• Informacje na temat:

  gardias w ciąży

Artykuły na temat: gardias w ciąży
 • Dorota Gardias: Modnisia

  Choć zazwyczaj widzimy ją w szpilkach, na co dzień najbardziej lubi chodzić boso. Dorota Gardias opowiada o swoim debiucie na obcasach. "Zawsze byłam modnisią" - mówi pogodynka i zdradza, że ma prawie 200 par butów, które już mierzy jej córka.

 • Dorota Gardias: Szczęśliwa kobieta w ciąży

  Na ostatniej gali rozdania Telekamer jej pojawienie się wywołało głośne komentarze. Na uroczystą imprezę popularna prezenterka tym razem przyszła sama. Dorota Gardias (31 l.) wzbudzała powszechny zachwyt . W pełni formy, promienne spojrzenie, zaokrąglony brzuszek wyeksponowany w eleganckiej kreacji - prezenterka może być wzorem dla wielu kobiet, które spodziewają się dziecka. Ojcem dziecka...

 • Dorota Gardias biega z córką

  Zdaniem Doroty Gardias bieganie z dzieckiem to idealne rozwiązanie dla zapracowanych mam. Pozwala spędzać czas z pociechą, a jednocześnie dbać o kondycję fizyczną. Bieganie - jak każda aktywność fizyczna - zapewnia też dobry nastrój i sporą dawkę energii.

 • Rok przerwy w pracy na wizji? Za długo

  We wrześniu zeszłego roku Dorota Gardias powitała na świecie swoją córeczkę Hanię. Już teraz gwiazda spotyka się z widzami w czwartkowym cyklu "Dzień Dobry TVN". Jak ta praca na nią wpływa i czego uczy?

 • Cała prawda o "Tańcu z gwiazdami"

  ..., będąca w zaawansowanej ciąży. Oto co powiedział w rozmowie z INTERIA.TV po zakończeniu finału Bartek Kasprzykowski: Trzeba przyznać, że walka była wyrównana jak nigdy. Świadczy o tym fakt, że po raz(...) aktorskie. Dorota Gardias (pogodynka z TVN) uwodziła na parkiecie wdziękiem. I w końcu uwiodła samych widzów, którzy zadecydowali, że to ona została zwyciężczynią 9. edycji "Tańca z gwiazdami...

Wideo na temat: gardias w ciąży
 • Dorota Gardias odchudza się po ciąży. "Przytyłam 12 kg"

  Dorota Gardias we wrześniu urodziła swoje pierwsze dziecko - córkę Hanię. Pogodynka postanowiła jak najszybciej zacząć ćwiczyć i wrócić do formy. Fizjoterapeuta Krzysztof Sobczak opowiedział o ćwiczeniach, jakie powinna wykonywać kobieta po porodzie, a dietetyk Monika Dąbrowska-Molenda wspomniała o odpowiedniej diecie. (Dzień dobry TVN/x-news)