• Informacje na temat:

  gala wiktory

Artykuły na temat: gala wiktory
 • Gala "Wiktorów" dopiero jesienią

  Gala "Wiktory 2010" odbędzie się prawdopodobnie dopiero jesienią tego roku. Podobno organizatorzy wciąż szukają stacji telewizyjnej, która chciałaby przeprowadzić transmisję z tego wydarzenia.

 • Wiktory rozdane!

  Andrzej Grabowski, Kamilla Baar, Marcin Prokop, Jarosław Kuźniar i Robert Janowski to jedni z laureatów tegorocznych Wiktorów. Statuetki corocznie przyznawane są wybitnym osobowościom medialnym. Gala 28. edycji plebiscytu Wiktorów odbyła się w sobotę, 6 kwietnia, na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Wręczono Wiktory

  Roman Polański i Joanna Brodzik znaleźli się wśród laureatów tegorocznej edycji Wiktorów, czyli nagród dla największych osobowości telewizyjnych 2003 roku. W warszawskim Teatrze Narodowym w poniedziałek, 15 marca, odbyła się uroczysta gala rozdania statuetek.

 • Dla kogo Wiktory?

  Dziwisz, Lech Wałęsa, Jan Nowak Jeziorański, Andrzej Wajda. Wiktory są konkursem wszystkich telewizji, a Gala Wiktorów to jedyny dzień w roku, gdy na ekranie, bez konieczności zmiany kanałów, pojawiają(...)Wiktor to polska nagroda dla osobowości telewizyjnych z najbogatszą tradycją i najdłuższą historią. Wiktory trafiają do osób, które dzięki swej osobowości, wiedzy czy umiejętnościom, zapisali się...

 • Wiktory powrócą do TVP?

  Gala wręczenia Wiktorów może powrócić na antenę telewizji publicznej - dowiedział się Presserwis.

 • Wiktory znowu w TVP

  W 2009 roku na antenę telewizyjnej Jedynki powróci gala rozdania Wiktorów - nagród Akademii Telewizyjnej.

 • Komu przypadną "Wiktory"?

  W niedzielę, 3 czerwca, w Warszawie odbędzie się 22. gala rozdania Wiktorów i SuperWiktorów - nagród dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych.

 • Owsiak krytykuje Wiktory

  Jerzy Owsiak, laureat czterech Wiktorów i jednego Super Wiktora, nagród dla największych osobowości telewizyjnych, wystosował "List otwarty do organizatora Józefa Węgrzyna, pomysłodawcy Wiktorów, dziennikarza", w którym skrytykował uroczystość wręczenia tych nagród. Jubileuszowa, 20. gala rozdania statuetek, odbyła się w poniedziałek, 25 kwietnia, w warszawskim Teatrze Narodowym.

 • Zamieszanie wokół Wiktorów

  Jubileuszowa, 25. gala wręczenia nagród dla najbardziej popularnych osobowości telewizyjnych, odbędzie się w najbliższy piątek, 21 maja, o godz. 21.20 w siedzibie Telewizji Polskiej, przy ul(...) Corporation, firma która organizuje Wiktory, poinformowała, że TVP... zmieniła koncepcję gali i wśród prowadzących nie będzie ani Majewskiego, ani Ibisza. Galę ma poprowadzić sam Maciej Orłoś...

 • Dla kogo Wiktory 2011?

  Magdalena Cielecka, Krystyna Janda, Kinga Preis, Maciej Stuhr i Artur Żmijewski to aktorzy, którzy zostali nominowani do Wiktorów 2011. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 14 kwietnia na Zamku Królewskim w Warszawie.

Zdjęcia na temat: gala wiktory
Wideo na temat: gala wiktory
 • Wiktory 2009 przyznane!

  Znamy laureatów Wiktorów 2009, nagrody przyznawanej przez Akademię Telewizyjną największym osobowościom małego ekranu. Zapraszamy na relację z gali!

 • Filip Chajzer jest gejem! Pierwsze zdjęcia z ukochanym!

  Filip Chajzer postanowił wyjść z szafy i dokonał coming outu! Miało to miejsce podczas uroczystej gali wręczenia Wiktorów!

 • "Zoom na miasto": Odcinek 266.

  W tym odcinku: - to będzie najlepszy muzyczny festiwal tego roku! Margaret, Kaira i Sławomir, Maryla Rodowicz, Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, Piotr Kupicha, Zenon Martyniuk, Julia Wieniawa, Maciek Rock, Michał Szpak, Kabaret Skeczów Męczących - oczy całego świata zwrócone w stronę Londynu! - Serce Krakowa bije w rytmie mody! Dorota Wróblewska, Natalia Jaroszewska, Ewa Minge, Waleria Tokarzewska-Karaszewicz, Chi-Chi Ude, Edyta Herbuś, Karolina Szostak, Katarzyna Glinka, Joanna Racewicz -...