• Informacje na temat:

  gąsowski lata

Artykuły na temat: gąsowski lata
 • Piotr Gąsowski nagrywa autobiografię w formie audiobooka

  Piotr Gąsowski pochwalił się w środę, 22 kwietnia, na swoim profilu na Instagramie, że w wielkich emocjach usiadł przed mikrofonem, by jako lektor nagrywać audiobooka swojej autobiografii "Co mi w życiu nie wyszło?". Zapowiedział też, że zamierza sprzedać sporą liczbę egzemplarzy tej książki swoim fanom, a zysk przekazać potrzebującym.

 • Gąsowski swingującym aligatorem

  Trębacz. Animator Mark Henn z Disney'a zwraca uwagę, że główne kobiece postaci z filmów tej wytwórni przez lata przeszły znaczącą ewolucję; obdarzano je coraz większą wolą działania i rozbudowanymi(...) dążenia. I wielki wdzięk - tłumaczy. W filmie usłyszymy także głos Piotra Gąsowskiego, który wciela się w aligatora Louisa. "Bardzo sobie cenię pracę przy dubbingu i z wielką radością przychodzę do...

 • Gąsowski i Dowbor: Wybuchowy duet

  Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor poprowadzą nowy show Polsatu pt. "Twoja twarz brzmi znajomo". Czeka nas spora dawka rozrywki.

 • Piotr Gąsowski: Co mu w życiu nie wyszło?

  Piotr Gąsowski opublikował swoją debiutancką książkę. Z humorem i dystansem do siebie opisał w niej największe porażki swojego życia. Zdradził, co łączyło go z Robinem Williamsem i jak skończyła się jego przygoda na planie filmu porno. Gąsowski twierdzi, że lubi śmiać się z samego siebie i nie ma problemu z przyznaniem się do niepowodzeń. Do napisania książki zachęcali go znajomi oraz...

 • Gąsowski na etacie u Ani

  Poznali się trzy lata temu w programie "Taniec z gwiazdami". On - znany aktor, ona - mało znana tancerka. Dziś role w związku Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej odwróciły się.

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

 • Piotr Gąsowski: Nie ma czasu, by świętować 50-tkę

  Niektórzy twierdzą, że wiek dojrzały zobowiązuje. Są też tacy, dla których upływające lata nie mają znaczenia. Należy do nich Piotr Gąsowski. Mimo zbliżających się okrągłych urodzin, niespecjalnie(...) mężczyzna. Na przykład zapragnął być... pilotem. I zrobił licencję. - Teraz latam sobie nad Polską. Niedługo będę robić szkolenie nocne. Wciąż poszerzam swoje umiejętności. W każdym wieku człowiek...

 • ​Piotr Gąsowski: Nie wszyscy muszą mnie lubić

  Znany m.in. z serialu "Daleko od noszy" Piotr Gąsowski przekonuje, że ma do siebie dystans. "Długo uczyłem się tego, żeby zrozumieć, że nie wszyscy muszą mnie lubić" - wyznaje aktor.

 • W szpitalu pisze książkę

  Piotr Gąsowski od kilku dni leży w szpitalu w Łodzi, gdzie przeszedł operację kolana prawej nogi. Kontuzjowany aktor nie leni się jednak na szpitalnym łóżku, tylko - jak informuje na jednym z portali społecznościowych - zaczął pisać książkę.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Krzysztof Antkowiak śpiewa "Despacito"

  Zobaczcie przedpremierowo fragment nowego odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wokalista Krzysztof Antkowiak wystąpi jako Luis Fonsi, wykonawca największego przeboju tego lata - "Despacito".

Dyskusje na temat: gąsowski lata