• Informacje na temat:

  gardias dziecko

Artykuły na temat: gardias dziecko
 • Dorota Gardias: Wakacje u babci

  Dorota Gardias z sentymentem wspomina wakacje z dzieciństwa. Spędzała je na wsi u swojej babci. Sama jednak nie jest jeszcze gotowa, by na letni wypoczynek wysłać swoją córeczkę do jej babci. Twierdzi, że rozłąka byłaby dla niej zbyt bolesna.

 • ​Dorota Gardias: We wszystkim trzeba znaleźć równowagę

  Dorota Gardias tak jak wiele zapracowanych osób zwolniła tempo. Dziennikarka jeszcze bardziej zaczęła doceniać spokój i przyrodę oraz czas spędzany z córką, która przejawia wiele talentów artystycznych. Mimo ciężkich dni prezenterka cieszy się że nadal ma pracę i może wykonywać zawód, który kocha.

 • Dorota Gardias: Bycie osobą publiczną jest trudne

  Dorota Gardias - prezenterka pogody w TVN oraz TVN Meteo Active - jest szczęśliwa i zadowolona z pracy. Ale ma jeszcze jedno zawodowe marzenie...

 • Dorota Gardias biega z córką

  Zdaniem Doroty Gardias bieganie z dzieckiem to idealne rozwiązanie dla zapracowanych mam. Pozwala spędzać czas z pociechą, a jednocześnie dbać o kondycję fizyczną. Bieganie - jak każda aktywność fizyczna - zapewnia też dobry nastrój i sporą dawkę energii.

 • Dorota Gardias wraca do pracy

  Już powoli odlicza dni, które dzielą ją od powrotu do pracy. Dorocie Gardias kończy się urlop macierzyński, a cykl "Projekt mama", który nagrywa u siebie w domu, pozwala jej oswoić się z myślą o pracy.

 • Dorota Gardias: Szczęśliwa kobieta w ciąży

  Na ostatniej gali rozdania Telekamer jej pojawienie się wywołało głośne komentarze. Na uroczystą imprezę popularna prezenterka tym razem przyszła sama. Dorota Gardias (31 l.) wzbudzała powszechny(...) TVN-u przecięły się drogi pani Doroty i Piotra. Wybuchła miłość. A dziecko będzie jej dopełnieniem. - To uczucie, dla którego Dorota chce żyć. Czuje spokój, bo w jej życiu wreszcie wszystko idzie tak...

 • Dorota Gardias i Maja Popielarska pracują pełną parą

  Lato to pracowity czas dla pogodynek, a teraz również dziennikarek TVN Meteo Active. Maja Popielarska szuka w Polsce ciekawych ogrodów, a Dorota Gardias promuje zdrowy styl życia.

 • Dorota Gardias: Modnisia

  Choć zazwyczaj widzimy ją w szpilkach, na co dzień najbardziej lubi chodzić boso. Dorota Gardias opowiada o swoim debiucie na obcasach. "Zawsze byłam modnisią" - mówi pogodynka i zdradza, że ma prawie 200 par butów, które już mierzy jej córka.

 • Dorota Gardias: Święta bez wariacji

  Dorota Gardias tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzi ze swoja córeczką i partnerem. "Dbamy o bajkową atmosferę" - wyznaje znana pogodynka.

 • Dorota Gardias zmieniła się na wiosnę

  Jej partner twierdzi, że Dorota Gardias jest stworzona do krótkich fryzur. My jako pierwsi mieliśmy okazję obserwować zmianę jej wizerunku i zobaczyć, jak wygląda w długich włosach.

Wideo na temat: gardias dziecko
 • Dorota Gardias odchudza się po ciąży. "Przytyłam 12 kg"

  Dorota Gardias we wrześniu urodziła swoje pierwsze dziecko - córkę Hanię. Pogodynka postanowiła jak najszybciej zacząć ćwiczyć i wrócić do formy. Fizjoterapeuta Krzysztof Sobczak opowiedział o ćwiczeniach, jakie powinna wykonywać kobieta po porodzie, a dietetyk Monika Dąbrowska-Molenda wspomniała o odpowiedniej diecie. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Dorota Gardias biega z córką

  Zdaniem Doroty Gardias bieganie z dzieckiem to idealne rozwiązanie dla zapracowanych mam. Pozwala spędzać czas z pociechą, a jednocześnie dbać o kondycję fizyczną.

 • Dorota Gardias wykończona macierzyństwem!

  Dorota Gardias niespecjalnie cieszy się urokami macierzyństwa. Okazuje się, że nadal nie schudła tyle, ile by chciała, w domu ma bardzo dużo pracy i miewa ciężkie dni. Zdołowana ani myśli o kolejnym dziecku! Współczujecie?