• Informacje na temat:

  garry shandling

Artykuły na temat: garry shandling
 • Garry Shandling nie żyje!

  Hollywood jest w szoku! Słynny aktor i komik Garry Shandling (+66 l.) zmarł w Los Angeles. Znaleziono go nieprzytomnego w jego własnym domu. Natychmiast wezwano karetkę, ale niestety nie udało się aktora odratować. Przyczyny śmierci nie są na razie znane. Nieoficjalnie mówi się, że Garry potknął się i niefortunnie uderzył głową o twardą posadzkę. Shandling znany jest przede wszystkim ze swoich...

 • Bruce Willis jako szop pracz

  Bruce Willis ( "Hostage" , "Łzy słońca" , "Szklana pułapka" ) użyczy swego głosu bohaterowi animowanego filmu "Over The Hedge", który powstanie w wytwórni DreamWorks, należącej do Stevena Spielberga. Głosem aktora przemówi czarno-białe futrzane zwierzątko - szop pracz.

 • Oscary: Chris Rock prosi o pomoc

  Komik Chris Rock ( "Bad Company" , "Przywódca - Zwariowana kampania prezydencka" ), który w tym roku poprowadzi ceremonię rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, postanowił skonsultować z innymi kolegami po fachu swe pomysły na zabawienie publiczności gali.

 • Avril Lavigne i agenci FBI

  Pod koniec listopada w Nowym Meksyku rozpoczęły się zdjęcia do dramatu kryminalnego "The Flock", w którym główne role grają Richard Gere ("Pretty Woman") i Claire Danes ("Terminator 3: Bunt maszyn"). W obsadzie filmu znalazła się także debiutująca na dużym ekranie Avril Lavigne. 21-letnia wokalistka z Kanady traktuje ten występ jako sprawdzian swoich umiejętności aktorskich, który ma dać odpowiedź, czy ma szansę na poważniejszą karierę w Hollywood.

 • Animowane plany DreamWorks

  Wytwórnia DreamWorks, założona przez Stevena Spielberga ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" ), ujawniła plany swojego działu animacji na kilka przyszłych lat. Podane do poblicznej wiadomości dotyczą zarówno zapowiadanych od dawna projektów, jak i zupełnie nowych realizacji, pozostających dopiero w sferze koncepcji. Tymczasem Buena Vista, dystrybutor filmów wytwórni Disneya, podpisał porozumienie z twórcami francuskimi dotyczące bardzo ciekawego projektu.