• Informacje na temat:

  gardias plaża

Artykuły na temat: gardias plaża
 • Dorota Gardias z gołym dzieckiem na miejskiej plaży! Przesada?

  Dorota Gardias (35 l.) i jej naga córeczka wywołały spore zamieszanie...

 • Dorota Gardias na plaży

  Już po raz trzeci ekipa TVN wyrusza w wakacyjną podróż po polskim wybrzeżu oraz Mazurach, aby zaprezentować atrakcje polskich kurortów. Program "Projekt plaża" poprowadzą w tym roku: Dorota Gardias i Irek Bieleninik.

 • Kolejna szansa Doroty Gardias

  TVN wciąż widzi potencjał w Dorocie Gardias . Pogodynka dostała właśnie nowy program w stacji TVN24.

 • "Projekt Plaża" we Władysławowie

  Kolejna odsłona "Projektu Plaża" będzie miała miejsce we Władysławowie w dniach 16-19 lipca. Sportowe i taneczne atrakcje będą czekać na turystów i mieszkańców tego kurortu od czwartku do niedzieli w godzinach od godz. 9 do 17 i od 20 do... białego rana. Na zabawę zapraszają prowadzący "Projekt Plaża": Dorota Gardias-Skóra i Irek Bieleninik.

 • Koniec "kariery" Gardias-Skóry?

  Możliwe, że piękną pogodynkę Dorotę Gardias-Skórę zbyt szybko obwołano nową gwiazdą telewizji. Producenci TVN postawili ją przed wielką szansą i... bardzo się rozczarowali. Jej kariera utknęła w martwym punkcie.

 • "Alle zima" Janiaka i Gardias

  Telewizja TVN stawia na swoich celebrytów. Dorota Gardias, prezenterka prognozy pogody, która dzięki głosom widzów wygrała IX edycję "Tańca z gwiazdami", już niedługo poprowadzi nowy program.

 • Gardias chciała wygryźć Mołek?

  Podobno to zakusy Doroty Gardias na nową posadę Magdy Mołek przyczyniły się do tego, że piękna prezenterka i świeżo upieczona mama tak szybko powróciła na wizję...

 • Wygrała "Taniec..." i klapa

  Piękny uśmiech Doroty Gardias nie przyciągnął widzów przed telewizory. Czy to koniec kariery pogodynki?

 • Gardias-Skóra się rozbierze?

  .... To są przecież najczęściej artystyczne akty" - podkreśla w rozmowie z tabloidem. "Choć na razie mam inne plany, na przykład udział w Projekcie plaża , to na pewno rozważę tę propozycję" - obiecuje. Jak informuje tabloid, przedsmak współpracy Doroty z magazynem, panowie będą mogli zobaczyć już 15 czerwca. Gardias-Skóra poprowadzi bowiem pokaz bielizny na imprezie "Samochód roku Playboya".

 • Telekamery dla "BrzydUli"

  Gwiazdy "BrzydUli": Julia Kamińska i Filip Bobek zdobyli Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Produkcja, w której występują, triumfowała natomiast w kategorii: "Adaptacja serialu zagranicznego".

Wideo na temat: gardias plaża
 • Do zaliczenia

  Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego "pierwszego razu", ale kolekcja doświadczeń z długiej listy "do zaliczenia".

 • 3: Geneza

  Prequel najpopularniejszej serii filmów grozy w historii kina europejskiego, która otrzymała nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej, a wraz z "Sierocińcem" zapoczątkowała ogólnoświatową modę na hiszpańskie horrory. To miał być najszczęśliwszy dzień w życiu Klary. Jednak słowa "póki śmierć nas nie rozłączy" nabrały szybko zupełnie nowego, złowrogiego znaczenia. Morderczy wirus zamienił gości weselnych w krwiożercze monstra. Panna młoda rozpoczyna desperacką walkę o przetrwanie. Seria "Rec"...

 • Niemożliwe

  Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku - jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe...