• Informacje na temat:

  gąsowski i

Artykuły na temat: gąsowski i
 • Piotr Gąsowski nagrywa autobiografię w formie audiobooka

  Piotr Gąsowski pochwalił się w środę, 22 kwietnia, na swoim profilu na Instagramie, że w wielkich emocjach usiadł przed mikrofonem, by jako lektor nagrywać audiobooka swojej autobiografii "Co mi w życiu nie wyszło?". Zapowiedział też, że zamierza sprzedać sporą liczbę egzemplarzy tej książki swoim fanom, a zysk przekazać potrzebującym.

 • ​Mimo pandemii Piotr Gąsowski hucznie świętował urodziny

  Agata Młynarska, Hanna Śleszyńska, Majka Jeżowska, Andrzej Krzywy, Rafał Zawierucha i wiele innych gwiazd pojawiło się na imprezie urodzinowej Piotra Gąsowskiego. Aktor skończył w czwartek, 16 kwietnia, 56 lat. Jubilat i goście świętowali ten dzień podczas wielogodzinnego spotkania online.

 • Piotr Gąsowski pisze kolejną książkę

  Piotr Gąsowski zwiedził ponad 70 krajów. Obecnie pracuje nad książką, w której opisze swoje zagraniczne wyprawy. Artysta twierdzi, że w publikacji tej znajdą się historie mrożące krew w żyłach, jego podróże obfitują bowiem w zaskakujące zdarzenia.

 • Magda Steczkowska i teledysk "Chodź ze mną". Gościnnie Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Koroniewska i Piotr Gąsowski

  W teledysku swoje epizody mają m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Mikołaj Roznerski, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Rafał Zawierucha, Qczaj, Piotr Gąsowski, Majka Jeżowska, Dorota Czaja i Ela Romanowska . Klip jest mozaiką krótkich amatorskich filmików, które Magda Steczkowska otrzymała od swoich znajomych. Bohaterowie teledysku bawią się, tańczą, wygłupiają. Łącznikiem między...

 • ​Piotr Gąsowski: Nie wszyscy muszą mnie lubić

  Znany m.in. z serialu "Daleko od noszy" Piotr Gąsowski przekonuje, że ma do siebie dystans. "Długo uczyłem się tego, żeby zrozumieć, że nie wszyscy muszą mnie lubić" - wyznaje aktor.

 • Piotr Gąsowski u Kiepskich

  W środę, 2 listopada, Piotr Gąsowski pojawi się w "Świecie według Kiepskich"! Kogo zagra popularny aktor, artysta kabaretowy oraz prezenter telewizyjny?

 • Piotr Gąsowski "zapiekłym siepaczem"

  Piotr Gąsowski zagra w nowym serialu TVP1 - "1920. Wojna i miłość". Aktor opowiada o swojej roli w tej wojennej produkcji oraz o pracy w "Tańcu z gwiazdami".

 • Piotr Gąsowski: Nie uczę się na błędach

  Zdaniem Piotra Gąsowskiego jednym z pozytywnych aspektów starzenia się jest nabieranie dystansu do samego siebie. Aktor przyznaje, że dziś umie się już śmiać z własnych porażek. Nie ukrywa, że zaznał ich w życiu wiele, zbyt rzadko wyciąga bowiem wnioski z kolejnych błędów.

 • Niemęski Piotr Gąsowski

  Piotr Gąsowski po rozstaniu z Hanną Śleszyńską długo nie mógł zdecydować się na ponowny związek. W końcu byli ze sobą 13 lat. Przyzwyczaił się też do ponownego kawalerskiego życia. "Dobrze mi było ze sobą. Robiłem, co chciałem" - opowiada magazynowi "Viva" - "Obcinałem paznokcie o 2 w nocy, nie musiałem meldować się, o której wrócę". Gdy wyraził zgodę na udział w tanecznym show, postanowił...

 • Piotr Gąsowski: Szczęśliwy człowiek

  Wychodzi z założenia, że na naukę nigdy nie jest za późno. Dlatego Piotr Gąsowski (50 l.) ciągle się rozwija i stawia sobie nowe wyzwania. Przeżył już pół wieku i wcale nie zamierza zwalniać tempa. Wręcz przeciwnie, planuje je... podkręcić! Podobno ludzie po pięćdziesiątym roku życia zaczynają być bardziej zadowoleni z życia. To prawda? Piotr Gąsowski: - Trudno jest mi odpowiedzieć na to...

Zdjęcia na temat: gąsowski i
Wideo na temat: gąsowski i
Dyskusje na temat: gąsowski i