• Informacje na temat:

  gardias dorota partner

Artykuły na temat: gardias dorota partner
 • Dorota Gardias zmieniła się na wiosnę

  Jej partner twierdzi, że Dorota Gardias jest stworzona do krótkich fryzur. My jako pierwsi mieliśmy okazję obserwować zmianę jej wizerunku i zobaczyć, jak wygląda w długich włosach.

 • Dorota Gardias: Należy rozmawiać o seksie

  Dorota Gardias nie pochwala opowiadania przed kamerami o swoim życiu erotycznym. Uważa jednak, że w związkach rozmowy na intymne tematy powinny być naturalne. Zwłaszcza gdy relacje seksualne nie są satysfakcjonujące dla któregoś z partnerów.

 • Dorota Gardias: Święta bez wariacji

  Dorota Gardias tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzi ze swoja córeczką i partnerem. "Dbamy o bajkową atmosferę" - wyznaje znana pogodynka.

 • Dorota Gardias: Szczęście razy trzy!

  Kiedy kilka tygodni temu urodziła córeczkę Hanię, Dorota Gardias (32 l.) poczuła się najszczęśliwszą kobietą na świecie. Przyznała, że wtuliła córeczkę w swoje ramiona i pierwszy raz w życiu poczuła(...) w życiu ważne - zapewnia gorąco. Pani Dorota przyznaje też, że dzieci partnera trochę poukładały jej świat. Przestała mieć wydumane problemy i zamartwiać się nieistotnymi rzeczami. - W przerwie między...

 • Dorota Gardias: Szczęśliwa kobieta w ciąży

  Na ostatniej gali rozdania Telekamer jej pojawienie się wywołało głośne komentarze. Na uroczystą imprezę popularna prezenterka tym razem przyszła sama. Dorota Gardias (31 l.) wzbudzała powszechny(...): Vivienne (5 l.) i Melchiora (4 l.). O obecnym partnerze pani Doroty aktorka wypowiada się w samych superlatywach: - Mówiąc o nim, czuję spokój i radość. Jest czarujący, a przede wszystkim bardzo opiekuńczy...

 • Edyta Herbuś przypadkowo zdradziła tajemnicę swojego partnera

  ...potwierdziła jednak, że jest po ślubie, a w najnowszej relacji, Edyta nazywa Piotra partnerem, a nie mężem. Bukowiecki jest producentem telewizyjnym, który wcześniej był związany z Dorotą Gardias i ma z nią(...) doczekać, żeby pojechać do Afryki. To jest ulubione miejsce mojego partnera, w którym różne magiczne rzeczy się wydarzyły" - powiedziała tancerka i dodała, że nie jest pewna, czy może zdradzić jego...

 • Rok przerwy w pracy na wizji? Za długo

  We wrześniu zeszłego roku Dorota Gardias powitała na świecie swoją córeczkę Hanię. Już teraz gwiazda spotyka się z widzami w czwartkowym cyklu "Dzień Dobry TVN". Jak ta praca na nią wpływa i czego uczy?

 • Półfinał bez Richardson!

  W ćwierćfinale 9. edycji "Tańca z gwiazdami" z programem pożegnała się Monika Richardson i jej partner Krzysztof Hulboj.

 • Hakiel jest "profesjonalistą"

  ...- Jest profesjonalistą, więc jak każdy profesjonalista - wymaga. Ja sobie to bardzo cenię, gorzej byłoby, gdyby nie był wymagający. Wtedy byłabym bardziej zestresowana. A nie było z tym tak źle, myślę że w dużej mierze dzięki naszej pracy - Dorota Deląg nie szczędziła pochwał swemu partnerowi w "Tańcu z gwiazdami" - Marcinowi Hakielowi.

 • Startuje "Taniec z gwiazdami"!

  ...w walcu angielskim na parkiecie pojawią się Paweł Nastula, Anna Nowak, Wojtek Medyński, Dorota Gardias, Monika Richardson oraz Bartek Kasprzykowski. Jak zwykle w jury zasiądą Iwona Szymańska-Pavlović(...) profesjonalista - wymaga - mówi o swoim partnerze, Marcinie Hakielu Dorota Deląg. "Łatwiej na macie niż na parkiecie" - mówi mistrz olimpijski Paweł Nastula. O "torturowaniu walca" opowiada z kolei...

Zdjęcia na temat: gardias dorota partner
 • Dorota Gardias z partnerem Patrykiem
Wideo na temat: gardias dorota partner
 • Dorota Gardias o życiu singielki: Bardzo sobie ten stan cenię, nigdy nie byłam tak szczęśliwa

  W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską Dorota Gardias (38 l.), dziennikarka i mama kilkuletniej Hani, potwierdziła to, o czym plotkowano od jakiegoś czasu - rozstała się z partnerem. Jak odnajduję się w roli singielki? Pogodynka opowiedziała o zaletach życia bez partnera. - To jest bardzo dobry czas dla mnie, myślę o sobie i swojej córce przede wszystkim - wyjaśniła. (x-news/DDTVN)