izraelsko-niemiecki dokument "Mieszkanie" w reż. Arnona Goldfingera zdobył główną nagrodę Złotego Warszawskiego Feniksa na zakończonym w niedzielę w Warszawie 9. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Żydowskie Motywy". Nagrodę Publiczności przyznano za film "Hava Nagila".

 • Almodóvar kocha modę

  W klasie biznes oczekuje się luksusów. Pedro Almodóvar nie mógł więc zadowolić się byle czym. W jego najnowszym filmie "Przelotni kochankowie", którego akcja toczy się na pokładzie samolotu, a bohaterami są majętni pasażerowie, nie brakuje wielkiej mody i słynnych marek. Od kosmetyków Chanel po biżuterię Cartier i dodatki od Prady i Diora. U Almodóvara nie podróżuje się tanio.